688 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава плац/нива Г Оризари веднаш до патот.

Се продава плац/нива 2020 м2 (20x100) на локација поволна за градба. ...


38.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Se prodava niva

Se prodava niva pod benziskata luk oil ili nad makpetrol dovledzik ni...


12.000 €
или предлог цена
Вчера 22:29SE PRODAVA PLAC BITOLA PRILEP KADE STO VRVI KORIDOR 10!!!

Se prodava plac od 6500 m2 kade sto vrvi koridorot 10 na atraktivna l...


10 €
или предлог цена
Вчера 21:19Prodavam plac NIZE POLE

Prodavam gradezna parcela(vo imoten list) )pokraj glaven pat vo nize ...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:07Продавам нива позади затворот 10,000м2 место ЧАИР

СЕ ПРОДАВА НИВА КРКЛИНО 10,000м2 местото се вика ЧАИР позади затворот...


3 €
или предлог цена
Вчера 13:52ПРОДАВАМ НИВА ГОРНО ОРИЗАРИ

ПРОДАВАМ НИВА ПАРЦЕЛА ГОРНО ОРИЗАРИ 5730м2 ДОСТАПНА СТРУЈА ВОДА СЕ Н...


99 €
или предлог цена
Вчера 13:51ПРОДАВАМ НИВИ ПАРЦЕЛИ ОКОЛУ КРКЛИНО

Продавам Повеке Парцели од 2.500 м2 до 25.000 м2 на подрачјето око...


3 €
или предлог цена
- 40 % Попуст
5 €
Вчера 13:51Се продава плац/нива Г Оризари веднаш до патот.

Се продава плац/нива 2020 м2 (20x100) на локација поволна за градба. ...


38.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Плац во с.Дихово ( Dihovo ,Bitola)

Поволно за Викендица во најубавиот дел од селото. КП 820/3 752м2 Прис...


1 МКД
или предлог цена
- 97 % Попуст
35 МКД
Вчера 03:33Prodavam niva blizu trafostanicata Krklino

Nivata e na sam pat so sirina 19.5 na 92 dolzina.


23 €
или предлог цена
06 јун 23:49Земјоделско и градежно

Нива од 2000 до 6000 м2, во с.Логоварди, кај аеродромот, снабдено со ...


3 €
или предлог цена
06 јун 21:33Logovardi 5000 m2

Se prodava niva 5000 m2 izleguva na dva pata Tel za informacii.075 ...


1 €
или предлог цена
06 јун 20:35Zemjiste na izlezot od bitola do salon Sate

Se prodava zemjiste na atraktivna lokacija pokraj sam pat na izlezot ...


1 €
или предлог цена
06 јун 19:01Se prodava plac so dve markici

Se prodava plac so 2 markici vi gorno Orizari KP 441 35evra/m2


35 €
или предлог цена
06 јун 18:49Лозје во Раштани

Се продава лозје шпалир површина 613м2 1/3 од КП 688 место викано Уши...


По Договор
или предлог цена
06 јун 14:48SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2

SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2 Se prodava plac 1100 m2 vo...


110.000 €
или предлог цена
06 јун 13:45Se prodava plac- s. Bistrica- Bitola

Placot e kaj manastirot pred selo Bistrica i ima asfalten pat, struja...


7 €
или предлог цена
06 јун 11:53SE PRODAVA PLAC NA ATRAKTIVNA LOKACIJA- PELISTER

SE PRODAVA PLAC 352/9 NA ATRAKTIVNA LOKACIJA NA SAMIOT PAT OD DESNATA...


35 €
или предлог цена
06 јун 11:11СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВЕН ПЛАЦ ВО НИЖЕ ПОЛЕ

Се продава плац 1600 м2 во Ниже Поле Пелистер. (Плацот е делив) Плацо...


100 €
или предлог цена
06 јун 11:10SE PRODAVAAT GRADEZNI ATRAKTIVNI PARCELI NAD BENZ. LAVCI

SE PRODAVAAT GRADEZNI ATRAKTIVNI PARCELI NAD BENZINSKATA PUMPA LAVCI ...


99 €
или предлог цена
06 јун 11:10Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto 1.5 km nad benzinskata pumpa na luk oil po noviot pat ...


6 €
или предлог цена
06 јун 09:29LIVADA

Prodavam livada vo S. BRATINDOL livadata se naoga 300m od poslednata ...


3 €
или предлог цена
06 јун 09:29Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto nad S. BRATINDOL mozna e zamena so avtomobil inf na ...


3 €
или предлог цена
06 јун 09:29SE PRODAVAAT 3 NIVI ZA GRADEJNE

SE PRODAVAAT TRI NIVI NA SAMIOT MAGISTRALEN PAT BITOLA GRCIJA MESTO Z...


По Договор
или предлог цена
06 јун 08:46Se prodava gradezno zemjiste na patot za Kravari

Se prodava parcela 1735. m2 na 100 metri od carinata (Makoshped)i 50 ...


1 €
или предлог цена
06 јун 08:26Se prodavaat nivi vo selo Lisolaj

Se prodavaat nivi vo selo Lisolaj od 2000 m² i 3000 m². Cena po do...


1 €
или предлог цена
06 јун 08:05PLAC za FOTOVOLTAICI

Izdavam - prodavam plac za FOTOVOlTAICI,povrsina 2.500 m....


1.111 МКД
или предлог цена
06 јун 08:03Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

-Se prodava plac za kuka -Cist imoten list (eden sopstvenik) -Elabor...


14.000 €
или предлог цена
06 јун 07:38Zemjiste, Niva Gjavato

Se prodava zemjiste od 3864m2 vo selo Gjavato. Mesto izleguva na pat ...


1 €
или предлог цена
05 јун 22:55Se prodava Niva vo Gorno Orizari

Se prodava Niva 9150m2 vo Gorno Orizari, nivata e vo ramki na GUP Bi...


По Договор
или предлог цена
05 јун 18:21СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО КРКЛИНО СО СИТЕ УСЛОВИ

Плац / Нива во Крклино.


По Договор
или предлог цена
05 јун 16:58Се издава градежно земјиште

Се издава градежно земјиште на самиот Индустриски Пат. 1000м2 . Кон...


1 МКД
или предлог цена
05 јун 16:57СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА СО МАРКИЦА СТРЕЛИШТЕ 426м²

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА СО МАРКИЦА ВО СТРЕЛИШТЕ СО ТОП ПОГЛЕД 426...


18.000 €
или предлог цена
05 јун 16:54SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISHTE/PARCELA NAD RESTORAN OSKAR

Se prodava - HITNO! Okolnite parceli se dvizat od 25-40Eur/m2 Moment...


По Договор
или предлог цена
05 јун 16:54SE PRODAVA NIVA - ZABENI - POKRAJ AVTOPATOT - EVTINOO!

Se prodava niva na kjosh od glaven i sporeden pat t.e. na dva patisht...


5 €
или предлог цена
05 јун 16:54Plac pozadi Imperial

Se prodava plac pozadi Imperial na patot za Pelister ima voda,struja....


1 €
или предлог цена
05 јун 15:33Prodavam nivi vo atarot na selo Crnobuki

Prodavam nivi vo atarot na selo Crnobuki poradi zaminuvanje vo strans...


По Договор
или предлог цена
04 јун 17:32Niva na patot za dihovo nad Grand Premier

Se prodava itno parcela nad znakot Bitola nad Grand Premier,do patot....


1 €
или предлог цена
04 јун 13:53Plac vo Trnovo

Se prodava gradezn plac, legaliziran, sloboden za gradba, Pristap od ...


1 €
или предлог цена
04 јун 08:43Plac vo Trnovo

Se prodava plac vo s.Trnovo na sam pat za pelister, nasproti crkvata ...


1 €
или предлог цена
04 јун 08:42Нива градежно земјиште парцела-Niva gradezno zemjiste parcel

Се продава градежно земјиште ,место викано Шерлоти,во близина на фран...


По Договор
или предлог цена
04 јун 00:39Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам