Тетово
                           
1282 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava podrum od 5m2

Se prodava podrum od 5m2 vo centar na Tetovo vo zgradata na NB-Komapn...


2.500 €
или предлог цена
Тетово

Гаражи

Денес 08:31Shitet Parcela 800 m² lagja Van Vardarska Tetovë

Shitet Parcela 800m² në lagjen Van Vardarska Tetovë Parcela është e p...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:31KUKA VO TETOVO NAS. PEVCINA

Prodavam kuka vo naselba pevcina na ul. goce delcev 206-a.Kukata e so...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 13:15Prodažba na stan vo strog centar

Prodažba na stan , so možnost za prenamena vo deloven prostor na odli...


54.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:00Duplex so 4 spalni vo strog centar so extra cena

👉NEVEROJATNA ponuda vo CHANAK agencija👈 Prodažba na DUPLEX stan vo...


94.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:00SUPER ponuda samo vo agencija CHANAK Prodažba na stan

💯☑SUPER ponuda samo vo agencija CHANAK☑💯 Prodažba na stan , na edn...


84.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:00Nova kuća vo centar- Top lokacija

Nova ponuda vo AGENCIJA CHANAK👈 Prodažba na NOVA kuća 🏡 vo CENTAR...


179.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 13:00Plac od 880m2 vo Tetovo Shitet vendi

Se prodava plac od 880m2,Vo naselbata Drenovec 3,nad gradski stadion ...


50.000 €
или предлог цена
Вчера 10:55Magacin pod kirija - blizina na ATA komerc/Avtobuska- Tetov

Poveke info na ovoj broj:071716116 --------071716116--------07171611...


2 €
или предлог цена
Тетово

Магацини

Вчера 09:12Plac vo Gajre Tetovo

Shitet parcele reth ruges kryesore, ne fshatin Gajre. Siperfaqja:723...


60 €
или предлог цена
Вчера 09:12PRODAVAM KUCA VO NASELBA DEREBOJ 500m od Centar

Se prodava kuka vo naselba Dereboj kaj Novata Džamija (pozadi EVN) - ...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 01:32NEDOVRSENA KUCA vo Najmirniot del na Tetovo !!!

Kucata ne e dovrsena izgradeno e samo prizemje i e so kvadratura od 1...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

07 дек 20:12KUPUVAM STAN VO TETOVO

Kupuva stan vo Tetovo do 50 iljadi evra


50.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

07 дек 17:48Stan od 39m2 vo Blok 70

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo blok 70 vo Tetovo. ____...


32.990 €
или предлог цена
Тетово

Станови

07 дек 14:45Se prodava stan 80m2 vo Centar, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


69.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

07 дек 14:45Se prodava vikendica vo selo Jedoarce vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na vikendica vo selo Jadoarce vo Te...


25.000 €
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

07 дек 14:41Se Prodava Renovirana kuka

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Mihajlo Rajcevi...


110.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

07 дек 14:40Se prodava plac vo blizina na res. 'Arra'

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo blizina na res. 'ARRA' v...


200 €
или предлог цена
07 дек 14:37Se prodava plac vo Brvenica, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo Brvenica, Tetovo. _____...


30 €
или предлог цена
07 дек 14:25Jepet banesë me qira - Се издава стан

Jepet banesë me qira - Се издава стан


350 €
или предлог цена
Тетово

Станови

07 дек 12:45Куќа/Kukja

LOKACIjA: Dolno Sedlarce! -So kompletna dokumentacija, imoten list, ...


110.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

07 дек 08:22Se prodava kuka vo Tetovo

Се продава индивидуална куќа во центарот на Тетово (во близина на Пун...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

07 дек 07:06Luksuzna Kuca

Se prodava plac od 187m2 vo naselba Potok so dve kuki, dvor i pomosni...


89.500 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

06 дек 21:33se prodava niva pozadi avtocem

Za podetalni informacii javetese na 078359499


100 €
или предлог цена
06 дек 18:21Se prodava plac na pat za Falishe, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na pat za Falishe vo Tetovo...


105 €
или предлог цена
06 дек 17:55Se prodava stan zatvorena karabina vo Blok 70 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan zatvorena karabina vo: Blok...


795 €
или предлог цена
Тетово

Станови

06 дек 16:38Se prodava stan od 78m2 vo Centar, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


89.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

06 дек 16:38Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


65.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

06 дек 16:37Se prodava stan vo centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


65.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

06 дек 16:37Se prodava stan duplex vo Tetovcanka, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan dupleks vo Tetovcanka, Teto...


75.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

06 дек 16:36Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na ul: Jane Sandanski vo Te...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

06 дек 16:36Se prodava stan na 6ti kat vo centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo centar na Tet...


77.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

06 дек 16:36DELOVEN PROSTOR TETOVO !!!! 2500eur/1m2

Atraktiven stan za prenamena vo deloven prostor na top lokacija vo Te...


2.500 €
или предлог цена
06 дек 12:13Се продава Деловен простор од 107m2 и подрум од 7m2

Просторот е на приземје со површина од 107m2 и подрум од 7m2 Со мож...


2.500 €
или предлог цена
06 дек 12:13MILOSHEVSKI -STAN OD 54m2 VO TETOVO vo blizina na TETOVCANKA

Se prodava stan od 54m2 vo Tetovo. Stanot raspolaga so: -dnevna...


60.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

06 дек 09:40Vikendica vo Popova Spaka

Se Iznajmuva celosno ili se Prodava -8 spalni -2 dnevni sobi -3...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

05 дек 12:44Se prodava stan 76m2 vo centar Tetovo

Se prodava stan NOVOGRADBA vo ajducko maalo Povrsina:76m2+14m2 pod...


1 €
или предлог цена
Тетово

Станови

05 дек 11:38Baraka

Baraka se prodava 3.50/2.50 izolirana vnatre


1 €
или предлог цена
05 дек 10:37Stanovi vo izgradba

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na apartmani vo izgradba so lokacija...


950 €
или предлог цена
Тетово

Станови

05 дек 10:31Se prodavaat stanovi vo izgradba vo strog Centar, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija v...


1.200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

05 дек 10:30Страна 1 од 33

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам