Неготино
                   
338 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW PASSAT 1.6tdi 120 ks 2015 godina

Se prodava Vw passat 2015 godina Registriran do 07.2023 Napraven kom...


15.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 јан 22:00Промовирано

Porsche Panamera 4 E-Hybrid

Porsche Panamera 4 E-Hybrid 2.9 462 HP (Benzin + Struja) Proizvedena ...


99.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 јан 11:47Промовирано

VW GOLF 7.5 1.6tdi 116ks 2018godina

Se prodava Golf 7 2018 godina 165.000 km so servisna kniska So full ...


15.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 јан 22:17Промовирано

Opel Astra 1.7cdti

Kolata ima napraveno golem i mal servis i reg inf 075/764-400


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

12 јан 20:19Opel Astra 1.7cdti 05g

Kolata ima napraveno golem i mal servis i reg inf075/764-400


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

11 јан 19:51DAEWOO MATIZ 2003 - TOP CENA

Колата е донесена од Германија од 2017 година и потоа редовно е регис...


1.400 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

11 јан 15:03Opel Astra 1.7cdti 05g

Kolata ima napraveno golem i mal servis so gakturi i reg inf 075/764...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

08 јан 20:35Opel Astra 1.7cdti

Kolata ima napraveno golem i mal servis vo olimpija motors i reg 075/...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

07 јан 11:36Opel Astra 1.7cdti 05g

Kolata ima napraveno golem i mal servis so fakturi i reg inf 075/764-...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 јан 11:56RENAULT LATITUDE 3000 cm3 V6 240 KS vo odlicna sostojba

Prodavam avtomobil RENAULT LATITUDE 3.0, V6, 240 konjski sili, avtoma...


14.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

05 јан 11:05Opel Astra 1.7cdti 05g

Kolata ima napraveno golem i mal servis i reg inf 075/764-400


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

27 дек 13:09Opel Insignia Viber 00436601999107

8 Aluminiumski Bandazi


12.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 дек 22:58Bmw e34 525tds

Prodavam bmw e34 525tds vo odlicna sostojba registrirano do mart 2021...


1.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 дек 12:18Opel Astra 1.7cdti

Kolata ima napraveno golem i mal servis so fakturi i e reg ing 075/76...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 дек 20:24Opel Astra 1.7cdti

Kolata ima napraveno golem i mal servis so faktura i reg ing 075/764-...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 дек 13:47Opel Astra 1.7cdti

Kolata ima napraveno golem i mal servis so dokaz i reg.


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 дек 19:09Opel Astra 1.7cdti

Kolata ima napraveno golem i mal servis so fakturi vo Olimpija Motors...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 дек 20:12RENAULT SCENIC 1.9 DCI

2007 g. Napraven servis so servisna kniska novi zimski gumi 200.000k...


3.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

07 дек 21:24Opel Astra 1.7cdti

Kolata e vo odlicna sostojba ,ima napraveno golem i mal servis vo ovl...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

24 ное 21:09Opel Astra 1.7cdti

Kolata ima napraveno golem i mal servis so fakturi i reg inf 075/764-...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 ное 09:54Opel Astra 1.7cdti

Kolata ima napraveno golem i mal servis i reg inf 075/764-400


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 ное 20:17Yamaha r6 2006god i Suzuki gsxr 600 2006god

moze zamena za kola


11.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 ное 20:39Opel Astra 1.7cdti

Kolata ima napraveno golem i mal servis so fakturi novi gumi i regist...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

16 ное 19:07Opel Astra 1.7cdti

Kolata ima napraveno golem i mal servis vo ovlasten servis za opel so...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 ное 17:30Seat leon 1.9 tdi 105ks Registriran

PRODADENO


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

11 ное 11:40Ford Fiesta 1.4 2005

Se prodava ford fiesta 1.4 - dizel - 205.000km - elektronika na p...


2.400 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

10 ное 21:06MERCEDES BENZ C200 EKSTRA

MERCEDES BENZ C200 2.0CDI 2003godina Servisiran Model Classic Uve...


2.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

08 ное 01:10VW PASSAT 2.0 TDI

Passat 2.0 TDI 2007 god Navigacion sistem Parking senzor Senzo...


2.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 ное 11:48OPEL ASTRA H 1.7cdti 05g

Kolata ima napraveno golem servis i e reg inf 075/764-400


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 окт 18:31OPEL ASTRA H 1.7cdti 05g

Kolata ima napraveno golem servis i e reg inf 075/764-400


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 сеп 18:26OPEL ASTRA H 1.7cdti 05g

Kolata ima napraveni golem servis i reg za inf 075-764-400


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 сеп 19:39BMW 320 2007 G BG TABLI

Bmw 320d 163ks Kolata e donesena od germanija i e napravena na buga...


3.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

10 сеп 19:16Se prodava Fiat Doblo 1.9Multijet

Fiat Doblo 1.9Multijed Proizvedeno 2009g OPREMA -Elektricni Proz...


4.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

30 авг 09:50BMW 525 TD

kolata e vo odli4na sostojba pali vozi se funkcionira na nea


2.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

28 авг 20:18Se prodava fiat doblo 1.9

Se prodava fiat doblo karoseriski zdravo Treba da se ramne glava il...


1.099 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

28 авг 11:56Citroen C5 - 2.0 HDI

Prodavam citroen C5 karavan vo odlicna sostojba so dobar i socuvan "P...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

11 авг 13:25Mazda 323 -500 evra

Se prodava. Vo vozna sostojba


500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

13 јул 13:48Se prodaca corsa

Se prodava Opel corsa 1.0 2001god Benzin-plin Kolata e vo odlicna...


1.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 јун 14:27Opel Astra 1.7cdti 05g

Kolata e vo izvonredna sostojba so izvrseni site redovni servisi i re...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 мај 21:41VOLKSWAGEN GOLF VII 1.6 TDI

VOLKSWAGEN GOLF VII 1.6 TDI -6 STEPEN MENUVAC -KLIMATRONIK -ALUMIN...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 мај 10:43Opel Astra 1.7 cdti 05g

Kolata e vo perfektna sostojba so site izvrseni servisi i reg inf 075...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 мај 17:21Opel Astra 1.7 cdti 05g

Kolata e vo odlicna sostojba so site izvrseni servisi i reg inf 075-7...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 мај 22:07Opel astra 1.7cdti

Kolata e vo odlicna sostojba,so site redovni servis i reg cela god in...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

13 мај 21:13Страна 7 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам