Подкатегорија:
                   
87 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Garnitura za sedejne

Trosed dvoset fotelja kako novo mn malce koristeno inf samo na 07186...


280 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
350 €
Денес 13:09Lezaj, tri fotelji i staklena masa

Masichkata i foteljite se prodadeni, ostanat e samo lezajot Cena 15...


1.500 МКД
или предлог цена
- 73 % Попуст
5.500 МКД
Денес 00:55Lezaj, dve fotelji i golema taburetka

Se prodava polovna garnitura eden lezaj na pushtanje, dve fotelji i g...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Денес 00:54Mebel Regal Masa

Se prodava mebel Regal i masicki. Info na 070216357. Barajte samo na ...


1 €
или предлог цена
02 окт 10:49Komoda od drvo

Se prodava polovna komoda od drvo dobro sochuvana bez grebnatini Di...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
01 окт 13:42Masi

Masa dim 140×80plus pustena 180×80


1.150 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.300 МКД
29 сеп 17:15Garnitura - Гарнитура

Се продава комплетна гарнитура: - тросед - двосед - фотеља Тросед...


16.000 МКД
или предлог цена
28 сеп 11:23Fotelji - фотељи

Edna fotelja 80×80 so trkalca zacuvana


950 МКД
или предлог цена
23 сеп 22:05Се продава mebel

Медијапан, нема никакво оштетување, исти се како на сликата. Повеќе и...


1 МКД
или предлог цена
20 сеп 15:22Masa klub masa

Masata (plocata) e nova i izrabotena od camovo drvo nijansirana temno...


3.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 14:55Реставрирани фотељи - fotelji - фотеља - fotelja

Две реставрирани фотељи со буково дрво за основа, грб и страни од еко...


1 €
или предлог цена
13 сеп 01:02stari regali

Se prodavaat dva regala i star sporet na drva. Edniot od regalite im...


25.000 МКД
или предлог цена
12 сеп 22:47Продавам округла маса

Продавам округла маса од масивно дрво со дијаметар 120 см. Со масата ...


200 €
или предлог цена
07 сеп 19:28Se prodava garnitura za sedenje

Se prodava garnitura za sedenje trosed,dvosed,fotelja vo odlicna sost...


10.000 МКД
или предлог цена
12 авг 19:48Аголна гарнитура

Ново, користено една год. Димензии: 3.70×2.10 см Горно Оризари-Веле...


20.500 МКД
или предлог цена
10 авг 02:14Masi so epoksidna smola

Izrabotuvame masi so epoksid Izbor na drvo orev,buka,dab/hrast,cres...


По Договор
или предлог цена
03 авг 13:34Poloven mebel

Funkcionalen mnogu socuvan zdrav mebel za dnevna ,salon,spalna , masa...


1 МКД
или предлог цена
03 авг 12:502 Нови висечки комоди

Се продаваат нови корпуси без врати за висечки комоди со димензии: 1...


7.000 МКД
или предлог цена
25 јул 10:30Кауч на пуштање

Каучот се продава поради реновирање. Користен е неколку години. Само ...


60 €
или предлог цена
03 јул 14:29Се продава фотеља

Се продава фотеља нова малку користена купена од Симпо се спушта како...


1 €
или предлог цена
24 јун 11:54Garnitura za dnevna soba

Se prodava garnitura za dnevna soba kupena od Simpo. Trosed, dvosed i...


25.000 МКД
или предлог цена
20 јун 22:14Kompletna dnevna soba

Симпо тросед и две фотељи. Комода дрвена и салонско масиче, округло с...


22.000 МКД
или предлог цена
18 јун 16:42Terpezariski masi od orev

Proizveduvame masi od Orev,Dab.Cresa,Buka masite se visoko kvalitet...


По Договор
или предлог цена
11 јун 17:23Тросед Кревет

Продавам Нов Тросед -кревет купен пред 3 дена поради грешна мерка Ин...


15.000 МКД
или предлог цена
02 јун 12:29Се продаваат две дрвени витрини

Се продаваат две дрвени витрини заедно или поединечно. Витрините се ...


300 €
или предлог цена
25 мај 20:31Се продаваат две дрвени витрини

Се продаваат две дрвени витрини заедно или поединечно. Витрините се ...


300 €
или предлог цена
25 мај 20:30Се продаваат дрвени витрини

Се продаваат две дрвени витрини заедно или поединечно. Витрините се ...


300 €
или предлог цена
25 мај 20:29Се продава зачуван тросед со 2 фотељи

Се продава зачуван тросед со 2 фотељи, креветот се пушта и се користи...


4.000 МКД
или предлог цена
22 мај 22:21Се продава регал

Се продава добро сочуван регал, изработен од чисто дрво. Регалот се с...


4.000 МКД
или предлог цена
19 мај 17:25Mebel Dnevna soba

Se prodava komplet dnevna soba. Garnitura, komoda i masicka.


250 €
или предлог цена
12 мај 16:06Мала маса за во дневна соба

Продавам мала маса 120cmx60cm, половна во добра состојба.


1.000 МКД
или предлог цена
09 мај 21:56Garnitura za dnevna

Prodavam polovna garnitura za dnevna Trosed, dvosed i fotelja odlicn...


По Договор
или предлог цена
30 апр 19:41Две маси трпезариски и 6 столици.

Зачувна маса. не се клати и не е изгребана,бидејки е покривана секога...


4.000 МКД
или предлог цена
17 апр 17:30МАСА СО СТОЛОВИ ОД МАСИВНО БУКОВО ДРВО

Димензии на столица 560X550X960 Цена на столица 1800 денари. Маса г...


15.800 МКД
или предлог цена
22 фев 20:56Garnitura

Se prodava garnitura trosed,dvosed i kos (sestosed) vo odlicna sosto...


5.000 МКД
или предлог цена
04 фев 15:27Гарнитура

Продавам тросед со клик-клак механизам за пуштање, може да се користи...


9.000 МКД
или предлог цена
26 јан 11:27Бесплатна испорака Велес Новогодишни елки

Бесплатна испорака 150cm 900den 180cm 1150den


1 МКД
или предлог цена
30 дек 15:27dvosed fotelja i francuski lezaj

Se prodava dvosed i fotelja - 6000 mnogu socuvani koristeni samo tri...


1 МКД
или предлог цена
13 ное 09:01Prodavam inventar

TV komoda 80x75x45 Mali masicki 50x50x55 Klub masicka od simpo na t...


1 €
или предлог цена
29 окт 22:42Se prodava dvosed odlicno socuvan

Se prodava dvosed


1.000 МКД
или предлог цена
12 окт 17:35Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам