97 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava plac vo Babi 6

Se prodava gradezen plac vo naselba Babi 6. Placot se naoga na mnogu...


50 €
или предлог цена
15 мар 13:19Промовирано

Eftino!!!!!!Niva 6000m2 15000e

Niva od 6000 m2 do gradskite bunari na 3 km od centarot na Stip vo na...


15.000 €
или предлог цена
20 мар 16:02Промовирано

Stara Kuka i plac do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


27.000 €
или предлог цена
Вчера 20:33Se prodavaat dve nivi

Se prodavaat dve nivi so povrsina od 21 dekar i 4 dekari...prema Stip...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:42PRODAVAM NIVI

Prodavam nivi vo atarot na selo Cardaklija so vkupna povrsina od 4973...


5 €
или предлог цена
25 мар 19:01gradezna parcela

parcelata e so lokaciski uslovi i markica za gradba ima priklucok na...


1 €
или предлог цена
- 95 % Попуст
20 €
24 мар 17:54Nivi od 26.133m2 vo Puzderci Probistipsko

Se prodavaat 2 nivi vo Probistipsko Puzderci / Stamirovci, so imoten ...


По Договор
или предлог цена
23 мар 09:02Se prodava gradezen plac Stip

Se prodava gradezen plac vo Stip na atraktivna lokacija vo naselba Pr...


1 €
или предлог цена
21 мар 18:54Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivite se naogat preku rekata ednata e 21 dekara,drugata 4 dekari za...


1 €
или предлог цена
21 мар 13:31Eftino!!!!!!Niva 6000m2 15000e

Niva od 6000 m2 do gradskite bunari na 3 km od centarot na Stip vo na...


15.000 €
или предлог цена
20 мар 16:02Plac vo Naselba Makedonka -naselje

Baram legalizirano gradezno zemjiste vo naselba Makedonka nekade okol...


1 €
или предлог цена
19 мар 13:45Нива со лозје во с.Црвулево, 2191м2

Продавам нива со лозје во с.Црвулево. Лозјето е старо 7 години. Лока...


4.000 €
или предлог цена
19 мар 05:54Продавам нива во с.Црвулево, 1737м2

Податоци за нивата: Локација: с. Црвулево, Општина Карбинци, Штип М...


4.000 €
или предлог цена
19 мар 05:53Нива со лозје во с.Црвулево, 2389 м2

Се продава нива со лозје.
 Локација: с. Црвулево, Општина Карбинци...


5.000 €
или предлог цена
19 мар 05:44Niva do brana otinja

Се продава нива до брана отиња, површина 2700 квадрати,цена 40 евра з...


40 €
или предлог цена
19 мар 03:51Lozje i ovostarnik

Lozje i ovostarnik so povrsina od 2400 kvadratni metri, cena 10 evra ...


10 €
или предлог цена
19 мар 03:50Се продава градежна парцела Штип

Хитно се продава градежна парцела со одобрение за градба и платени ко...


По Договор
или предлог цена
18 мар 10:30Се продаваат лозја и ниви

Се продаваат лозја и ниви во Врсаково. Нивите и лозјата се под систем...


1 €
или предлог цена
17 мар 20:13Се продава градежно неизградено земјиште во Штип

Се продава градежно неизградено земјиште во Штип, на патот, Штип - на...


1 €
или предлог цена
17 мар 02:40Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во М.В. рибник, КО Штип 6, со површина 1...


5 €
или предлог цена
16 мар 19:50Niva za plac na Balkanska

Prodavam niva na Balkanska, pogodna za gradba na kukja i slicno,mozna...


5 €
или предлог цена
16 мар 19:50Prodavam sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste vo Stip

Se prodava sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste koe se granici so ...


25 €
или предлог цена
16 мар 10:22Prodavam sopstveno zemjiste

Se prodava zemjiste vo gradezen reon ( se granici so placot na novata...


20 €
или предлог цена
16 мар 10:21Prodavam sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste vo Stip

Se prodava sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste vo Prebeg karsi na...


13 €
или предлог цена
16 мар 10:21Градежно земјиште во Дузлак

Продавам градежно земјиште во Дузлак цца. 1,6 хетар.


1 €
или предлог цена
15 мар 23:54Plac za deloven objekt

Placot se naogja na samiot vlez na nas. Babi I cca 3000 m2. I Ima ma...


1 €
или предлог цена
15 мар 23:50Placevi vo Suitlak

Се продаваат плацеви во Суитлак местото викано Орта Колиба близу бран...


20 €
или предлог цена
15 мар 14:02Se prodava plac vo Babi 6

Se prodava gradezen plac vo naselba Babi 6. Placot se naoga na mnogu...


50 €
или предлог цена
15 мар 13:19Нива - на влез во с. Чардаклија

Веднаш до фармата на влезот во селото. 075270395


6 €
или предлог цена
15 мар 08:30Продажба на ниви, Балканска

Се продава градежно неизградено земјиште во населба Балканска. За пов...


1 МКД
или предлог цена
14 мар 14:18Се продава градежнa parcela Штип

Хитно се продава градежна парцела со одобрение за градба и платени ко...


По Договор
или предлог цена
14 мар 10:50Niva 8 dekari

Se prodava niva vo stipsko-novoselska oblast Agin dol vo blizina na N...


10 €
или предлог цена
09 мар 09:07Gradezno Zemjiste Industriska zona Prebeg

Se prodava Neizgradeno Zemjiste Vo Industriska Zona Prebeg Nasproti H...


79 €
или предлог цена
07 мар 11:11NIVA POGODNA ZA VIKENDICA

NIVA POGODNA ZA VIKENDICA NA 8MI KILOMETAR. 1242M2


6 €
или предлог цена
06 мар 10:29Nivi so gradezno zemjiste

se prodavaat 2 nivi so gradezno zemjiste 3400 m2 vo Prebeg, na 200m ...


1 €
или предлог цена
28 фев 22:00ITNO Nivi so gradezno zemjiste

se prodavaat 2 nivi so gradezno zemjiste 3400 m2 vo Prebeg, na 200m ...


1 €
или предлог цена
28 фев 22:00se prodava mesto

se prodava mesto vo mesnost Kavaklija-Sutlak odma do fudbalskoto igr...


50 €
или предлог цена
28 фев 09:10Се продава земјиште на Кумлак 6 декара

Се продава земјлодеско земјиште на КП бр. 3899 и КП бр.3900, КО Штип-...


1 €
или предлог цена
26 фев 21:29Градежно земјиште и објект

Објект 166 м2 so 12.000 м2 градежно земјиште, влезено во генерален ур...


25 €
или предлог цена
09 фев 20:00Imot vo Cardaklija

Se prodava idealna cetvrtina od imot plac parcela broj 2009 i idealna...


10 €
или предлог цена
09 фев 18:29ШУМА ДО БРАНА ЗЛЕТОВИЦА

ШУМА ДО БРАНА ЗЛЕТОВИЦА 33000 М2 ПОГЛЕД ВО ЕЗЕРО ТЕЛ. ЗА КНТАКТ: 078...


99 €
или предлог цена
05 фев 10:09Se prodava zemja vo s.Vrsakovo Stip

Niva 18000m2 Niva 23500m2 s. Vrsakovo Stip tel. 075350429


По Договор
или предлог цена
31 јан 15:26Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам