Тетово
                   
10 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAGAZIN/DELOVEN PROSTOR 500M2

HALA 500M2 Hapsirë e jashtme 250M2 Nadvoresna povrsina 250m2 07125...


1 €
или предлог цена
Тетово

Магацини

Вчера 18:51Magacin pod kirija - blizina na ATA komerc/Avtobuska- Tetov

Poveke info na ovoj broj:071716116 --------071716116--------07171611...


2 €
или предлог цена
Тетово

Магацини

23 јан 11:53TWINS house- Se PRODAVAAT Magacini i DELOVEN PROSTOR

Se PRODAVA >>> Deloven prostor i Magacini <<< -...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Магацини

17 дек 14:58Se izdava magacin Avtopat Tetovo Gostivar nov

Izdavam magacinski prostor 800m2 so plac 7000m2 so sopstvena trafosta...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Магацини

14 ное 10:24Деловен простор локал

Jepet me qera nje ambjent atraktiv per zyre me siperfaqe 12 m2 ne r...


1 МКД
или предлог цена
Тетово

Магацини

13 сеп 13:00Се издава атрактивен магацински простор

Jepet me qera nje magazine atraktive me siperfaqe 25 m2 ne rr. “lube ...


1 МКД
или предлог цена
Тетово

Магацини

13 сеп 13:00Magacin Depo Hala

Se izdavat razni kvadraturi na magacinski prostori Nameneti za seka...


2 €
или предлог цена
Тетово

Магацини

15 мар 10:25SE IZDAVA/JEPET ME QIRA

JEPET SALLE ME QIRA 670M2. NE AFERSI TE FABRIKES TETEKS. SALLA ESH...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Магацини

18 фев 19:51Magazin

Se izdava 20x10 070-209-571


По Договор
или предлог цена
Тетово

Магацини

07 дек 11:03Se Izdava Magacin vo Tetovo (Informacii na Tel 075 542 757)

Informacii na Tel (075 542 757) Se PRODAVA/Izdava Magacin vo Tetov...


1 €
или предлог цена
Тетово

Магацини

06 ное 17:18Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам