Тетово
                           
1316 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FULL OPREMEN NOV stan so 2 spalni na Boris Kidrič

☑ PREMIUM PONUDA - vo agencija CHANAK☑ 👉PONUDA ZA KOJA VREDI DA SE ...


115.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 јан 18:36Промовирано

Se prodava kukja od 212m2 vo Tetovo

Se prodava kukja od 212m2 vo Tetovo. Kukjata go ima sledniot raspo...


135.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 21:36Se prodava kukja vo Tetovo

Se prodava kukja vo blizina na muzičko učilište vo Tetovo! Se prodav...


280.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 21:36KUKJA OD 210m2 VO TETOVO

Se prodava kukja vo Tetovo. Kukjata ima vkupna vnatrešna površina...


200.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 21:36Deloven prostor vo Tetovo – gorna čaršija.

Se prodava deloven prostor vo Tetovo – gorna čaršija. Delovniot pr...


99.000 €
или предлог цена
Вчера 21:36Luksuzen stan vo strog centar na Tetovo

Se prodava luksuzen stan vo strog centar na Tetovo. Stanot ima vku...


129.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 21:36Se prodavaat dva delovni prostorii i magacin na dve nivoa

🏬Se prodavaat dva delovni prostorii i magacin na dve nivoa na ulica ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Дуќани

Вчера 21:36Se prodava kukja vo Tetovo na ulica Brakja Simovski

🏡Se prodava kukja vo Tetovo na ulica Brakja Simovski.⁣ ⁣ 🧮Vo kvad...


105.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 21:36NEDOVRSENA KUCA vo Najmirniot del na Tetovo !!!

Kucata ne e dovrsena izgradeno e samo prizemje i e so kvadratura od 1...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 15:27Baraka

Baraka se prodava 3.50/2.50 izolirana vnatre


1 €
или предлог цена
Вчера 15:25Se izdava deloven prostor na atraktivna lokacija vo Tetovo

Se izdava deloven prostor na atraktivna lokacija vo Tetovo. Delovn...


1.000 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

Вчера 14:38  НОВ ОГЛАС

CHANAK izdava lokal od 18 m2 vo strog centar

SE IZDAVA deloven prostor vo strog centar.Pogoden e za razni dejnosti...


150 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

Вчера 13:00GRADEŽNA PARCELA OD 4270 M2 VO INDUSTRISKA ZONA KAJ LEAR

TOP ponuda vo CHANAK agencija 📢📢📢 Prodažba na GRADEŽNA parcela T...


35 €
или предлог цена
Вчера 13:00GRADEŽNA PARCELA OD 18.300M2 VO INDUSTRISKA ZONA KAJ LEAR

TOP ponuda vo CHANAK agencija 📢📢📢 Prodažba na GRADEŽNA parcela ...


45 €
или предлог цена
Вчера 13:00Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo....


66.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 11:42Se prodava kukja na ul. Goce Delčev vo Tetovo

🏘️Se prodava kukja na ul. Goce Delčev vo Tetovo.⁣ ⁣ Kukjata go ima...


180.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 09:35Nov stan od 112m2 vo strog centar na Tetovo

Samo vo Agencija Miloševski vi nudime nov stan od 112m2 izgraden so v...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 09:35Stan od 112m2 na 1 KAT novogradba

Samo vo Agencija Miloševski vi nudime nov stan na 1 kat od 112m2 izgr...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 09:34Kukja od 264m2 vo Tetovo

Se prodava kukja od 264m2 vo Tetovo. Kukjata raspolaga so podrum ...


150.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 09:34Parcela od 638m2 vo Tetovo - stanbena

Se prodava pacela vo Tetovo kaj stanbena. Parcelata ima vkupna pov...


200.000 €
или предлог цена
Вчера 09:34Kukja od 372m2 vo Tetovo

Se prodava kukja od 372m2 vo Tetovo. Kukjata raspolaga so tri kata...


305.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 09:34Stan od 88m2 vo centarot na Tetovo

Se prodava stan so dobar raspored vo centarot na Tetovo. Stanot rasp...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 09:34Се продава куќа на Јане Сандански

Се ПРОДАВА куќа на 2 ката + високо поткровје, подрум и гаража и дворн...


140.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 09:23Се продава плац со куќа во станбена

Се продава плац 638 м2, со куќа 150 м2 во станбена. Плацот излегува ...


190.000 €
или предлог цена
Вчера 09:20NOVO !!!! Se prodava DELOVEN PROSTOR od 107 m2 + podrum 8 m2

Atraktiven stan za prenamena vo deloven prostor na top lokacija vo Te...


1.999 €
или предлог цена
Вчера 08:17Se prodava kuka vo Tetovo

Се продава индивидуална куќа во центарот на Тетово (во близина на Пун...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 07:32Luksuzna Kuca

Se prodava plac od 187m2 vo naselba Potok so dve kuki, dvor i pomosni...


95.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 фев 21:38Banesë në Tetovë 100m larg USHT

Shitet banese ne Tetovë, 100m prej fakultetit te shkencave natyrore. ...


54.200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

02 фев 21:18Banese ne Qender te Qytetit

🔻OFERTE EXLUZIVE 🔻 * Shitet Banese ne qender, Tetove. * Se pr...


1.050 €
или предлог цена
Тетово

Станови

02 фев 21:10Se prodava kukja vo naselba Potok

Se prodava edinecna kukja so zaseben deloven prostor - dukjan. Kukjat...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 фев 19:55Se bara za kupuvanje vikendica vo Popova Sapka

Se bara vikendica za kupuvanje vo Popova Sapka /popova shapka /попова...


1 €
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

02 фев 18:09Kuka vo centarot na Tetovo

Kuka so 3 sprata x 100m2 Dukan od 35m2 Dva vleza . uredna do...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 фев 16:43Куќа/Kukja

LOKACIjA: Dolno Sedlarce! -So kompletna dokumentacija, imoten list, ...


110.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 фев 12:10Се продава реновиран стан во Центар

Се ПРОДАВА реновиран стан во Центар. Станот има 87 м2, на 3-ти кат и...


80.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

02 фев 11:36Plac od 880m2 vo Tetovo Shitet vendi

Se prodava plac od 880m2,Vo naselbata Drenovec 3,nad gradski stadion ...


50.000 €
или предлог цена
02 фев 10:12Се издава деловен простор во близина на зградата на Општина

Се издава деловен простор во непосредна близина на зградата на Општ...


1 €
или предлог цена
02 фев 07:43Се издава стан веднаш позади зградата на Општина Тетово

Се ИЗДАВА стан од 40 м2 во зграда на локација веднаш позади зградат...


200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

02 фев 07:35Topppp ponuda na stan!!!!

Domacinski socuvan stan,graden 1998god,moderno renoviran celosno vo 2...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

02 фев 06:08Ovoshtarnik (niva) vo industriska zona

Se prodava niva (ovoshtarnik) od 3004 metri kvadratni, mesto vikano K...


230.000 €
или предлог цена
01 фев 23:21Se prodava kuca vo Ajducko maalo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na kuca so katnost Po+P+2 so lokacij...


335.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
349.999 €
Тетово

Куќи / Вили

01 фев 20:39Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na Ilindenska vo Tetovo. _...


69.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

01 фев 18:08Страна 1 од 33

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам