Подкатегорија:
                   
24 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Bokal so filter

Se prodava nov neupotrebuvan bokal so filter za procistuvanje na voda...


1 €
или предлог цена
Денес 11:44Posluzavnik

Prodavam posluzavnik odlicno socuvan. (vidi sliki) Broj za kontakt...


25 ное 11:06Zepter Posluzavnik

Prodavam Zepter posluzavnik, potpolno nov neupotreben. Moze da ja ...


25 ное 11:02Zepter Tava

Prodavam Zepter tava za gotvenje potpolno nova neupotrebena, spakovan...


25 ное 10:53Novi nekoristeni cinii

Cena i broj na sekoja slika.


19 ное 15:19Prskalka za Maslinovo Maslo-Sprej-Прскалка-Спреј Шише-Масло

Росфај шише со спреј за прскање на маслиново масло на храната. Многу ...


499 МКД
или предлог цена
08 ное 23:09OSTRAC na Kujnski Nozevi -Tocenje -Ostrenje -Оштрење -Точење

Оштрењето има 2 опции: грубо и фино. Грубото е за оштетени ножеви а ф...


499 МКД
или предлог цена
01 ное 09:05Dozirac - zatvarac za MASLO Maslinovo - дозирач - затварач

Одлична контрола на дозирањето за маслиново или обично масло.


150 МКД
или предлог цена
01 ное 09:05Daski od orev

Se prodavaat daski od orev. Cenata za edna e 2000 denari. (dimenzi...


1.999 МКД
или предлог цена
31 окт 11:59BOCVA ZA VINO

Se prodava dobro ocuvana bocva za vino 280 l


11 €
или предлог цена
31 окт 09:23BOCVA БОЧВА BURE ZA VINO

Bocva za vino 400l komplet so postolje i cep. Prezacuvana i redovno o...


3 МКД
или предлог цена
27 окт 23:33SE PRODAVAAT 2 PLEH TAVI

SE PRODAVAAT 2 PLEH TAVI NOVI NEUPOTREBENI 1 TAVA 1200 DEN DVETE TA...


10 окт 07:50БОЧВА/BOCVA

Дабова бочва од ~400литри. Стара 20-25 години добро сочувана и одржув...


7.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 18:22Сет за готвење

Се продава квалитетен сет за готвење донесен ми е од швајцарија, 9 сл...


25 авг 18:51ТЕРМО ЧАШИ

ТЕРМО ЧАШИ 200 мл. 35 ПАРЧИЊА КОМПЛЕТ. (1 чаша 100 ден.)


22 јул 22:33Керамички сад за готвење

Керамички сад, може да се користи за приготвување на храна во фурна. ...


22 јул 11:08Maslo Maslinovo - Sprej-Sise- Спреј Шише за Маслиново Масло

Росфај шише со спреј за прскање на маслиново масло на храната. Многу ...


599 МКД
или предлог цена
10 апр 01:28Presa cedalka za ceden sok

Se prodava ednas upotrebena presa


1.000 МКД
или предлог цена
12 мар 23:48Kupuvam koristeni i novi shisinja od pivo 0.330

Kupuvam,odkupuvam koristeni i novi shisinja od pivo 0.330 Primeri i...


По Договор
или предлог цена
10 мар 11:36Set za rabota so zeski sadovi i predmeti i sadovi bez racki

Практичен и уникатен сет од 6 предмети кои служат за ракување/работа ...


390 МКД
или предлог цена
02 мар 23:33Racka za tavce ili fakanje zeshki sadovi

Скршена рачка на тавче или имате сад без рачка, сакате да фатите жежо...


99 МКД
или предлог цена
30 окт 12:44Се продаваат две дрвени бочви

Две дрвени бочви (bocvi) , во одлична состојба за складирање на вино,...


По Договор
или предлог цена
01 авг 13:00Ostrac roler za nozevi ostrenje so edna raka

Ротирачки острач на ножеви дизајниран за работа на хоризонтална површ...


150 МКД
или предлог цена
28 сеп 11:36Prodavam fildzani

Prodavam fildzani, daneni na poklon ne koristeni cenata ne e fiksna T...


28 авг 15:28Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам