1360 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DJI Mavic Pro Fly More Combo

Mavic Pro Fly More Combo -3 baterii, -dji torbicka -smart remot...


900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дрон камери

Денес 10:21DJI FPV Combo 2022

Се продава дрон DJI FPV Combo. Купен е пред 1 месец во Анхоч: htt...


79.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дрон камери

Денес 10:20Mikro sistem SAMSUNG

Prodavam mikro sistem SAMSUNG so daljinsko cd i dek ne rabotat


2.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.400 МКД
Денес 10:13Domasno kino PHILIPS HTS 3270

Prodavam domasno kino PHILIPS HTS 3270 so daljinsko


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Домашно кино

Денес 10:13Ps4 - Playstation 4 Igri

Opakovka - 150 den Nba2K20 - 500 den Far Cry 4 - 700 den Metro Red...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:13lg 42lv5590 slabo koristen skoro ic

lg42lv5590 smart televizor koristen vo vikendica se prodava bidejki v...


190 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 10:13panasonik rx-dt30 skoro nov sistem

sistemceto slabo e koristeno vo odlicna sostojba


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:09HI FI STEREO/SURROUND AUDIO. VISOK KVALITET....VIDI OGLAS.

HIFI STEREO SURROUND AUDIO. VRVEN KVALITET.. IMAM DOSTA ORIGINAL SLUS...


1 €
или предлог цена
Денес 10:00BANG OLUFSEN 5500. WHITE EDITION.

BANG OLUFSEN. BEOMASTER 5500, BEOGRAM CD 5500 I DEK BEOCORD 5500. SO ...


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
Денес 09:59VINTAGE STEREO RISIVER BROWNI-SWISS.MADE IN JAPAN.VIDI OGLAS

HI FI STEREO RISIVER (POJACALO SO RADIO) BROWNI EXSCELZIOR. SO VGRADE...


1.700 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.000 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Денес 09:59BANG OLUFSEN 2500,3000,3500,BEOLAB, 7.1....VIDI OGLAS.

BANG OLUFSEN AUDIO OPREMA. PREMIUM KVALITET. NE TREBA KOMENTAR. KOJ ...


1 €
или предлог цена
Денес 09:58LOEWE AUDIOVISION.....KAKO NOVO.

LOEWE AUDIOVISION. SWISS. VIDETE NA INTERNET ZA STO SE RABOTI. SWISS....


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
Денес 09:57ORIGINAL DALECINSKI ....VIDI OGLAS.

ORIGINAL DALECINSKI.. POGOLEM BROJ.. NAPISANI SE MODELITE NA DALECINS...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

Денес 09:57SLUSALKI. ORIGINAL. VISOK KVALITET...VIDI OGLAS.

SLUSALKI. AKG, SENHEIZER, BEATS AUDIO, JBL, PHILIPS, SONY. IMAM I WIR...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Денес 09:56NIKON D7200, NIKON Objektivi

Prodavam fotoaparat NIKON NIKON D7200 napraveno samo 5000 sliki - 35...


550 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
600 €
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

Денес 09:50Harman Kardon HK 980 - perfektno - kako novo

Prodavam stereo pojacalo harman kardon hk980, vo perfektna sostojba b...


320 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
350 €
Денес 09:50Tuner Marantz ST 6003

Prodavam tuner Marantz ST6003, odlicno socuvan, bukvalno kako nov


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
100 €
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Денес 09:49Cambridge Audio Topaz SR20 - NOV - Perfekten

Prodavam Stereo resiver Cambridge Audio Topaz SR20 mnoogu malku koris...


300 €
или предлог цена
Денес 09:49TANDBERG HULDRA 9 STEREO RECEIVER

Hibriden ured Tjuner na lampi pojacalo so germanium tranzistori. O...


111 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Денес 00:24  НОВ ОГЛАС

ORIGINALEN DJOYSTIK ZA PS5

Djoystikot e vo odlicna i ispravna sostojba.


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:18  НОВ ОГЛАС

POPRAVKA NA ORIGINALNI DJOYSTICI ZA PS4

Najkvalitetna, najprecizna i najpedantna popravka na recisi site vido...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 23:15POPRAVKA NA ORIGINALNI DJOYSTICI ZA PS5

Najkvalitetna, najprecizna i najpedantna popravka na recisi site vido...


900 МКД
или предлог цена
Вчера 23:15Se prodava sony 3 cipirano.so 35 igri

Se prodava sony 3 cipirano.so 35 igri na nego so edna racka vredi da ...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.500 МКД
Вчера 21:24LG dvd player ( reciever )

Se prodava dvd pleer -resiver dva zvucnika panasonic Funkcii na dvd ...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:48ZVUCNICI ONKYO D2254

DVA ZVUCNIKA BASS SREDNOTONCI OCUVANI NE MOTANI, GOLEMINA 6KA, MOZE D...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 15:27  НОВ ОГЛАС

WUFER BOSE ACOUSTIMASS 2683 2

MNOGU MOKEN AKTIVEN WUFER 350W MUZICKA SNAGA, NE VI TREBA POJACALO SA...


8.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 15:12  НОВ ОГЛАС

Canon ixus 255 hs.full hd WI-FI

Canon ixus 255 hs.full hd WI-FI


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 14:34  НОВ ОГЛАС

phono mic pre-amlifier Bandrige ASB187

phono mic pre-amlifier Bandrige ASB187.kako novo


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

Вчера 14:26  НОВ ОГЛАС

Televizor Philips 43" Ultra Slim FullHD SMART

Спецификации за телевизорот: Дијагонала (inch) 43" / Дисплеј LED ...


11.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 14:14  НОВ ОГЛАС

Control4® Audio Matrix Switch 16x16 chanel

Control4® Audio Matrix Switch


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

Вчера 13:44  НОВ ОГЛАС

av resiver Pioneer VSX-919AH 7.1.ch..so dalecinsko

av resiver Pioneer VSX-919AH 7.1.ch..so dalecinsko,socuvan..Pioneer V...


150 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
170 €
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 13:35  НОВ ОГЛАС

Nikon D3300 18-55 i 16-300 i blic YN565 ex

Prodavam : Nikon D3300 kako nov so 10254okinuvanja Objektiv Nikkor 1...


31.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 13:17ZVUCNICI BANG AND OLUFSEN PENTA 6611

SOVRSEN DIZAJN I ZVUK VRVNI DANSKI ZVUCNICI PRESTIZ VO HI FI AUDIO, M...


600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 12:53  НОВ ОГЛАС

Led TV DYON 20 inch

Prodavam led tv Dion 20 inch so digitalen resiver. Cena pi dogovor. Z...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 12:10RESIVER PHILIPS FR 911

STEREO RESIVER NAJDOBRATA SERIJA OD FILIPS 900, SE E FABRICKO VO NEGO...


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 11:31CD HARMAN KARDON HD 7225

VRVEN CD PLEER CITA SEKAKVI KOPII, IMA MNOGU CIST I ANALOGEN ZVUK . M...


2.300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вчера 11:25Prodavam Predpojacalo so Tjuner Pioneer & Power Pojacalo

Prodavam Predpojacalo so Tjuner Pioneer & Power Pojacalo Predpojaca...


85 €
или предлог цена
Вчера 11:21Prodavam Komplet Tehnics Predpojacalo, Pojacalo & Tjuner

Komplet tehniks -power amp se-a7 -predpojacalo su-a8 -tjuner st...


600 €
или предлог цена
Вчера 11:21Prodavam Resiver Pioneer VSX-806RDS 2x110W

Resiver pionir 2x110w soch ispraven mnogu snazen.


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 11:21Prodavam Resiveri Pioneer, JVC & Pojacalo Tehnics

Resiver pioneer po dogovor Resiver jvc rx-6012r 80 evra Pojacalo...


70 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 11:21Страна 1 од 35

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам