Битола
                           
2820 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Objekt,magacin,zemjishte,plac pred vlezot na Bitola

Se prodava golem objekt pred vlezot na Bitola Blisku do trafostanicat...


160.000 €
или предлог цена
Вчера 09:52Промовирано

Дуќан во центар на БИТОЛА

Се изнајмува Дуќан во центарот на Битола Приземје во зграда Обител...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 13:00Промовирано

Хотел Ресторан

Разработен Хотел Ресторан, 350 m2 , 3 ката,двор -приземје 150 m2 ( р...


220.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 јан 14:04Промовирано

Se izdava stan vo centarot na gradot

Stanot se naoga vednas kaj saat kulata do siroksokak.Ima dve spalni,d...


9 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 07:37SE IZDAVA STAN ZA STRANCI

Izdavam stan za stranci na ul Partizanska br.5. Del od edna dinamicna...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 07:10Se prodava kujka na strcin.

Se prodava kujka na strcin.Po povolna cena za povejke informacii jave...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 06:53Se iznajmuva opremena

Povolno


3.500 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

Денес 00:43Се продава куќа во с. Лавци - Битола

Ќуќата е со поврзана струја, вода и канализација и има отворен поглед...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 00:03Stan za stranci 75 m2 стан namesten

ОРИОН стамбен комплекс (нова зграда JUMBO маркет) апартман бр.3 2...


500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 23:57Niva vo atarot na S.Krklino

Pogodna za nasadi na aronija, lesnici i drugi zemjodelski kulturi. Vo...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:19Куќа СТРОГ ЦЕНТАР - можна замена

Се продава куќа во строг центар, со чиста документација. Веднаш всели...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 21:14Se izdava stan na korzo shirok sokak

Na 30metri od shirok sokak Se iznajmuva nov ureden stan na mirna l...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 20:16  НОВ ОГЛАС

plac pomegju dihovo i n.pole

placot se naogja po stariot pat dihovo-n.pole.odalechen od patot 75 m...


25 €
или предлог цена
Вчера 20:05dve parceli pod farmata Dihovo

se prodavaat dve parceli pod farmata Dihovo. Ednata e 4629 kvadrati ...


7 €
или предлог цена
Вчера 20:05SE IZDAVA STAN VO CENTAR

SE IZDAVA DVE SPALNI SOBI KLIMATIZIRAN (inverter klima) NOV INVE...


600 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 19:54  НОВ ОГЛАС

Се издава гаража во близина на Офицерски

Гаражата се наоѓа на улица Раде Илиев


1 €
или предлог цена
Битола

Гаражи

Вчера 19:45Се издава куќа во строгиот центар на градот

Се издава куќа, на 50м од Офицерскиот дом. Куќата има голема тераса, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 19:44Куќа

Се продава


47.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 19:06Kukja vo Krklino

Prodavam kukja vo s.Krklino Bitolsko struja voda od strezevo cena po ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 19:01Se izdava stan vo centarot na gradot

Se izdava stan vo strogiot centar na gradot, kompletno opremen, 2 kli...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:46  НОВ ОГЛАС

ИД 518, ЦЕНТАР, СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

ИД 518, ЦЕНТАР, СЕ ИЗДАВА ЗА 400 ЕВРА МЕСЕЧНО, ДЕЛОВЕН ПРОСТОР, 100 М...


400 €
или предлог цена
Вчера 18:45ДО ГРАДСКИОТ ПАЗАР, ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА, СТАРА КУЌА

ДО ПАЗАРОТ, ПРИЗЕМНА КУЌА СО КОРИСНА ПОВРШИНА ОД 49М2 И ДВОР ОД 56 М2...


29.900 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:43Се продава деловен простор 43м2 во старата чаршија во Битола

Продавам деловен простор - канцеларија, лоциран во објектот Авра (La ...


40.000 €
или предлог цена
Вчера 18:28Se izdava stan[sobi] vo centar na Bitola

Se izdav stan VO PRIZEMJE so 3 dvokrevetni sobi vo kuka ...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:03Se prodava kukja vo Bitola ili se zamenuva za nov stan

Се продава куќа во строгиот центар на градот на 5 минути до Домот на ...


2 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:48Se izdava stan

Се издава наместен стан од 56 м2 во центарот на Битола, наспроти паза...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:45SE IZDAVA NOV STAN VO CENTAROT NA BITOLA

(НАЈСТРОГО ЗАБРАНЕТО ПУШЕЊЕ И ГЛАСНА МУЗИКА)!! Kompletno renoviran s...


500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:23Se iznajmuva deloven objekt vo kasarnata

Se iznajmuva nov deloven objekt vo individualna kuka od 55 metri kva...


240 €
или предлог цена
Вчера 17:19SE PRODAVA I IZDAVA

Se prodava deloven i stamben objekt 10800kv na najubava lokacija na v...


700 €
или предлог цена
Вчера 17:12Izdavam deloven prostor

Na kravarski pat ,deloven prostor 50 m2 ,pogoden za ORDINACIJA , kozm...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:06Izdavam deloven prostor

Idealen za Ordinacija, frizernica, kozmeticki salon, kancelarija i sl...


4 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 16:06BARAME INVESTITOR

VO STROGIOT CENTAR NA BITOLA, NA ULICA CAR SAMOIL BR.20 NUDIME PARCE...


120.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:00Se izdava dukjan vo Starata bitolska carsija

Dukjanot poseduva WC, vizba, tendi, alarm, itn.


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 15:16Se prodava kujka cena po dogovor

Kujkata ima 160kvadrati kompletno namestena so dve spalni decka dnevn...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 15:09Se prodava 42 m2 centar na Nova Bitola

Se prodava topol i svetol stan (nerenoviran) so juzna orientacija na ...


32.500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 15:09SE IZDAVA STAN CENATAR

Se izdava stan za stranci vo cenatarot na gradot


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 15:02SE IZDAVA DUKJAN STROG CENTAR SIROK SOKAK

Se izdava dukjan SIROK SOKAK 50m2


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 15:02Хала

Се изнајмува хала од 620 m2 комплет опремена со струја и вода,за пове...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

Вчера 15:00  НОВ ОГЛАС

Се издава

Se iznajmuva kompletno namestena kuka. Inf.078236967 Nikolce


150 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 14:51Плацеви за Фотоволтаици

Се издава или продава земјиште за поставување на фотоволтаични центра...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 14:36SE IZDAVA STAN VO CENTAR NA BITOLA

***** SE IZDAVA ***** SLOBODEN OD 08.04.2023 VO STROG...


220 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 14:13BITOLA CENTAR (STROG) SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR

SE IZNAJMUVA (FOR RENT) DELOVEN PROSTOR STROG CENTAR SPROTIVA OD JAVO...


12.345 €
или предлог цена
Вчера 14:13SE IZDAVA NOV LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR

***SAMO ZA SERIOZNA KLIENTELA**** APARTMANOT NE SE IZDAVA NA SEMEJ...


123 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 14:13Страна 1 од 71

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам