766 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Usb диктафон лесен за користење и носење одлично за снимање

нови и квалитетни USB диктафон Лесен за користење и носење Одлично...


1.700 МКД
или предлог цена
Битола

Диктафони

Денес 18:43Sony SRS-X2 Bluetooth zvucnik

Zacuvan kako nov kompletno ispraven. https://www.sony.com/electronic...


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Bluetooth уреди

Денес 17:01Sony SRS-X2 Bluetooth zvucnik

Zacuvan kako nov kompletno ispraven. https://www.sony.com/electronic...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:01igri za PS4

kontakt na viber 076 586 380 prakjam po kargo, mozi zamena Spid...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:39ELEKTROLITSKI KONDENZATORI

Izvadeni od aktivna mikseta so pojacalo BEHRINGER PMP. Mozat da se i...


2.500 МКД
или предлог цена
Битола

Електроника

Денес 14:19Novi GPS uredi i so KAMIONSKA navigacija 5 incha

se prodavaat GPS uredi od brend MEDIATEK razlichni modeli: ODLICHN...


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

GPS уреди

Денес 13:57GPS uredi, prodazba, mapi softver dekodiranje

SE okolu uredite za navigiranje: -----MAPI za site GPS uredi, -...


200 МКД
или предлог цена
Битола

GPS уреди

Денес 13:56Wifi IP Camera 3 MP

▪️Одлична слика во боја ноќно време со лед осветлување; ▪️Резолуција ...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:55Androidbox tv programi instalacija

Instaliranje tv programi na android box/mobilen/pc (Ednas se plaka...


800 МКД
или предлог цена
Денес 12:00Zvucnici

.


1 €
или предлог цена
Денес 11:20  НОВ ОГЛАС

Stereo

.


1 €
или предлог цена
Денес 11:18  НОВ ОГЛАС

Roland

.


1 €
или предлог цена
Денес 11:16  НОВ ОГЛАС

Zvucnici

50cm


1 €
или предлог цена
Денес 11:15  НОВ ОГЛАС

MINI VIDEO KAMERA - SPY HD KAMERI ZA VIDEO NADZOR - NOVI

Нови HD мини шпиунски камери за видео надзор со висок квалитет, и шир...


800 МКД
или предлог цена
Денес 10:45IP WIFI KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR SO ALARM - BEZICNI

* Нови модели на ротациони камери IP WIFI Full HD 2.0 Mega Pixels - (...


2.100 МКД
или предлог цена
Денес 10:41  НОВ ОГЛАС

VIDEO NADZOR IP WIFI KAMERA KAMERI CAMERA CAMERI 3MP ALARM

* Нови ротирачки камери IP WIFI Full-HD 3.0 Megapixels - (2304px * 12...


3.100 МКД
или предлог цена
Денес 10:38IP WIFI HD KAMERA KAMERI 2MP ZA VIDEO NADZOR SO ALARM

* Нови бежични FULL HD 2MP професионални камери за видео надзор со ре...


2.300 МКД
или предлог цена
Денес 10:38Foto aparat Labaratorija

Се продава добро зачуван фотоапарат лабараторија за изработка на црно...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:25Zvucni kutii Pioneer

Se prodavaat novi, neotpakovani zvucnici Pioneer Kontakt 075718072


20.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:46Nikon AF DX Fisheye-Nikkor 10.5mm f/2.8G

objektivot e malku koristen okolu 1000fotografii cena na nov e 700e...


300 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
400 €
Денес 08:45WiFi Kameri 3MP rotacioni,sd-slot,adapter ICSEE

Se prodavaat kameri za nadzor za nadvoresna montaza isti kako na slik...


2.800 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 07:57Se prodava pojacalo Sony TA-F 450 D kako novo

Se prodava mnogu retko pojacalo od Sony serija so vgraden DAC(Digita...


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:55Sigma (Nikon Mount) 1:2.8

Odlicno socuvan i funkcionalen objektiv


10.000 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 05:45Se prodava TELEVIZOR NEO

Televizorot e ispraven


1 €
или предлог цена
Денес 01:43Дигитален SLR CANON EOS 80D NOV

Se prodava Дигитален SLR фотоапарат CANON EOS80D EF18-135, 24.2MP, 3"...


800 €
или предлог цена
Вчера 20:06Nikon D7200 + Sigma 17-50 1:2.8

Telo Nikon D7200 Shuter okolu 280.000 Objektiv Sigma 17-50 1-2.8 O...


370 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
400 €
Вчера 17:22Sistem SONY - Surround 5.1

Se prodava surround sistem sony .


100 €
или предлог цена
Вчера 16:30WiFi Kameri 3MP rotacioni,sd-slot,adapter

Se prodavaat kameri za nadzor za nadvoresna montaza isti kako na slik...


2.800 МКД
или предлог цена
Вчера 15:51Canon Digitalen fotoaparat - Канон фотоапарат

Digitalen fotoaparat Canon Powershot A560, 7.1 Mpx, 4x opticki zoom, ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:30Tomb Raider

Prakam po kargo Ispravna bez nikakvi ostetuvanja


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 14:47novi 5 inchni GPS uredi MEDIATEK ( + kamionski softver)

se prodavaat GPS uredi od brend MEDIATEK razlichni modeli: ODLICHN...


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

GPS уреди

Вчера 13:47GPS uredi, Navigacija na mobilni, lap top kompjuteri i t.n.

SE ZA VASHITE GPS UREDI ZA NAVOGACIJA!!!!! CENI SEKOGASH NAJP...


200 МКД
или предлог цена
Битола

GPS уреди

Вчера 13:46SMART BEZICNA WIFI KAMERA KAMERI CAMERA CAMERI VIDEO NADZOR

* Нови бежични FULL HD 2MP професионални камери за видео надзор со ре...


2.300 МКД
или предлог цена
Вчера 12:15SMART IP WIFI KAMERA KAMERI CAMERA CAMERI ZA VIDEO NADZOR HD

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 3.0 Mega Pixels - (2304px ...


3.200 МКД
или предлог цена
Вчера 12:15VIDEO NADZOR WIFI KAMERA KAMERI CAEMRA CAMERI SO ALARM FHD

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 3.0 Mega Pixels - (2304px ...


3.200 МКД
или предлог цена
Вчера 12:15Ps2 cipuvan

Ps2 slim cipuvan Odlicno socuvan Cena 2500 Mozi proba


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:09IPTV

IPTV paket so preku 10 000 kanali, ex-yu kanali, bugarski, makedonski...


50 €
или предлог цена
Вчера 11:00POJACALO ZA DISKOTEKI I KAFEBAR 4x150W

Profesionalno izlezno pojacalo za ozvucuvanje na kafici ili diskotek...


250 €
или предлог цена
Вчера 10:23Prodavam sistem RIZ- Zagreb i dva zvucnici Acoustic research

Prodavam sistem RIZ- Zagreb i dva zvucnici Acoustic research .Sistemo...


12.000 МКД
или предлог цена
09 авг 23:30Fuego LED 40" TV 102cm

Koristen ispraven TV


6.100 МКД
или предлог цена
09 авг 20:04Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам