173 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Aparat za varenje CO2

Aparat za varenje se prodava donesen od Svajcarija trofazen


2 €
или предлог цена
Денес 06:41Cirkular za kamen. bekaton

Cirkular za secenje kamen bekaton donesen od Svajcarija na voda .Pila...


1 €
или предлог цена
Денес 06:41Stolbna bormasina

Stolbna bormasina se prodava monofazna donesena od Svajcarija


2 МКД
или предлог цена
Денес 06:41Smirgla Vibraciona METABO Original

-Se Prodava Smirgla Vibraciona Marka METABO Mnogo e dobar -Prizovstv...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:32VLAGOMER ZA SEKAKVI ZRNESTI KULTURI I PILEVINA

PRODAVAM VLAGOMERI ZA MERENJE NA VLAZNOST NA POVEKE VIDOVI ZRNESTI KU...


2.500 МКД
или предлог цена
29 мар 22:49Parkside

PARKSIDE burgii za Metal beton i drvo


1 €
или предлог цена
29 мар 13:38Glodalo za racna freza

Glodala za racna freza za metal


По Договор
или предлог цена
29 мар 07:23ventili za servisiranje na frizderi probivacki novi

Ventili probivsacki za servisiranje na frizderi novi ne koristeni


500 МКД
или предлог цена
28 мар 00:16Bosch baterii

Bosch baterii 36 v se prodava doneseni od Svajcarija.


1 €
или предлог цена
27 мар 14:07Hilta samo krsi Profi

Malku koristena donesena od Svajcarija.


4.500 МКД
или предлог цена
26 мар 08:33Prodavam aparat za zavaruvanje inverter 220A

Prodavam NOV neotpakuvan inverter aparat za zavaruvanje so jacina od ...


220 €
или предлог цена
25 мар 19:55KUTER ZA MESO ALPINA SCHWEIZ

SILNA PROFI MASINA ZEMENA OD 2 COVEKA MESARNICA VO CH !!!!! SO KOMAND...


1.800 €
или предлог цена
25 мар 08:13Mashina za perenje bekatonki plocki I drugi

Mashina za perenje bekatonki I plocki I drugi vidovi na plocki,uvezen...


1 €
или предлог цена
25 мар 00:02PARKSIDE laserska libela

PARKSIDE ласерска либела Точност на мерење -1 мм/м Работен опсег ...


800 МКД
или предлог цена
24 мар 11:32PARKSIDE pnevmatski set

Parkside pnevmatski set


1.200 МКД
или предлог цена
24 мар 11:32Stolbna bormasina

Stolbni bormasini se prodavaat doneseni od stranstvo 078545447


1 €
или предлог цена
22 мар 07:28Cirkular za kamen

Cirkular za kamen ,bekaton,cigli, mermer granitni plocki donesen od S...


1 €
или предлог цена
22 мар 07:28Agregat

Agregat se prodava nov e donesen od Svajcarija


320 €
или предлог цена
22 мар 07:28ГЕНЕРАТОР НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА ГЕНЕРАТОР 380V

ОПИС: Бензински мотор, капацитет на резервоарот 15 литри, електриче...


44.000 МКД
или предлог цена
21 мар 21:34CIRKULAR GER SO PLOTNA 1800 W NOV

CIRKULAR ,GER SO PLOTNA POGODEN KOMBINIRANO I ZA SECHENJE I RAZBICUVA...


1 МКД
или предлог цена
20 мар 15:24Vaservaga

Nova vaservaga so laser


1 МКД
или предлог цена
20 мар 07:57Laser

Laser distanzmetar za merenje dolzina i visina priciznost vo mm


1 €
или предлог цена
20 мар 07:54STUBNA,STOLBNA,BUSHILICA BORMASHINA

STOLBNA BORMASHINA EINHEL DONESENA OD GERMANIJA


1 МКД
или предлог цена
17 мар 17:05CIRKULAR GER POTEZEN EINHELL

CIRKULAR GER EINHELL POTEZEN DONESEN OD GERMANIJA


1 МКД
или предлог цена
17 мар 17:05MOTORNA PILA GERMANSKA

MOTORNi PILi GERMANSKI NOVI DONESENI OD GERMANIJA


1 МКД
или предлог цена
17 мар 17:05KOMBINIRKA,CIRKULAR ABRIHTER,BUSHILICA

KOMBINIRKA MIO STANDARD MONOFAZNA SO 3 OPERACII ABRIHTER,CIRKULAR...


1 €
или предлог цена
17 мар 17:05FESTO FESTOOL GLODAC GREBAC BETON CISTENJE nov alat proveri

FESTO FBZ 580 VATI 100 GODINI POSTOENJE NA FESTO - FESTOOL INDUSTRI...


200 €
или предлог цена
15 мар 21:21KABEL METAL DETEKTOR LOKATOR TRAGAC KABLI KABAL proveri

NE VRSAM NABAVKA OVIE SE OD MOJA KOLEKCIJA >>>MASTECH, NOV, NEKOR...


1.300 МКД
или предлог цена
15 мар 21:20Eндоскоп за повеке намени со 2 мп камера за IOS i Android

Ендоскоп HD 720P IR пренослив Wifi ендоскоп Монитор за камерата Водоо...


1 €
или предлог цена
15 мар 17:16Bansek

Bansek za drvo se prodava novi doneseni od stranstvo


1 €
или предлог цена
15 мар 12:16Agregat Generator AKSA 40 KW

Se prodava agregat Aksa 40 kw so Cummins motor (USA🇺🇸) vo odlicna s...


1 €
или предлог цена
13 мар 11:28CIRKULAR GER SO PLOTNA 1800 W NOV

CIRKULAR ,VOEDNO I GER ZA KRATENJE I RAZBICUVANJE ITALIJANSKI BREND ...


1 €
или предлог цена
12 мар 19:03Pistol za silikon kako nov

Prodavam odlicen pistol za silikon bukvalno kako nov, potpolno isprav...


15.000 МКД
или предлог цена
12 мар 15:53brener za acitelen nov nekoristen

pprodavam brener za acitelen ov nekoristen


1.000 МКД
или предлог цена
10 мар 10:41Oprema za avtoperalna pistoli za penomat i vap masina za pod

Oprema za avtoperalna pistoli za penomat i vap masina za podovi tepi...


1 €
или предлог цена
10 мар 08:08Invertori za zavaruvanje od Shvajcarija

Novi 300A 10000den 400A 12000den


8.500 МКД
или предлог цена
10 мар 07:53Otkrivanje podzemna voda za bunari - подземна вода за бунари

Прецизно пронаоѓање на подземни води со истовремено мерење на длабочи...


1 €
или предлог цена
09 мар 09:18Bateriska strafilica -AKU MAKITA 18V 2.0AH

Nova donesena od Svajcarija.


3.500 МКД
или предлог цена
09 мар 07:40STOLBNA,STUBNA BORMASINA -POSTOLJE

POSTOLJE STABILNO ZA BORMASHINA


1 €
или предлог цена
04 мар 17:51Motor za drva

prodavam novo motor na bateria dolg 3metri doneseno od svajcaria Mar...


1 €
или предлог цена
28 фев 10:59Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам