Неготино
                   
362 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Renault Trafic 1.9 DCI

Kombeto se prodava ili zamenuva za pikap-patnicko. Lice za kontakt...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

04 мар 19:43Seat Ibiza (2008) - 1.4 TDI

Seat Ibiza 2008 god so oprema na volan, klimatronik, turbo. - 64kW ...


3.400 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 мар 13:01Audi A8 3.7i

Hitno se prodava Audi A8 Na bugarski tabli so platen danok I regist...


2.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

28 фев 11:22Alfa 147 1.6I

Se prodava Alfa Romeo 147 so najubaviot motor 1.6 benzin nogu malku t...


1.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

28 фев 11:18Renault Grand Espace

Se prodava Renault Espais Grand kolata e staklo go ima najubaviot mot...


1.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

28 фев 11:07Se Prodava Opel Astra

SE PRODAVA DEJAN 075 719 904 075 927 642 Riste


1.250 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 фев 15:10Passat B6 2.0 TDI 140KS

PASSAT B6 2.0 TDI 140 Kolata e vo odlicna sostojba servisirana mal i...


6.650 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

16 фев 09:21Fiat

Fiat dukato levi.


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 фев 07:44Fiat croma

Fiat


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

09 фев 19:08Se prodava yugo 55 benzin

Se prodava yugo 55 2001 godina cist benzin registrirano do 06.03.2022...


250 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

07 фев 16:31vw vento benzin/plin 66 kw

vw vento, benzin/plin 1,8, 66kw


800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 фев 19:58Se prodava Peugeot 206

Se prodava Peugeot 206 benzin registrirano do 15 maj napraven celose...


1.150 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 фев 11:20Renault kango 2000god 1.9 dti

Odlicno socuvan,redovno servisiran so klima


100.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

29 јан 17:38Opel vectra 2.0 dti 2002

Full oprema Klimatronic . . Problem letva Imam letva samo treba se sm...


1.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

23 јан 19:24se prodava sharan

sharan avtomatski menuvac koza klimatronik greaci vo sedista komandi ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 јан 14:53Exstra

Voziloto e vo odlicna sostojba bez zabeleski i od vnatre i od nadvor ...


2.000.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 јан 09:46Се продава џип Нисан Терано 2.7

Се продава џип Нисан Терано 2.7 66 kw


5.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 јан 08:13Opel Chevrolet Daewoo Honda Volvo Suzuki Jeep Mazda Nisan

Zavaruvanje na razladnite sistemi od aluminum, plastika, bakar i niv...


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 јан 08:19Ladnik za Yugo

Poloven. i prodazba na novi ladnici po vasa zelba za site motorni voz...


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 јан 08:18Se prodava Caddy 1.6 LPG 7 Sedista

Kolata e vo odlicna sostojba.


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

09 јан 20:15Se prodava Caddy 1.6 LPG 7 Sedista

Mnogu dobra sostojba


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

07 јан 19:48RENAULT MODUS 1.5 104ks

Se prodava Renault Modus 1.5 dci mnogu ekonomicna. Kolta e vo perf...


3.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

07 јан 12:41Se prodava Caddy 1.6 LPG 7 Sedista

Kolata e vo odlicna sostojba. inf 071/278180 viber


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 јан 09:24Se prodava Caddy 1.6 LPG 7 Sedista

Kolata e so izvrseni mal i golem servis i e vo odlicna sostojba' 071/...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

03 јан 19:09Peugeot Toyota Skoda PorscheePontiac Citroen Mitsubishi Dodg

Zavaruvanje na razladnite sistemi od aluminum, plastika, bakar i nivn...


11 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

31 дек 23:25Se prodava volkswagen polo

Se prodava Volkswagen polo 1.2 benzin-plin so atest. Godina na proizv...


3.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

21 дек 13:00VW Passat 2.0 150 KS Bluemotion

Се продава VW Passat во одлична состојба , цена поволна . Фул опрема ...


16.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

13 дек 15:12Se prodava Mercedes A140 benzin plin

Se prodava Mercedes A140 benzin plin atest registrirano do maj 2022. ...


1.400 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

12 дек 20:50Opel Astra 2.0 turbo

Uvezena svajcarija vo odlicna sostojba.. info za kontakt 075660697 ig...


4.311 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

09 дек 13:37Hyundai santa fe

Se prodava santafe vo dobra sostojba god. 2007 tel 071250488 Darko


5.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

28 ное 21:24Ford Focus 1.6 Benzin

Fordot e redovno odrzuvan od koga e zemen pred edna ipol god (plus mi...


4.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

28 ное 20:21Opel Vectra C 2.2GTS

Opel vectra C 2.2GTS 2002 na bg tabli full oprema servisirana so nov ...


1.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

16 ное 12:56FORD PROBE 16V 2.0 КОМПЛЕТ ИЛИ НА ДЕЛОВИ!

Колата е донесена од Германија и извадени се вратата и крилото од лев...


400 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 ное 10:46Seat leon 1.6 TDI

PRODADENO


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 ное 09:42Opel Vectra 1.7d 1993

Se prodava Opel Vectra vo odlicna sostojba Registrirana Servis na...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 ное 06:50Daewoo socuvano eftino

Daewoo socuvano eftino


700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 ное 11:20Se prodava alfa romeo

Ubavo socuvana i vo odlicna vozna sostojba.Informacii na tel 075782178


1.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

31 окт 14:02Clasa W203

DOSTA Delovi od 2000g do 2006g 200/220/270CDI Delovi So Garancija


7 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 окт 08:18Za DELOVI C 200

DELOVI So Garancija


7 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 окт 08:17Mercedes-Benz

Se prodava mercedes E-220 proizvedeno 2005-06 vo odlicna sostojba reg...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

19 окт 18:34Страна 4 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам