Битола
                           
2768 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ - ИТНО

Итно се продава деловен објект на два ката со вкупна површина од 440м...


1 €
или предлог цена
14 ное 10:31Промовирано

СЕ ИЗДАВА РЕНОВИРАН СТАН СПРОТИ СОМУНОТ

Се издава неодамна реновиран и комплетно наместен стан со услови за п...


10.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

16 ное 16:39Промовирано

Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


188.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

25 ное 13:35Промовирано

SE IZNAJMUVA MODERNO UREDEN STAN CENTAR NA BITOLA

Stanot e moderno ureden Stanot se naoga na samo 5 minuti od centarot...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 00:46SE PRODAVA MESTO SO STARA KUKA VO CENTAROT

Se prodava plac so markica i plateni komunali vo centarot na bitola, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 23:05PRODAVAM DUKAN VO CENTAR NA BITOLA

Prodavam dukan vo Pelagonka 2,vo centarot na Bitola. Dukanot e opreme...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 22:00KUPUVAM DUKAN/ КУПУВАМ ДУЌАН

KUPUVAM DUKAN VO STARATA BITOLSKA CARSIJA, ILI VO NOVIOT PAZAR VO BIT...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 22:00Baram parcela do 300 m2

Baram parcela do 300 m2 do 400 m2, ,vo atarot na s.Brusnik vo mv.CR...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:46Se prodavaat ili izdavaat dve Parceli

e prodavaat dve parceli, istite se naogaat vo Bitolsko, pomegu raštan...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:15Куќа СТРОГ ЦЕНТАР - можна замена

Се продава куќа во строг центар, со чиста документација. Веднаш всели...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 19:38plac pomegju dihovo i n.pole

placot se naogja po stariot pat dihovo-n.pole.odalechen od patot 50 m...


25 €
или предлог цена
Вчера 19:08dve parceli pod farmata Dihovo

se prodavaat dve parceli pod farmata Dihovo. Ednata e 4629 kvadrati ...


7 €
или предлог цена
Вчера 19:08Kuka vo Nizepole

Se prodava kuka vo Nizepole so imoten list, 150m2 na dva sprata i dvo...


180.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:37Se izdava stan pod kirija

Stanot se naogja nad gorno Vero(Jumbo). Tel.za informacii 078866500


200 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:03Се продава дуќан во Пелагонка 2

Се продава дуќан во Пелагонка 2, на приземје, со површина од 12м/2. З...


22.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 17:33Se iznajmuva deloven prostor 505m2

Se izdava delovno industriski objekt so povrsina od 505m2.Objektot e ...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:30Се продава куќа близу болница

Kujkata e stara za renoviranje i se naogja na 5 minuti do bolnica


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:28VIKEND KUKA ZA IZNAJMUVANE VO S.NIZEPOLE PELISTER

Vo pazuvite na Baba Planina vo blizina na vrvot Pelister(s.Nizepole) ...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

Вчера 16:50Се издава дуќан во Старата чаршија во Битола

Се издава дуќан од 13 м2 во Старата чаршија во Битола на прометно мес...


69 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 16:23СТАН СО ТРИ СПАЛНИ НОВА БИТОЛА

СЕ ПРОДАВА СТАН СО ОДЛИЧЕН РАСПОРЕД НА 5ТИ КАТ ВО БЛИЗИНА НА БОЛНИЦАТ...


67.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 16:18SE IZDAVA NOV LUKSUZEN DELOVEN PROSTOR

Vo strog centar na Bitola sproti Epinal sa izdava celosno nov komplet...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:08BITOLA STROG CENTAR SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR

BITOLA STROG CENTAR NASPROTI NOVOTO "WAIKIKI" SE IZNAJMUVA RENOVIRA...


5 €
или предлог цена
Вчера 16:04LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR BITOLA

Se izdava stan so edna spalna so lift vo zgrada SEXERZADA so prekras...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 16:04SE IZDAVA NOV LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR

!!! BEZ SMS I VEBER PORAKI !!!! SE IZDAVA NOV LUKSUZEN STAN VO...


123 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 16:03Gradezna parcela / zemjishte

Se prodava gradezna parcela vo Brusnicko Lavcanski region so povrshin...


20 €
или предлог цена
Вчера 15:59SE IZDAVA DELOVNI PROSTORI HALI VO BLIZINA NA BITOLA

NA 10 KM OD BITOLA VO BLIZINA NA "KROMBERG & SCHUBERTCHUBERTE" SE IZ...


2 €
или предлог цена
Вчера 15:58Plac lozje

10€ za m2


5.000 €
или предлог цена
Вчера 15:13Plac so kuka vo centarot na Kukurecani

Kukata e prazna i ima dve pomosni prostorii.Od parcelata se prodava i...


8.500 €
или предлог цена
Вчера 15:13SE PRODAVA PLAC NA CRVENIK BRUSNICKO

Парцела 1004, на Црвеник, Брусничко, Битола, веднаш над ресторанот Чи...


15 €
или предлог цена
Вчера 15:01Се продава куќа на два спрата

Се продава куќа на два спрата и подрум. Спратовите имаат заедничк...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 14:43Objekt,magacin,zemjishte,plac pred vlezot na Bitola

Se prodava golem objekt pred vlezot na Bitola Blisku do trafostanicat...


160.000 €
или предлог цена
Вчера 14:28Se otstapuva parcela so markica vo Centar

Se otstapuva parcela so markica(moznost MINI ZGRADA so 6 stanovi ) CE...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 14:21Plac na vlezot na Dihovo

Se prodava plac na vlezot na s.Dihovo pokraj patot ima voda i struja ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:47Се бараат Стари куќи / Парцели Центар Битола

Се бараат стари куќи и парцели во централното градско подрачје, околу...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:20SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Dva sprata po 20 m2 so poseben vlez, vo centarot od Bitola,poranesno ...


200 €
или предлог цена
Вчера 13:13SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasp...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:00Плац во с. Дихово

Продавам плац 810 м2 во с. Дихово, погоден за викендичка. Плацот е вл...


10 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
15 €
Вчера 13:00СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор во Битола,

СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор на главен пат Битола- Прилеп, ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Kuka vo blizina na bolnicata

Se prodava kuka vo blizina na bolnicata, na ulica Bonde Skerlevski. ...


130.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:00plac,niva ,bavca, kuknjo mesto 750m2

Placot se naogja nasproti Francuski grobista so dva vleza(eden pred o...


15.000 €
или предлог цена
Вчера 12:48Mesto vo s.Krklino- Bitola

Се продава место во с.Крклино спроти сепарацијата на "Македонија-Пат"...


10 €
или предлог цена
Вчера 12:26Се издава дуќан 48 м2 поволно

Се издава деловен простор во деловниот комплекс веднаш наспроти ОУ "С...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 12:25Се издаваат дуќани 31 и 42м2 - многу поволно

Се издаваат два дуќани, еден до друг, со површина од 31 и 42 м2. Дуќа...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 12:25Страна 1 од 70

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам