Кисела Вода
                   
354 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tobako vo Kisela Voda ima potreba od 3 vraboteni

Tobako ima potreba od 3 vraboteni 2prodavacka za 1 i 2 smena i 1 pr...


25.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 фев 13:00Промовирано

Градинарски центар Фоја вработува

Градинарскиот центар Фоја вработува Кандидати за повеќе позиции: ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

14 мар 09:39Промовирано

Работници и лимари

Се бараат општи градежни работници и мајстори лимари за изведба на кр...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Денес 12:07  НОВ ОГЛАС

Vozaci

Poradi zgolemen obem na rabota, barame 3 vozaci so C i E kategorija, ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Денес 11:30Negovatel/ka

Приватна установа за социјална заштита на стари лица - Сонце има потр...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Денес 11:01Se barat pomosnici vodovodgjii

Pocetna plata 23 000 denari sabota nedela i praznici ne se raboti kon...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Денес 08:15Сакаш дополнителен приход? на вистинско место си

Секој сака самостојно да заработува без никакви обврски тоа е ВИСТИ...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Денес 00:26SE BARA PRODAVAC DISTRIBUTER

SE BARA PRODAVAC DISTRIBUTER Za povekje informacii okolu oglasot ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 23:46ElITTE TAXI 15169 vrabotuva dispecerki

Taxi ELITTE 15169 vrabotuva dispecerka so iskustvo 076-43-43-75


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 09:02Taxi ELITTE vrsi priem na novi clenovi

Poradi zgolemeniot obem na rabota Taxi Elitte vrsi priem na 50 novi c...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

25 мар 10:50Мајстори

Фирма што работи со преработка на возила од товарни во патнички, амби...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

24 мар 23:31SERVIS JEEP PACKULJ

Se bara mehanicar koi go poznava zanatot na amerikanski vozila bidejk...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

24 мар 12:22Prodavac so iskustvo salon prodavnica za sanitarija vo centa

Se bara prodavac so iskustvo za vo prodavnica za sanitarija vo centar...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

24 мар 11:59Taxi koli pod renta, Taksi vozila pod renta, такси

Se izdravaat licencirani taxi vozila pod renta. Vozilata se celosno i...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

23 мар 18:43Taxi firma bara vozaci pod renta

Se izdravaat licencirani taxi vozila pod renta. Vozilata se celosno i...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

23 мар 18:43Higienicarka Хигиеничарка ... Odlicni uslovi

Restoran vo naselba Ilinden bara higenicarka za redoven raboten odnos...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

23 мар 10:28Se baraat kelnerki i kelneri za rabota vo kafic

Baram kelnerki i kelneri za rabota vo kafic vo Tc Biser za podetalni ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

22 мар 11:47Potrebni se sankerki i sankeri za rabota vo kafic

Potrebni se sankerki i sankeri za rabota vo kafic


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

22 мар 11:46РАБОТА ОД ДОМА

2-3 часа ефективна работа од локација која вас ви одговара не се пот...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

21 мар 17:22Се бара СМЕТКОВОДИТЕЛ/ПРАВНИК

Се бара сметководител или правник за наплата на неплатени фактури. ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

21 мар 16:56Се бара куќна помошничка

Се бара куќна помошничка за 4 часа работа (2 пати неделно) за постаро...


13.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

21 мар 14:54Возач Дистибутер

Компанијата Екопор Дооел има потреба од Возач дистрибутер Потреб...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

21 мар 14:20avto servis bara rabotnik

potreben e rabotnik za vo avto servis za montaza na avto stakla so is...


35.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

21 мар 12:49Sendvicara bara vrabotena

Sendvicara vo Kisela voda vo blizina na ekonomskoto uciliste bara za ...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

21 мар 12:17Бараме Работник

ОГЛАС ЗА ВРАБОТУВАЊЕ Моден салон Борче објавува оглас за шивач, во с...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

21 мар 09:44Spremac/slajfac na medijapan

Vrabotuvame rabotnik za spremanje I slajfanje na medijapan. Pocetna p...


36.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

21 мар 09:31Medicinska sestra/tehnicar

Приватна установа за социјална заштита на стари лица - Сонце од Скопј...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

20 мар 12:09Имаме потреба од мајстори и помошници за машински малтер

Фирма од Скопје има потреба од мајстор полумајстор и помошници. Се ра...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

18 мар 19:54Potreban e cirak za fasadi i gips karton

Pptreben e cirak za rabota za fasadi za gips karton i gradjevina Kon...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

18 мар 10:32Бараме монтери на мебел

Плата по изработен саат! За искусни почетен саат 180денари, плус бон...


180 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

18 мар 08:48Baram Frizerka so rabotno iskustvo.

Baram Frizerka so rabotno iskustvo za Frizerski Salon vo naselba Kise...


111.111.111 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

17 мар 13:18Baram ucenicka za vo frizerski salon vo Kisela Voda

Baram ucenicka za vo frizerski salon vo Kisela Voda Kontakt tel. ...


111.111.111 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

17 мар 13:18SE BARA VOZAC KOMERCIJALIST

Se bara rabotnik vozac (komercijalist) za prodazba na hemiski proizvo...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

16 мар 19:18Se bara higienicharka za oddrzhuvanje na apartmani !

Se bara higienicharka za oddrzhuvanje na luksuzni apartmani!


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

16 мар 13:00LIMARI BARAM

Baram limari za montaza I izveduvanje na sekakov vid limarski I krov...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

16 мар 11:49BARAM BRAVAR ZAVARUVAC NA POVIK 35 € DNEVNICA

Potreben e Bravar zavaruvac so co2 na povik.Za vo Bravarska rabotilni...


35 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

14 мар 20:46Градинарски центар Фоја вработува

Градинарскиот центар Фоја вработува Кандидати за повеќе позиции: ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

14 мар 09:39Baram sofer so poznavanje na Angliski jazik

Baram sofer so poznavanje na Angliski jazik, ve molam vaseto CV da bi...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

13 мар 12:08Rabotnici za restoran

Potrebni se pica majstori so rabotno iskustvo minimum 3 godini Gotv...


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

11 мар 14:23Se baraat kuvari

Renomiran restoran od Skopje vo nas.Kisela Voda-Cementara ima potreba...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

09 мар 13:23Se bara kozmeticarka so iskustvo Beauty Sense

Salon za ubavina Beauty Sense go prosiruva timon! Vrabotuvame kozmet...


26.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 мар 21:11ЕЛЕКТРОТЕХНИЧАР СО ИЛИ БЕЗ ИСКУСТВО

ИТЕК СИСТЕМС ДООЕЛ СКОПЈЕ е компанија со локација во Скопје која се з...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 мар 13:59Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам