Битола
Подкатегорија:
                   
127 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TECHNICS

Pojacalo 2×35sinus,2×48max,tuner,cd player perfekt


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:44Sony SRS-X2 Bluetooth zvucnik

Zacuvan kako nov kompletno ispraven. https://www.sony.com/electronic...


4.000 МКД
или предлог цена
14 авг 17:14Bowers & Wilkins CM-9

Се Продаваат: Висока класа на звучници Bowers & Wilkins CM-9 s1 Зву...


1 €
или предлог цена
14 авг 11:00Focal Aria 926

Се Продаваат! Focal Aria 926 висока класа на звучници, носители на ...


1.750 €
или предлог цена
14 авг 10:59JAMO D-570

Се Продаваат: Врвни звучници од најдобрата серија D - JAMO D-570 со ...


500 €
или предлог цена
14 авг 10:59Elac FS 207.2

Се продаваат врвни аудиофилски звучници Elac FS 207.2 Од најдобрата ...


850 €
или предлог цена
14 авг 10:59Se prodava pojacalo Sony TA-F 450 D kako novo

Se prodava mnogu retko pojacalo od Sony serija so vgraden DAC(Digita...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
14 авг 08:14Se prodava pojacalo Wangine wa-7800a

Se prodava pojacalo Wangine wa-7800a,odlicno zacuvano,mn mokno,made i...


5.000 МКД
или предлог цена
14 авг 08:13Se prodavaat Quadral Balin Mk3 zvucnici

Se prodavaat Quadral Balin Mk3 zvucnici, Odlicen zvuk,slikite se od...


5.000 МКД
или предлог цена
13 авг 14:16JBL LS-60

Се продаваат: JBL LS-60 ( synthesis ) висока класа на звучници со вр...


1.600 €
или предлог цена
13 авг 13:31Bowers & Wilkins 683 S1

Се продаваат: Bowers & Wilkins 683 S1 одлични аудиофилски звучници....


1.100 €
или предлог цена
13 авг 13:31JBL L-80

JBL L-80 Се продаваат висока класа звучници на JBL од најдобрата L...


680 €
или предлог цена
13 авг 13:31Radio

Vo odlicna sostojba Raboti i so bluetooth


1 €
или предлог цена
13 авг 10:08Zvucnici

Socuvani ne servisirani ,3 sistemski, imaat mrezi


200 €
или предлог цена
12 авг 16:32Retro Radio Nikola Tesla

Se prodava Radio Nikola Tesla od 1957god


2.000 МКД
или предлог цена
12 авг 15:01Zvucnici

.


1 €
или предлог цена
11 авг 11:20Stereo

.


1 €
или предлог цена
11 авг 11:18Roland

.


1 €
или предлог цена
11 авг 11:16Zvucnici

50cm


1 €
или предлог цена
11 авг 11:15Zvucni kutii Pioneer

Se prodavaat novi, neotpakovani zvucnici Pioneer Kontakt 075718072


20.000 МКД
или предлог цена
11 авг 09:46Sistem SONY - Surround 5.1

Se prodava surround sistem sony .


100 €
или предлог цена
10 авг 16:30POJACALO ZA DISKOTEKI I KAFEBAR 4x150W

Profesionalno izlezno pojacalo za ozvucuvanje na kafici ili diskotek...


250 €
или предлог цена
10 авг 10:23Prodavam sistem RIZ- Zagreb i dva zvucnici Acoustic research

Prodavam sistem RIZ- Zagreb i dva zvucnici Acoustic research .Sistemo...


12.000 МКД
или предлог цена
09 авг 23:30Sony ta f 730ES se prodava

Samo dobrite poznavaci na audiofilstvoto znaat za retka ponuda na paz...


300 €
или предлог цена
08 авг 22:17AKAI AM-95 Reference Master

Се продава! AKAI AM-95 Reference Master Digital Integrated Amplifier...


950 €
или предлог цена
07 авг 12:43Pioneer

Pionner Pojacalo Kaseta Radio Ispravno 100% Viber 0038978235779


70 €
или предлог цена
07 авг 11:53GRUNDIG STUDIO

GRUNDIG STUDIO RPC 500 so dual gramofon,radio i casseta ispraven,mode...


6.000 МКД
или предлог цена
07 авг 11:13JBL MX 1000

Type: 3 way, 3 driver loudspeaker system Frequency Response: 45Hz to...


300 €
или предлог цена
06 авг 16:09Se prodavaat Wharfedale linton 3 zvucnici

Se prodavaat Wharfedale linton 3 zvucnici vo odlicna sostojba.slikite...


200 €
или предлог цена
06 авг 14:29Se prodavaat Beovox s50 zvucnici

Se prodavaat Bang & Olufsen, Beovox s50 zvucnici vo odlicna sostojba ...


200 €
или предлог цена
06 авг 14:29Pioneer Blue Series

Се Продава! Pioneer Blue Series прекрасен сет во добра состојба, цел...


350 €
или предлог цена
06 авг 11:18Zvucnici

Se prodavat Zvucnici Pioneer novi kupeni od Zec 24.000den extra cena ...


1 €
или предлог цена
05 авг 17:22Pioneer A-710

Се продава Pioneer SA-710 во одлична состојба, инсталирани нови конек...


200 €
или предлог цена
30 јул 10:41Pioneer ozvucuvanje za vo kola

POJACALO PIONEER, WOOFER PIONEER I ODRZUVAC NA NAPON KAKO NOVI


16.000 МКД
или предлог цена
28 јул 19:56Pioneer

Се Продава одличен систем Pioneer во одлична состојба која е добро ви...


380 €
или предлог цена
28 јул 11:24Radio PLANICA Радио Планица

Старо и добро, исправно и функционално. Може и за колекционери на ант...


1 МКД
или предлог цена
27 јул 16:16YAMAHAnatural soundTUNER TX480

Super sostojba kako nov.


50 €
или предлог цена
27 јул 08:45CD - 80 - CROWN

Super sostojba


25 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
30 €
27 јул 08:45RESIVER DENON DRA-345R

Pojacalo so tuner za poznavaci, vrven kvalitet bez ni edna mana.


6.500 МКД
или предлог цена
23 јул 15:18Se prodava stereo amplifier Teoharov Audio

Output power: – Load 8 Ω, THD = 0.0022% 175 Wrms – Load 4 Ω, THD = ...


4.000 €
или предлог цена
22 јул 14:02Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам