Карпош
                           
8768 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PLAC 2544 M² VO SUTO ORIZARI NAD OBIKOLNICA

Plac 2544m² nad obikolnica vo Sutka so mnogu ubav pogled . Posle ob...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:29



Промовирано

PRODAVAM PLAC S. BARDOVCI

Prodavam Plac vo Gradezen Reon so Markica za Gradba na Stambeni Kuci...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 мај 11:43



Промовирано

Се продaва новоградба, дуплекс кај Млечен

уплексот е на 5тиот кат од станбена зграда од 5 ката со поглед на сев...


280.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00



Промовирано

Илинденска Карпош

Дуќанот се издава исклучиво за канцеларија, предавална, фирма за софт...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
400 €
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 01:46



Niva vo Dracevo

Nivata se naogja vo Dracevo, vo mestoto Vodeniciste, katastarska opst...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 00:31



Se prodava stan na Ruzveltova

Se prodava stan na ulica Ruzveltova 51 od 79m2 na prv spart, Skopje(K...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:37



Дарма Дома издава 3_собен стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар кај Собо...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:36



Дарма Дома издава нов стан во Карпош !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава стан во Карпош 2 кај Драмс...


16.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:35



Дарма Дома издава нов стан во Аеродром !

Aгенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ луксузен стан во Аеродр...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:35



ДАРМА ДОМА издава нов стан во Тафталиџе !

Дарма Дома издава нов стан во ТАФТАЛИЏЕ 1 во Настел , станот поседува...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:34



Дарма Дома издава нов стан во Тафталиџе !

Дарма Дома издава нов луксузен стан во ТАФТАЛИЏЕ 1 до Настел , станот...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:33



ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Капиштец !

Дарма Дома агенција издава нов стан во Капиштец kaj Зебра, поседува 6...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:33



Дарма Дома издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Аеродром-Мичури...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:33



Дарма Дома издава ПРАЗЕН стан во Тафталиџе !

Дарма Дома издава стан во Тафталиџе кај Гоце Студентскиот, станот е ...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:32



ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Аеродром !

Дарма Дома издава нов луксузен стан во Аеродром кај Тобако 2, поседу...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:32



Дарма Дома издава нова гарсоњера во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава новa гарсоњера во Центар ка...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:32



ДАРМА ДОМА издава нов стан во Ново Лисиче !

ДАРМА ДОМА издава НОВ стан во Ново Лисиче кај Последна 5 ка , станот ...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:32



Дарма Дома издава нов стан во Црниче !

Дарма Дома издава нов стан гарсоњера во Црниче, наместен со нов мебел...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:31



ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош позади City Mall !

Дарма Дома издава луксузен стан во Карпош во City Garden, со прекрас...


850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:31



Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода !

Дарма Дома издава нов ЛУКСУЗЕН стан во Кисела Вода , во Расадник, пос...


330 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:31



ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава стан во Центар кај Католичк...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:56



Дарма Дома издава нов стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Центар kaj Като...


360 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:56



Дарма Дома издава нов стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан ГАРСОЊЕРА во Цента...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:48



PLAC VO GORNO NEREZI

Продавам плац во Горно Нерези со површина од 391 м2. Плацот е во град...


130 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 18:46



СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН ПРАЗЕН СТАН ВО КАРПОШ 4

ВО КАРПОШ 4 СЕ ИЗДАВА 39М2 ДВОСОБЕН СТАН +10М2 БАЛКОН НА 2/17 КАТ СО ...


180 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:27



СЕ ПРОДАВААТ 3-СОБНИ СТАНОВИ ВО КОЗЛЕ

ВО КОЗЛЕ ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА ПРОДАВНИЦАТА ЕФТИНИЈА ВО МАЛА ЗГРАД...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:27



Namesten stan od 70m2 vo Taftalidze

Se prodava stan od 70m2 kompletno namesten vo nova zgrada so dve spal...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:37



Се издава убаво средено станче во Карпош 1.

Се издава убаво средено станче во Карпош 1. Станот има две спални соб...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:01



Се издава убаво средена гарсоњера во Карпош.

Се издава убаво средена гарсоњера во Карпош кај Млечен позади Рузвелт...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:39



  НОВ ОГЛАС

Nov dvosoben stan vo Karposh 3 , Okta

ШИФРА- 1619 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува нов двособен...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:33



  НОВ ОГЛАС

Продавам спрат од куќа со посебен влез

Се продава целосно наместен стан во Козле во близина на Германска амб...


180.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
200.000 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:33



Lux namesten trosoben 70m2 kaj MI-DA Karpos 2

sifra 23094 Se izdava Luksuzno namesten nov stan 70m2 lokacija Kar...


700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:28



Nov cetvorosoben vo Kozle

Agencija Casa iznajmuva nov stan vo Kozle 120m2 (blizu Germanska Amba...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:24



Dvosoben stan vo Kapistec kaj Hotel Beton

Agencija Casa iznajmuva kompletno opremen dvosoben stan vo Kapistec 5...


290 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:23



Trosoben stan vo Karpos 1 kaj Policiskata stanica

Agencija Casa prodava trosoben stan vo Karpos 1 kaj Policiskata stani...


70.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:23



Се издава комплетно наместено станче во Тафталиџе.

Се издава комплетно наместено станче во Тафталиџе.


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:45



  НОВ ОГЛАС

SE IZNAJMUVA KUKJA VO KARPOSH, KOZLE

ШИФРА- 179 „ДЕЛТА“ НЕДВИЖНОСТИ изнајмува пространа куќа во Карпош,...


650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:31



SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO KARPOSH 2 KAJ MIDA

ШИФРА- 685 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува НОВ комплетн...


900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:30



SE IZDAVA MODERNO NAMESTEN 4-SOBEN STAN VO VLAE

ШИФРА- 247 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува нов модерно ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:30



SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN VO KOZLE

ШИФРА- 1543 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува наместен тро...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:30



SE IZDAVA NOV TROSOBEN NAMESTEN STAN VO ALEKSANDRIJA-VLAE

ШИФРА- 1488 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува наместен дво...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:29



SE IZDAVA NAMESTEN 4-SOBEN STAN VO TAFTALIDZE 2

ШИФРА-1510 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува наместен четв...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:29



UBAVO NAMESTEN 4-SOBEN STAN VO TAFTALIDZE,Komplex Makedonij

ШИФРА- 456 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува убаво намест...


800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:29



Страна 1 од 220

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам