649 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Niva vo Gorno Orizari

Se prodava Niva 9150m2 vo Gorno Orizari, nivata e vo ramki na GUP Bi...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:20Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto 1.5 km nad benzinskata pumpa na luk-oil Nad noviot pat...


6 €
или предлог цена
Вчера 20:17Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto nad S. BRATINDOL mozna e zamena so avtomobil inf na ...


2 €
или предлог цена
Вчера 20:17LIVADA

Prodavam livada vo S. BRATINDOL livadata se naoga 300m od poslednata ...


2 €
или предлог цена
Вчера 20:16Se Prodava NIVA od Sonistata

Се продава Нива Во атарот на Битола 072 71 2828 +38979397727вибер Б...


12 €
или предлог цена
Вчера 19:11Лозје во Раштани

Се продава лозје шпалир површина 613м2 1/3 од КП 688 место викано Уши...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:14SE PRODAVAAT GRADEZNI ATRAKTIVNI PARCELI NAD BENZ. LAVCI

SE PRODAVAAT GRADEZNI ATRAKTIVNI PARCELI NAD BENZINSKATA PUMPA LAVCI ...


99 €
или предлог цена
Вчера 16:51Gradezna parcela / zemjishte

Se prodava gradezna parcela vo Brusnicko Lavcanski region so povrshin...


20 €
или предлог цена
Вчера 16:50POVOLNA NIVA SO TRI BUNARI

Niva povolna so 25000 m2 obrabotliva zemja ,tri bunari busena voda za...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:12POVOLNO GRADEZNO MESTO 10000 M2

Povolno mesto 10000 m2 so markica za gradba karsi Makpetrol od desna ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:12Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во Битола улица воден патот кон Грција ...


170.000 €
или предлог цена
Вчера 14:31Se prodava niva

Se prodava niva pod benziskata luk oil ili nad makpetrol dovledzik ni...


20 €
или предлог цена
Вчера 13:44Niva I plac

Se prodava niva od 6000m2 pod trafostanicata blisku krklino pod linij...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:33Плац во с. Дихово

Продавам плац 810 м2 во с. Дихово, погоден за викендичка. Плацот е вл...


10 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
15 €
Вчера 13:00Нива во с. Поешево, Битолско

Продавам нива од 55000 м2 во атар на село Поешево, Битолско. Цена по...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Niva pod Ziko Transportot

Se prodava niva pod Zikot transportniot 1500 kvadrati 075 334 582 0...


7 €
или предлог цена
Вчера 12:11ПАРЦЕЛА ЗА ГРАДБА

Продавам градежна парцела со маркица за градба на улица Даме Груев, М...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:02Plac na patot za Nizepole

Se prodava plac pokraj patot nad selo Dihovo ima voda struja Broj na...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:38plac,niva ,bavca, kuknjo mesto 750m2

Placot se naogja nasproti Francuski grobista so dva vleza(eden pred o...


15.000 €
или предлог цена
Вчера 10:16parcela pelister sproti servisot za kamioni 2000m2

plac 2000 m2 poglednete za mestopolozbata na mapata moznost za zamen...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:35Se prodava gradezno zemjiste na patot za Kravari

Se prodava parcela 1735. m2 na 100 metri od carinata (Makoshped)i 50 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:53Парцела 26,3ha, село АРМАТУШ - О. Новаци

Се продава голема парцела земјоделско земјиште, култура пасиште, 6та ...


93 МКД
или предлог цена
Вчера 00:14Niva megju D.Orizari i G.Orizari i Karamani, 1Ha, 1va klasa!

Se prodava niva od 10000m2 pomegu dolno i gorno orizari i karamani! n...


1 €
или предлог цена
30 ное 23:39gradezno zemjiste

Se prodava gradezna parcela -gradezno zemjiste vo naselba Gorno oriza...


13 €
или предлог цена
30 ное 23:27Atraktiven Gradezen Plac od 3000 m2

Gradezna Parcela od 3000 m2 Placot se naoga na samiot pat za novite ...


1 €
или предлог цена
30 ное 22:35plac za kuka 527m2

plac za kuka od 527m2 vo kravari na ulica svetozar popovski Privat...


12 €
или предлог цена
30 ное 22:34Se prodava zemjiste vo atarot na Porodin i Velusina

Se prodava zemjiste so razlicni povrsini vo atarot na selo Porodin I...


1 €
или предлог цена
30 ное 21:33Niva-Ovostarnik

Se prodava niva so 100 koreni aronija 200 koreni loznici-slivi krusi...


4 €
или предлог цена
30 ное 18:43Плацеви

Се продаваат 1 до 6 плацеви на една локација во с. Логоварди кое се н...


2.500 €
или предлог цена
30 ное 16:58Продавам ниви во с. Поешево

Продавам ниви на тромејгето од с. Поешево, Логоварди и Битола, КОМАСИ...


2 €
или предлог цена
30 ное 16:58Земјоделско и градежно

Нива од 2000 до 12000 м2, во с.Логоварди, кај аеродромот, снабдено со...


2 €
или предлог цена
30 ное 16:57Плацеви за Фотоволтаици

Се издава или продава земјиште за поставување на фотоволтаични центра...


1 МКД
или предлог цена
30 ное 15:24Se prodava parcela vo Bitola-Kukurecani

Se prodava parcela do benziskata pumpa Pelagonia Petrol -2381 m2 ...


По Договор
или предлог цена
30 ное 13:05NIVA BAVCA PLAC ZEMJISTE

Vo podnozjeto na Pelister Dihovo postoi i magacinski objekt


8 €
или предлог цена
30 ное 09:43Mesto Magarevo

Prodavam mesto vo Magarevo, so povrsina od 2612m2,od koi 363m2 mesto...


20 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
25 €
30 ное 00:10dve parceli pod farmata Dihovo

se prodavaat dve parceli pod farmata Dihovo. Ednata e 4629 kvadrati ...


7 €
или предлог цена
29 ное 19:25plac pomegju dihovo i n.pole

placot se naogja po stariot pat dihovo-n.pole.odalechen od patot 50 m...


25 €
или предлог цена
29 ное 19:25POGODNO ZA VIKENDICA

Продавам нива 4000m2, погодна за викендица + бавча има струја а блиск...


8.000 €
или предлог цена
29 ное 18:57SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2

SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2 Se prodava plac 1100 m2 vo...


110.000 €
или предлог цена
29 ное 18:26se prodava parcela s.STREZEVO

se prodava parcela 1000 m2 vo centarot na seloto,do selskata cesma.po...


По Договор
или предлог цена
29 ное 18:09Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам