Аеродром
                   
2227 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SOBNA VRATA NOVA / СОБНА ВРАТА НОВА

SOBNA VRATA 205-210CM X 80CM NOVA NE KORISTENA BEZ OSTETA


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:14IZRABOTKA NA MEBEL OD PALETI

za poveke info pobarajte ne na fb stranata mebel od paleti BULI (V...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 15:00Salonit tabli/ Салонит табли

продавам салонит табли 070-724-101


120 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

Денес 13:18Prodavam tepisoni

Prodavam dva tepisoni gumirani od dolnata strana , ne se mnogu korist...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:04Aspirator za kujna ELICA

Se prodava nov neotpakuvan aspirator za kujna ELICA kupen od Neptun. ...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Klub masa od inoks i belo staklo

Se prodava klub masata od slikite. Sostojba kako nova. Kupena e 18.00...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 12:58Се продаваат аголна гарнитура и трпезариски столици

Се продаваат: - аголна гарнитура (290х170), без механизам за пуштање...


45.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:58  НОВ ОГЛАС

Sofa za dvor I terasa

Se prodava sofa za vo dvor ili terasa, izrabotena celosno od metalna ...


6.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Градина Опрема

Денес 12:36Servisiranje na whirlpool susari i masini

Servisiranje na whirlpool susari i masina perenje alista i sadovi


По Договор
или предлог цена
Денес 12:23VOZDUSNA ZAVESA ,,BANE AIR" ABG 200O koristena edna sezona

--VOZDUSNA ZAVESA ,,BANE AIR" ABG 200O. --KAKO NOVA. --KORISTENA ED...


21.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:08Radijatori za parno greenje vo odlicna sostojba

Se prodavaat panel radijatori za parno greenje komplet so usponski ve...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:07  НОВ ОГЛАС

Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Ком...


400 МКД
или предлог цена
Денес 11:45Се продава термо печка магнохром краљево

Се пордава термо печка во супер состојба Магнохром краљево 3.5kw Ба...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:33Iznajmuvanje Konjopoi

Iznajmuvame visoki masi (konjopoi) i niski masi za sekakov vid na pro...


1 МКД
или предлог цена
Денес 11:13elektricen trimer za ziva ograda i dr.Bosch kako nov.origina

elektricen trimer za ziva ograda i dr.Bosch kako nov.original od Swis...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:01IZRABOTKA NA TRPEZARISKI MASI SO DIMENZIJA 120x75x75 cm

IZRABOTKA NA TRPEZARISKI MASI SO DIMENZIJA 120x75x75 cm CENA 3.600 D...


3.600 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
4.600 МКД
Денес 10:29  НОВ ОГЛАС

Burgii za busenje

Burgii za busenje na mermer i travetin edna e metro osumdeset edna e ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 10:29Fotelji i trosed, Фотељи и тросед

Prodavam zacuvan trosed so mehanizam na spustanje i fotelji. Zelen...


2.000 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
4.000 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 10:16Француски кревет

Се продава Француски кревет користен 10тина години но максимално сочу...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 10:08  НОВ ОГЛАС

ST hydro kamin na peleti ***NOV**

Se prodava ST hidro kamin na peleti proizveden 2018 godina, bukvalno ...


49.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:08Gradinar-kosenje treva-odrzuvanje dvorovi

Одржување дворови: - Косење трева - Досадување трева - Реновирање ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:30ROLETNI I KOMARNICI

Izrabotka,montaza i servis na:PVC roletni,ALU.roletni,venecijaner rol...


500 МКД
или предлог цена
Денес 09:28Damast postelina, NOVA , ITNO !!!

Damast postelina so ubava kafeno oker boja, isarana samata od sebe, d...


500 МКД
или предлог цена
Денес 08:09Krevet dusek naddusek ITNO !!!

Krevet 90x190 , ubavo zacuvan, koristen no ne e skrsen, ubavo se spi...


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 08:09Prodavam klub masa 4 sank stolici I ostrov

Prodavam golema klub masa so dimenzii 150x90 cetri sank stolcinja I m...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:03Радијатори, котел на нафта и струја, резервоар за нафта

Продавам комплет систем за парно греење на нафта и струја од двоспрат...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 23:33Продавам нов вградлив садопер за кујна TEKA

Продавам нов вградлив садопер за кујна TEKA. Со дупка за чешма од ле...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 22:44Горење

Апарат за правење леб 850w. Големина на лебот до 1600гр. Во одличн...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:17Masa i stolici

Se prodava masa 4ka i 4 stolici. Lice za kontakt: Igor 072/244-456


4.800 МКД
или предлог цена
Вчера 21:06  НОВ ОГЛАС

Prodavam drveni poluoblici 7cm x 15cm x 4m - 200m2

Prodavam drveni poluoblici - Debelina: 7cm - Sirina: 15cm - Dolzi...


45 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

Вчера 20:00Kreveti edinecni

Dimenzii 210x90 Treba da se pretapaciraat. Cenata e za dvata krevet...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 20:00KEY LOCK BOX

Za pogolema bezbednost na vasite klucevi i ostanati vredni predmeti, ...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:57STOLICI--STOLCINJA-TAPACIRANJE

TAPACIRANJE NA SITE VIDOVI: ✔️STOLICI ✔️FOTELJI ✔️KANCELARISKI STO...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:43Taburetka od Simpo

Taburetkata e plisana kvalitetno izrabotena, kupena e od Simpo 3000 d...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 19:21SE PRODAVA FLAVOR WAVE TURBO OVEN

Prodavam Flavor Wave Turbo Oven, mnoogu malku koristen [ne poveke od ...


2.400 МКД
или предлог цена
Вчера 19:04  НОВ ОГЛАС

Se prodava Fotelja Fotela Фотеља

Се продава Фотеља купена од Мебел Ви во 2017 год.


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 18:56Комбиниран фрижидер БЕКО

Продавам комбиниран фрижидер БЕКО Многу малку користен , без никакви...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:56VARIOLAJT ROLETNI VENECIJANER KOMARNICI ZEBRA ROLO

Производство, продажба и монтажа на високо квалитетни венецијанер рол...


12 €
или предлог цена
Вчера 18:50Трпезариска маса со стаклена површина - Ikea

Купена од Ikea, со димензии 85х135 cm. Издржлива, стаклена бела површ...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:55ИКЕА килим од вистинска говедска кожа

Прекрасно парче килим кое совршено се вклопува во секој ентериер. Мод...


150 €
или предлог цена
Вчера 17:55Страна 1 од 56

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам