2351 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plakar za spalna ili dnevna. HITNO!! Плакар нов.

Се продава нов плакар 350 цм на 250 цм Гратис закачалка !! За цена п...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

09 авг 22:22Промовирано

Се продава кревет со два душека и фиока

Се продава кревет за во детска соба, со два душека, долниот во фиока ...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

13 авг 07:17Промовирано

PRODAVAM KLIMATIZER

Prodavam isparaven klima ured


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:03PRODAVAM PROZORSKI KLIMA URED

Prodavam prozorski klima ured kako nov Samo ladi


8.999 МКД
или предлог цена
Вчера 23:03Душек (dusek)-Medicott

Душекот е купен од Пункт мебел и е користен 3 год. Гаранција: 10год...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

Вчера 21:25SE PRODAVA ASPIRATOR BEKO NEISKORISTEN

Se prodava aspirator beko neiskoristen kupen po greska, aspiratorot e...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:10KOMPRESOR neotpakuvan PARKSIDE 50l 1500W, bez uljen

Нов неотворен безуљен компресор за чистење на електроника. Има два по...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:28Servis montaza demontaza na site vidovi klimi

Servis montaza demontaza anti bakterisko cistenje na site vidovi klim...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:00fasadi 072251225

072251225 toni


3 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 17:40IZRABOTKA NA MEBEL SO BESPLATNA 3D PREZENTACIJA

-IZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL -REGISTRIRANA FIRMA SO DOLGOGODISNO ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 16:29IZRABOTKA NA MEBEL SO BESPLATNA 3D PREZENTACIJA

-IZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL -REGISTRIRANA FIRMA SO DOLGOGODISNO ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 16:29Kirby Sentria

Malku koristena vo domasni uslovi Kako nova Site dodatoci peraci ce...


380 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
450 €
Вчера 15:29Kirby Sentria

🌟Najdobrata Svetska prafosmukalka Kirby Sentria Malku koristena vo d...


380 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
450 €
Вчера 15:28Spalna soba (lezaj +plakar +2 visecki skafcinja +2 natkasni)

Se prodava spalna soba Lezajot e so mehanizam za skladiranje pod ...


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:09Trpezariska masa so stolici od cresha / Трпезарија од цреша

Трпезариската маса од дрво од цреша. Со класичен и префинет изглед. ...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:09MASINI ZA SIENJE KUPUVAM

.


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:36Jack Lalanne Power Juicer

Se prodava malku koristen Power Juicer vo dobra sostojba.


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Вчера 13:00Parketar

Parketarski uslugi mestenje na parket, prereduvanje na star parket, s...


6 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Паркет

Вчера 13:00Prodavam tus baterija boljer mal i golem solja mono blok

Prodavam mono blok solja tus kabina boljer 80l Malo nisko montazno b...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 11:58Prodavam tus bateri kazance gaberit boljer 80l

Prodavam skoro novo kazance gaberit Tus baterija Boljer 80l Cesm...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 11:58Prodavam sanitarija bide solja kazance umivalik

Bide so cesma Mal umivalnik so cesma Golem umivalnik I cizma I ce...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 11:57Вршиме изведба на термо фасади стиропор гипс картон глет

Вршиме изведба на термо фасади стиропор и камена волна, .Изведба гипс...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 11:57Krevet

Продавам користен кревет Димензија 90х200


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 11:56Клуб маса - Високо квалитетна дрвена

Се продава високо квалитетена дрвена клуб маса како на сликата. Маса...


110 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 11:27  НОВ ОГЛАС

Prodavam cesma za vo dvor

Prodavam liena gusana cesma za vo dvor, cena po dogovor so vasa demon...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Градина Опрема

Вчера 11:16  НОВ ОГЛАС

Фрижидер Горење со комора

Се продава исправен фрижидер со комора за замрзнување Капацитет 190л...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:49Trosed

Prodavam trosed kako nov, istiot se spusta i pravi kako bracen lezaj....


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 10:48Kafemat KRUPS se prodava poradi nekoristenje socuvan isprave

Kafemat KRUPS se prodava poradi nekoristenje socuvan ispraven


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:38IZRABOTKA I MONTAZA-VARIOLAJT VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI

IZRABOTKA I MONTAZA NA VARIOLAJT VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI ROLO ...


12 €
или предлог цена
Вчера 10:29ROLO ZEBRA ROLETNI KOMARNICI VENECIJANER VARIOLAJT

ИЗРАБОТКА И МОНТАЖА НА ПВЦ И АЛУМИНИУМ РОЛЕТНИ, ВЕНЕЦИЈАНЕР, ВАРИОЛАЈ...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:29Rampi za parking / blokator

Prodavam novi parking blokatori


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 10:23ZEBRA ZAVESI PO MERKA ___ ЗЕБРА ЗАВЕСИ ПО МЕРКА

Дело Декор изработува зебра завеси и мини-зебра, голем избор на модел...


2 МКД
или предлог цена
13 авг 23:09Prodazba na 3D tapeti na golemo i malo ( тапети )

Дело Декор Трејд Скопје е увозник на тапети од Француско производство...


2 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

13 авг 23:09PRODAVAM PELETI A1 KLASa

Prodavam peleti A1 klasa 6mm so certifikat.So dostava vo Skopje. ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
380 €
13 авг 21:38Kombiniran kotel na drva i peleti

Se prodava kombiniran kotel na drva i peleti, kotelot e termomont bre...


600 €
или предлог цена
13 авг 21:19Тв комода

Се продава комода поволно, сочувана и релативно нова. 188 фолжина, 18...


10.000 МКД
или предлог цена
13 авг 19:02Кревет

Се продава кревет, со сив мек мебел штоф, и со механизам за складирањ...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

13 авг 19:02Fotelja retro vintage Фотеља ретро винтиџ

Baram vakva retro fotelja kako na slikata, moze i dvosed ili trosed o...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

13 авг 18:27PALETI ZA NAMESTAJ ПАЛЕТИ ЗА НАМЕШТАЈ

Prodazba na novi beli paleti za namestav ili druga namena. Dimenzii ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Мебел за во двор

13 авг 18:21Sklopliv krevet,kreveti,(кревет,кревети),so dusek - NOVI.

JAVETE SE NA OVOJ BROJ !!! 076 527 266 NOVI KREVETI,Zna...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

13 авг 16:55Raft za lajsni

Se prodava raft za izlozba na lajsni i drugi proizvodi. 2m x 2m Рафт...


150 €
или предлог цена
13 авг 16:33Tartufi, Lesnik, so predavac Radoslav Catic

ДОАГА ВО МАКЕДОНИЈА РАДОСЛАВ ЧАТИЧ повелете Сакате да знаете се за Т...


10 €
или предлог цена
13 авг 14:32Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам