1650 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CITROEN C3 - 1.6 HDI - PANORAMA - A.C. AVTO ALEX

PERFEKTEN AVTOMOBIL * 68 KW – 93 KS – 156.570 REALNI KILOMETRI ...


4.990 €
или предлог цена
Вчера 12:16Промовирано

TOYOTA AVENSIS - 2.0 D4D 2006 - AC Avto Alex Veles

- PERFEKTEN AVTOMOBIL * 85 KW / 113 KS - 191.230 REALNI KILOMET...


4.390 €
или предлог цена
20 сеп 08:29Промовирано

Audi A5 - 2013 | 3x S-Line | Quattro | 3.0, 180kw |

Audi A5 - 2013 Највисоко Ниво на Опрема S-Line Quattro Facelift ...


16.999 €
или предлог цена
15 сеп 20:53Промовирано

Se prodava Seat Altea XL-2010 god

Full oprema,POVEKJE INFO NA BROJOT:+389 78 398 578 +389 78 398 578 ...


5.999 €
или предлог цена
Денес 02:41Se prodava Renault laguna 2 / reno

Se prodava reno laguna redovno servisirana, mozna e zamena za pomalo ...


3.000 €
или предлог цена
Денес 00:38Audi a4 2.0

2015 god 2.0 100 kw Registrirano, ful kasko osiguranje Zelen karton S...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
15.000 €
Денес 00:12BMW 320

2014 extra sostojba Avtomatik Registr + zelen karton 071 588 425 Se...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
16.000 €
Денес 00:12Renault Megane 1.9 dci

Рено Меган 1.9 дци 92 кв со 130 кс. 6 брзини. Произведен 2007 годин...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:53VW Volkswagen Golf 3 1.9 TDI 90ks!!!!!!!!!!!!!!!!

golf 3 1.9tdi 90ks vo vozna sostojba 96god so full oprema


1.100 €
или предлог цена
Вчера 20:12Ford Fokus 1.8TDCI !!!!

Ford Fokus 1.8TDCI 85kw 2001god so full oprema reg cela godina 09 202...


1.600 €
или предлог цена
Вчера 20:11OPEL ASTRA (J)

1.7 cdti 110ks sporttourer


13 €
или предлог цена
Вчера 19:55FIAT BRAVO 1.9 JTDM 2007

Se prodava Fiat Bravo 2007 1.9 M-JET 88kw/120hp. Registrirano cela go...


3.600 €
или предлог цена
Вчера 19:27VW GOLF VII 1.6 TDI bluemotion

Se prodava Golf 7 1.6 tdi 77 kw(105 ks) bluemotion mnogu ekonomicen m...


10.500 €
или предлог цена
Вчера 18:58Opel Zafira

SE PRODAVA OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 2006 GOD. REGISTRIRANA DO MAJ 2022 S...


3.700 €
или предлог цена
Вчера 18:51  НОВ ОГЛАС

Seat Leon 1.9 tdi...zamena

2006 godina vo kniska, 1.9tdi 105ks registriran do 1 mesec 2022 god. ...


4.400 €
или предлог цена
Вчера 18:40  НОВ ОГЛАС

Audi A4 NEUVEZUVANO

Audi A4 2.0 dizel 143ks Neuvezuvano Registrirano Servisirano ...


8.150 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
8.450 €
Вчера 18:35VW golf 4-1.4 -benin 16V

Se prodava VW golf 4-1.4 Benzin 16V -75 Ks, registriran do 12.21. Pro...


1.700 €
или предлог цена
Вчера 18:31VW Golf 6 1.4 80 KS 2009 Nov Atest Plin Reg

VW Golf 6 1.4 80 ks bez gram sminka Proiz 2008 prva reg 2009 so 231 ...


5.850 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
6.500 €
Вчера 18:28NISSAN NAVARA 2.5 D 4X4 2007 G. UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭

NISSAN NAVARA 2.5 D 4X4 2007.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


9.500 €
или предлог цена
Вчера 18:23DAIHATSU TERIOS 4X4 2007 AVTOMATSKI MENUVAC UVOZ OD

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 2007.GODINA .AVTOMATSKI MENUVAC. UVE...


6.300 €
или предлог цена
Вчера 18:23CITROEN C-CROSSER 4X4 2.2 HDI 2009 UVEZEN OD SVAJCARIJA

CITROEN C-CROSSER 4X4 2.2 HDI 2009 UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭,SO 7 SED...


7.350 €
или предлог цена
Вчера 18:23RENAULT CLIO 1.6 16V AVTOMATSKI MENUVAC UVOZ OD SVAJCARIJA

RENAULT CLIO 1.6 16V BENZIN 2006.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 ...


4.300 €
или предлог цена
Вчера 18:23CITROEN C-CROSSER 4X4 2.2 HDI SO 7 SEDISTA UVEZEN OD

CITROEN C-CROSSER 4X4 2.2 HDI 2007 SO 7 SEDISTA, UVEZEN OD SVAJCARIJ...


7.450 €
или предлог цена
Вчера 18:22PEUGEOT 4007 2.2 HDI 4X4 2008 SO 7 SEDISTA UVEZEN OD

PEUGEOT 4007 2.2 HDI 4X4 2008.GODINA SO 7 SEDISTA .. UVEZEN OD SVA...


5.900 €
или предлог цена
Вчера 18:22HONDA CR-V 2.2.CTDI 4x4 2009 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA🇨

HONDA CR-V 4X4 2.2 CTDI 2009 G. UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI S...


8.800 €
или предлог цена
Вчера 18:22FORD FIESTA 1.4 16V 2007 GODINA UVEZENA OD SVAJCARIJA

FORD FIESTA 1.4 16V BENZIN 2007 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA,PLATENI S...


2.700 €
или предлог цена
Вчера 18:22SKODA FABIA 1.4 TD 2010 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭

SKODA FABIA 1.4TDI 2010 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SI...


3.900 €
или предлог цена
Вчера 18:22DAIHATSU CUORE 1.0 AVTOMATSKI MENUVAC 2008 G.UVOZ OD 🇨🇭

DAIHATSU CUORE 1.0 BENZIN 2008.GODINA, AVTOMATSKI MENUVAC, UVEZEN...


2.999 €
или предлог цена
Вчера 18:21FIAT PANDA 1.2 4X4 2006 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭

FIAT PANDA 1.2 4X4 BENZIN 2006 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA,PLATINI SI...


3.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.700 €
Вчера 18:21DODGE NITRO 4X4 2.8 CRDI 2009 G.UVEZEN OD SVAJCARIJA

DODGE NITRO 4X4 2.8 CRDI 2009.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLA...


9.500 €
или предлог цена
Вчера 18:21HONDA CR-V 4X4 2.2 CTDI UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭

HONDA CR-V 4X4 2.2 CTDI 2008 G. UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI S...


8.200 €
или предлог цена
Вчера 18:21OPEL CORSA C 1.0 BENZIN FULL OPREMA REGISTRIRANA

Opel corsa c 1.0 2002 godina 50kw 68ks registrirana do 11.2021 naprav...


2.150 €
или предлог цена
Вчера 18:09Golf 5 1.9 tdi

Se prodava Golf 5 1.9 TDI 77kw, najdobriot i najbaraniot motor na paz...


4.100 €
или предлог цена
Вчера 17:53Alfa Romeo 147, 1.9 JTD

Registrirana do Maj/2022, odlichno zachivana i bez nekoj ochigledni n...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 17:30BMW X1 S-DRIVE 2.0 TDI 2010

KOLATA E S-DRIVE NE E 4X4, 2.0 TDI SO POTROSUVACKA OD 6 L/100 KM I RE...


9.400 €
или предлог цена
Вчера 17:01  НОВ ОГЛАС

VW PASSAT 2.0 TSI - 2010

077 832 505 Направен целосен сервис, нови гуми и акумулатор. Состој...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:59Mercedes E220

Prodavam Mercedes E220 Diesel - avotmatski menuvac - tempomat - kl...


2.000 €
или предлог цена
Вчера 16:59Se prodava toyota aygo

Se prodava toyota aygo 1.0 2008 god klima centralno full


2.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.750 €
Вчера 16:41Peugeot 307 2.0 HDI 66KW 2002god.

Se prodava odlicno socuvano Peugeot 307 2.0 HDI 66KW 2002god. So ...


2.450 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.500 €
Вчера 16:34TOYOTA RAV 4 2.2 130kw.

Voziloto e uvezeno od svajcarija i e so servisna kniska so realni km....


7.000 €
или предлог цена
Вчера 15:47Se prodava SEAT IBICA COPA 2011 godina 1.2TDI 75KS

Se prodava SEAT IBICA COPA 2011 godina 1.2 TDI 75 KS so full oprema....


1 €
или предлог цена
Вчера 15:32Se prodava FORD FOCUS 1.6 TDCI TITANIUM

Se prodava FORD FOCUS 1.6 TDCI TITANIUM OPREMA.Se raboti za vozilo so...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:32Fiat Grande Punto 1.9 Multijet 120 ks 6 brzini

Se prodava Fiat Grande Punto 1.9 Multijet 120 ks 6 brzini so najdobri...


3.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.450 €
Вчера 15:32Страна 1 од 42

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам