Подкатегорија:
                   
207 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Подно греење , Podno greenje 1.5мx1.5м

Продавам малку користено подно греење 1,5.х1,5м, со дигитален термост...


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Останато

Вчера 14:29Grundfos MAGNA 3

Продавам пумпа GrundfosMAGNA 3 за парно и солар. Пумпата е германско...


360 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Останато

09 авг 20:49Se prodava klima ured NEO

Se prodava ispraven klima ured NEO 3.5kw. Tel. 077 706969


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

09 авг 16:16Kamin Skladova Tehnika Galant 31

Продавам камин Складова Техника, модел: Galant 31. Каминот не е употр...


15.490 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Камини

09 авг 13:58SERVIS ZA KLIMA UREDI SKOPJE

ВРШИМЕ. 1.Монтажи Демонтажи 2.Хемиско Чистење 3.Полнење Со Фреон R22 ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

09 авг 13:00SPORET NA DRVA KAMIN KUPUVAM

Kupuvam sporet, kamin na drva obicen ne za parno Inf-078-261-903 Dime


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Камини

08 авг 21:53Panasonic 3.5kw

Се продава клима панасоник 3.5 , функционална, само лади, исчистени ф...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

08 авг 12:25Cisterna za nafta

Se prodava cisterna za nafta pravena po porachka, 3mm lim dupli var, ...


500 €
или предлог цена
08 авг 12:24Industriski Vintilatori Germanski

Se prodavat industriski Vintilatori malce koristeni skoro kako Novi. ...


2.700 МКД
или предлог цена
07 авг 19:28Парно на дрва Parno na drva

Комплетен систем за парно, исправен. - Алфаплам Рустикал Е, 14KW кам...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
400 €
07 авг 15:04SANIKO KLIMA SERVIS sanikoservis

📈Saniko MK since 2008 🧑‍💻www.sanikoservis.com 📞077583877 ВАШ С...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

07 авг 12:35Termo pecka AEG

Socuvana, servisirana instalacija I greaci, kompletno ispravna, se pr...


2.500 МКД
или предлог цена
06 авг 19:24Montaza na parno greenje

Izrabotuvame parno greenje,podno greenje montaza na kotli na pelet.dr...


1 €
или предлог цена
06 авг 16:19Kamin na peleti 10kw 1sezona garancija

Kaminot e star 2god vo top sostojba bauger bosanski


1 МКД
или предлог цена
06 авг 16:19Kotel za parno greenje Centro metal

Prodavam malku koristen i ekstra socuvan kako nov kotel za parno gree...


1 €
или предлог цена
06 авг 08:50Rezervoar za nafta 2000 litri

Se prodava rezervoar za nafta 2000 litri so komplet oprema. Vo odlicn...


200 €
или предлог цена
05 авг 14:49Cisterna za nafta

Cisterna za nafta 2000 lit. Metalna Stevo 070206934 novo selo


200 €
или предлог цена
04 авг 20:10Продавам термо печка ЦЕР 6 KW

Продавам термо печка Цер 6 КW комплет со постолје и термостат, во исп...


5.500 МКД
или предлог цена
30 јул 20:08PECKA 6KW CER

Prodavam pecka 6kw CER vo ispravna sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
24 јул 23:10Steluvanje na kamini i kotli na pelet

Steluvanje i servis na kamini i kotli na peleti so cel za poekonomicn...


1 €
или предлог цена
23 јул 14:02Servis i steluvanje na kamini i kotli na peleti

Steluvanje i servis na site marki na kotli i kamini na peleti ( alfa ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Камини

21 јул 13:46GREJNI TELA KUPUVAM

Kupuvam sporet kamin plinska boca plinska grealica


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Останато

21 јул 13:44Правосмукалка за пепел

Нова правосмукалка за пепел


1.500 МКД
или предлог цена
20 јул 22:13Gusan radijator

Gusan radijator


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

20 јул 19:17Se prodava Klima VIVAX obicna 3.5kw

se prodava klima vivax 3,5kw standard split sistem ne e INVERTER kli...


7.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

19 јул 23:55Sistem i Kotel za parno greenje so pumpa i pod stanica

Se prodava kotel za parno grenje emocetnral 24n Kotelot e 24 kw Gre...


1 €
или предлог цена
14 јул 18:24Prodavam polovna klima LG AS-H1264DA0

Prodavam LG Klima LG AS-H1264DA0 - za delovi Nadvoresna edinica - p...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

13 јул 20:3620.990 INVERTER KLIMA VIVAX 3.5KW 075557600

⭐️⭐️⭐️Го имаме совршениот одговор за високите температури – Vivax 12C...


20.990 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

10 јул 03:30Radijator

Radijatori ne koristeni Algreta Resen. 2x26 rebra


5 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

05 јул 17:29Prodavam

Prodavam klima samsung 3.5.kw split sistem ,za delovi .076 244 344.dr...


2.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

05 јул 13:57Инвертер клима уред LG S12AN 12000Btu 3,5kW

Се продава инвертер клима уред LG S12AN 12000Btu. Климата е половна, ...


35.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

04 јул 13:31Инвертер клима уред LG ARTCOOL 12000Btu 3,5kW

Се продава инвертер клима уред LG C12AWR-2 ARTCOOL 12000Btu. Климата ...


40.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

04 јул 13:12Klima serivs/ Клима сервис , montaza, demontaza,servis,popr

Prodazba na Novi klimi I polovni klimi Montaza I demontaza Servis Ant...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

26 јун 12:17Инвертер клима уред GREE Lomo 24000Btu 7kW

Се продава инвертер клима уред GREE Lomo 24000Btu / 7kW. Климата е ка...


50.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

20 јун 10:34Продавам мала Термо Печка 2,5kW

* Tel: 070 827 715 * Prodavam termo pecka, kako na slikata. Dobro e...


3.000 МКД
или предлог цена
19 јун 22:46Grejaci , Greaci, Грејачи, Греачи

1. Изработка на електрични ЦЕВНИ ГРЕЈАЧИ за индустрија и домакинств...


1 МКД
или предлог цена
17 јун 14:23ГРЕАЧИ

1. Izrabotka na elektricni cevni grejaci za industrija i domakinstvo,...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Останато

17 јун 14:20KOTEL NA PARNO ZA NA STRUJA

Kotelot e vo odlicna sostojba.Koristen e 2 sezoni.


1 €
или предлог цена
06 јун 11:05Grealka na plin

Prodavam grellka na plin, raboti odlicno.


800 МКД
или предлог цена
05 јун 17:27KOMPLET ZA PARNO 3 vo 1

Kotel na struja


1 €
или предлог цена
31 мај 11:13Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам