1918 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Redmi Note 7

Redmi Note 7 Redmi Note 7 specs: Display: The Redmi phone comes p...


85 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
90 €
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 09:03SAMSUNG A12 KOMPLET POD GARANCIJA

SOCUVAN SAMSUNG A12 KOMPLETEN POLNAC SLUSALKI MASKA ZASTITNO STAKLO S...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 07:05  НОВ ОГЛАС

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 3 5G

Se prodava SAMSUNG GALAXY Z FOLD 3 5G , mnogu malku koristen, vo perf...


38.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 00:04  НОВ ОГЛАС

se prodava Alcatel 5030 (nov)

Alcatel 1 SE 2020 (128GB interna memorija, 4GB RAM) 6.22" ekran...


4.500 МКД
или предлог цена
- 44 % Попуст
8.000 МКД
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 23:18iPhone 7plus 32gb

iPhone e dobro socuvan raboti na site karti


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 22:40  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy S9 Black - ODLICNO SOCUVAN- KAKO NOV

Se prodava Samsung Galaxy S9, telefonot e vo odlicna sostojba, bukval...


7.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 22:16Nokia G10 - ODLICNO SOCUVAN - NEVERLOCK

Se prodava Nokia G10, telefonot e vo odlicna sostojba, bukvalno kako ...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 22:10Samsung Galaxy S20 Plus 5G - KAKO NOV - NEVERLOCK

Se prodava Samsung Galaxy S20 Plus, telefonot e vo odlicna sostojba, ...


290 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 22:10Huawei P 20 lite

Odlicno socuvan,kako nov, Huawei p 20 lite. Raboti perfektno,kamera ...


3.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:11Prodavam Novi Bubici NE SE KINESKI (bubica, бубици, бубица)

- Бубиците се нови и со врвен квалитетни и даваат беспрекорно криста...


1.000 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
2.000 МКД
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 18:00Iphone 14, 128gb Midnight!

Telefonot e vo odlicna sostojba, doagja so kutija i kabel. Otklucen ...


670 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 16:09Iphone 13 Pro Max, 128gb White!

Telefonot e vo perfektna sostojba, doagja so kutija i kabel. Battery...


790 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 16:09Iphone 13 Pro Max, 128gb Sierra Blue!

Telefonot e vo perfektna sostojba, doagja so kutija i kabel. Otkluce...


830 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 16:09Iphone 13 Pro Max, 128gb Sierra Blue!

Telefonot e vo mnogu dobra sostojba, doagja so kutija i kabel. Ima ne...


790 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 16:09SAMSUNG Z FLIP 4 1 MESEC KORISTEN

MALKU KORISTEN EU MODEL INTERNACIONALNA GARANCIJA KOMPLET SO KAB...


459 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 15:58IPHONE 14 PRO MAX 128GB GOLD

TELEFONOT E KAKO NOV BEZ TRAGI NA KORISTENJE 100% BATTERY GARANCIJA...


999 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 15:58IPHONE 13 PRO MAX 128GB KAKO NOV

KAKO NOV 80%battery health FULL PACK


729 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
749 €
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 15:58SAMSUNG A54 5G NOV 2 GOD GARANCIJA

NOV KUPEN OD A1 GARANCIJA 2GOD


299 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 15:5711 PRO MAX KAKO NOV

KAKO NOV BEZ TRAGI NA KORISTENJE 84% BATTERY HEALTH


359 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 15:57  НОВ ОГЛАС

Samsung a71

Se prodava Samsung A71, bez niedna grebnatinka. Koristen so zastitno...


8.800 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.000 МКД
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 15:49HONOR X8 5G TELEFONOT E 2MESECA KORISTEN SO GARANCIJA 22MESE

Telefonot e nov so garancija 22 meseca koristen samo 2 meseca. Gratis...


7.900 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
8.500 МКД
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 15:28Samsung Galaxy Buds Pro Slusalki (Earbuds)

Половни исправни Samsung (Earbuds) слушалки.


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:29S21 ULTRA

Телефонот е земен од А1 пред 21 месец. Користен е исклучиво со зашт...


499 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 14:27  НОВ ОГЛАС

Kako Nov! Samsung S21 Ultra 5G Silver 12/256Gb full pack

Posetete ja nasata Web Stranica 👇 🌎 www.mobilnitelefoniskopje.com ...


31.990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 14:00Kako Nov! Samsung A32 Black 128gb 4gb ram 90hz Amoled

Posetete ja nasata Online Prodavnica 👇 🌎 www.mobilnitelefoniskopje...


119 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:58Nov! Nekoristen Samsung A23 5G Black 4/64Gb so 24m Garancija

Posetete ja nasata Web Stranica 👇 🌐 www.mobilnitelefoniskopje.com ...


10.490 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.990 МКД
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:57Kako Nov! Samsung S22 Ultra Burgundy 12/256Gb Snapdragon

Posetete ja nasata Online Prodavnica 👇 🌐 www.mobilnitelefoniskopje...


729 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:57Kako Nov! Samsung S22 Plus White 256/8Gb Snapdragon 8 Gen 1

🌎 www.mobilnitelefoniskopje.com Kako Nov! Samsung Galaxy S22 Plus ...


559 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:57Kako Nov! Apple iPhone 12 Pro Max 256Gb Blue od USA

Posetete ja nasata Online Prodavnica 👇 🌐 www.mobilnitelefoniskopj...


629 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:56Super socuvan! Samsung A41 Black 64Gb 4Gb ram

Posetete ja nasata Web Prodavnica: 🌐 www.mobilnitelefoniskopje.com ...


105 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:56Nov! Nekoristen Samsung A34 5G Black so 24m Garancija

Posetete ja nasata Web Stranica 👇 🌎 www.mobilnitelefoniskopje.com ...


259 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
300 €
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:55  НОВ ОГЛАС

AirPods2, AirPods Pro, AirPods 3 novi neotpakovani

Novi neotpakovani Airpods site modeli, prva kopija najkvalitetnite, k...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00AirPods2 AirPodsPro AirPods3 Novi neotpakuvani vrven kvalite

Se prodavaat novi neotpakovani slusalki so odlicen kvalitet, se povrz...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00IPhone 12 64 GB Mint

Одлично сочуван


420 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
450 €
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:00Futroli / Maski za Samsung Z Flip 4 i Z Fold 4

Maskite se novi neotpakovani. Odlicen kvalitet


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00A33 5G nov

Prodavam nov neotpakuvan Samsung A33 5G. Telefonot e zemen od A1 na 0...


14.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
14.500 МКД
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 11:59Xiaomi redmi 12C odlicna baterija raboti na site mrezi

dual sim


89 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 11:47Xiaomi redmi note 9 pro odlicen zacuvan kako nov bez tocka

doaga ful fabricko pakovanje


115 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
119 €
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 11:46Huawei HONOR 8X 5G ekstra kao nov malku sluzen

doaga komplet so kutija i site dodatoci nama tragi na koristenje


139 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 11:46Xiaomi redmi note 11 amoled displej 90 herzi snapdragon 680

50 mega pikselna kamera


109 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
119 €
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 11:46Страна 1 од 48

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам