Прилеп
                   
129 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BIANCHI Magma 2021g. XL 29”

KAKO NOV !!! Bianchi Magma 9.0 Model 2022g. XL 21” Rockshox Deore...


820 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

23 мар 17:27Промовирано

Detski Velosiped Tocak

22" so 7 brzini 076-270-362


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

09 мар 12:54Detski Velosiped Tocak

20" detski velosiped 076-270-362


2.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

09 мар 12:52Se prodavaat dva velosipeda

Se prodavaat dva velosipeda,dvata za samo 4000 den. Inf na 071/347-190


4.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

09 мар 09:59SCOTT ASPECT 960 XL 2021

VO EXTRA SOSTOJBA SERVISIRAN NA 22/03/2023 TOP SOSTOJBA


500 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

03 мар 07:42Velosiped

Gumi Kenda novi. Odlicen


120 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

28 фев 13:25VELOSIPEDI OD CH.

Velosipedi ( polovni) od CH.🇨🇭 od poznati firmi so vrven kvalitet c...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

28 фев 11:17cube aim pro

cube aip pro velosipedot e nov golemina na trkalo 29 golemina na ra...


520 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

27 фев 17:43Velosiped

Se prodava velosiped mnogu socivan,Zvoni na Viber +38978430170


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

24 фев 12:14VELOSIPED

Velosipedot e soliden se na nego e funkconalno, smeneti novi gumi vna...


5.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

23 фев 19:24bergamont

bergamont kako nov golemina na trkalo 27.5 golemina na ram m konta...


500 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

23 фев 13:48california trekking

california trekking zenski velosiped vo odlicna sostojba golemina na...


400 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

23 фев 12:54scott

scott matrix vo odlicna sostojba golemina na ram xs golemina na tr...


650 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

23 фев 12:39Se prodava osovina deore xt shimano

Se prodava deaore xt shimano i dve gumi


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

20 фев 15:41Cube nov 29 L

Velosipedot e skroz nov nema 30km izvozeno kupen od skopje so garanci...


800 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

18 фев 19:40FELT 'aluminium skele'

Velosipedot e vo odlicna sostojba vozen i odrzhuvan normalno... Bez m...


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

15 фев 20:24cube

cube 3x9 shimano alivio golemina na trkalo 27.5 golemina na ram l ...


470 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

01 фев 14:42Zenski velosiped tocak

Женски велосипед точак со 5 брзини


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

31 јан 14:49CYCO 28” SHIMANO NEXUS

SE PRODAVA VELOSIPED CYCO 28” TRKALA 7 BRZINI - SHIMANO NEXUS EKST...


12.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

10 јан 00:34Bianchi Via Nirone

<<<<<<<<<<< P R O D A D E N O>>>>>>>>>>> Bianchi Via Nirone 55cm (L)...


730 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

09 јан 13:21Се продава велосипед

Се продава велосипед ФМЛ-300, MAX RIDE, Ultra sport, ful suspension 24


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

06 јан 04:15Muddyfox maski velosiped

Proizveden vo Anglija, vo dobra sostojba. Opremata se gleda od slikit...


150 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

31 дек 16:45KALKHOFF

KALKHOFF 24 BRZINI 28" TRKALA EXTRA


10.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

29 дек 22:54VELOSIPED “ RADON “ deore XT

SE PRODAVA VELOSIPED RADON 28’ TRKALA 24 BRZINI DEORE XT


10.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

29 дек 22:54Се продава велосипед DOOK

Се продава исправен велосипед возен 2 сезони.


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

29 дек 00:43Се продава велосипед

Велосипедот е во одлична состојба со шимано опрема


5.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

29 дек 00:43Se prodava velosiped detski

Velosiped


1.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

25 дек 18:42Retro Velosiped

Nottingham- Anglija ispraven vo vozna sostojba orginalna boja i amb...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

13 дек 18:56Тркачки Велосипед

Половен тркачки велосипед


4.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

27 ное 20:58Road bike BIANCHI

2x9 kombinacija, 50/34 FSA SORA shifteri I menjachi BIANCHI obrachi...


450 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

27 ное 09:05Pony

Prodavam velosiped Pony


1.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

15 ное 19:45GT Avalanche 3.0

Prodavam GT Avalanche 3.0, Full Deore oprema, Deore hidraulika, Novi ...


15.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

08 ное 11:49BRANIK za Velosiped-28" - METALEN - БРАНИК-28" - многу цврст

Оригинален Германски. Многу цврст браник (од дебел лим) и е многу ква...


1.290 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

01 ное 08:59RockBros GEL velosiped rakavici bez prsti ракавици велосипед

RockBros универзални спортски ракавици за подобар стисок и намалени б...


350 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

21 окт 16:07Velosiped Nakamura

Velosipedot e donesen od Austrija vo odlicna sostojba kompletno ispra...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

06 окт 02:25Zenski Velosiped

Donesen od Austrija novi gumi ispraven


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

06 окт 02:25Shimano mineral oil

Original shimano mineralno maslo za hidraulicni kocnici 50ml-300 den...


300 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

02 окт 22:45Se prodava velosiped CILO*

Se prodava odlicno zacuvan velosiped od markata CILO so full Shimano ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

27 сеп 13:24COLORADO 28”

SE PRODAVA VELOSIPED COLORADO - MADE IN AUSTRIA 28”TRKALA 21 BRZI...


6.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

13 сеп 10:59Gradski velosiped

Odlicen donesen od Germanija


6.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

07 сеп 09:27Velosipedi

Velosipedite se vo dobra sostojba. Dvata se prodavaat 5000 den.


5.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

06 сеп 08:04Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам