Кавадарци
                           
604 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам земјоделско земјиште на поволна локација

Се продава нива 8000м2 по должината на патниот правец Кавадарци- Воз...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Промовирано

Купувам куќа

Купувам куќа во кавадарци по можност да е во нормални, услови за жи...


55.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Денес 17:45Se prodava niva vo indusriskata zona

Se prodava niva vo industriskata zona vo kavadarci vesnash nad carins...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 17:35PLACEVI NA TIKVESKO EZERO (BRUSANI)

PLACEVI NA TIKVESKO EZERO (BRUSANI) -SE PRODAVAAT PLACEVI OD 500 DO ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 14:58se prodava lozje blizu feni pozadi staro sloga

dobra lokacija pozadi sloga


30.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 13:54Се изадава наместен стан

Се издава наместен стан, комплетно реновиран во зградите белка.


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Денес 13:40Продавам земјоделско земјиште на поволна локација

Се продава нива 8000м2 по должината на патниот правец Кавадарци- Воз...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Продажба на плац 4500м2 , Скотина-Грција. Цена по договор.

Bo подножјето на Олимп планина во Грција, во СКОТИНА, Пиерија - P.Грц...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Во странство

Денес 13:00Дуќан Нов Центар Кавадарци

Се издава дуќан во новиот центар во Кавадарци. Моментално објектот е...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Денес 10:54Lozje

Odlicna lokacija sproti gradski grobista, povece informacia na 070-31...


123 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 10:03See prodava gold plac of 3400 m2

See prodava gol plac od 3100m2 vtor red .Ima alsfaltiran pat do samio...


25 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 09:23Se iznajmuva

Se izdava deloven prostor od 50 m2 moze za bilo koja dejnost. Objekt...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Денес 08:54Izdavam hala vo Mepos

Izdavam hala od 89m2 vo krugot na Mepos slobodna od 01.08.2022. Pove...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

Денес 00:16Stan za izdavanje

Se izdava kompletno namesten Stan vo zgradite Belka. Opremen so klima...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 22:13Izdavam Stan

Se izdava stan nova gradba od 80kvadrati so mebel. Cena po Dogovor. ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 19:06Se prodava stara kukja/plac vo Vatasa

Se prodava stara kukja/plac vo vatasa na glavna ulica straso pindzur ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 18:29Киоск-Барака-Бутка

Се продава киоск во одлична состојба. Без инвентар. Тел. За контакт ...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 16:36PLAC VO S.BOHULA NA ATRAKTIVNA LOKACIJA

Se prodava plac od 1.000 m2, vednas nad skoloto vo s.Bohula. Cena po...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 16:23Se izdava stan 65m2 so dve spalni vo Skopje, Karpos

Se IZDAVA stan od 65m2 vo Skopje, opstina Karpos. Stanot se naogja na...


320 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 16:03Apartmani Kavadarci

Izdavam apartmani za kratok i podolg prestoj vo centarot na Kavadarci


1.200 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Соби

Вчера 14:55Izdavam kukja vo strogiot centar na Kavadarci

Се продава спрат од куќа во центарот на Кавадарци спроти О.У Димката ...


100 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 14:33Продажба на 6 плаца од 500м2

Се продаваат плацеви за индивидуално домување со квадратура од 500м2 ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 14:33Prodazba na Placovi vo Mokliste

Se prodavat Plac vo Mokliste na 50 metra od Restoran Mokliste, pokraj...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 14:01* СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА ВО КУЌА *

Се издава гарсоњера во куќа, во близина на автобуската станица. Посед...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 13:39Se prodava vikendica na tikveskoto ezero

Se prodava vikendica na tikveskoto ezero. Nova gradba, so povrsina od...


20 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
25.000 €
Кавадарци

Викенд куќи

Вчера 12:32Se prodava lozje so povrsina od 7 dekari

Се продава лозје со површина од 7 декари, од кои 4.5 декари е смедере...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 11:19Се продава земјиште до Југо Комерц во Кавадарци

Земјиштето се наоѓа до Југо Комерц во Кавадарци, на само 5-10 минути ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 10:20Се продава лозје сорта вранец

Се продава лозје сорта вранец до самиот пункт над село паликура со по...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 09:58Се продава нива од 7 декари

Се продава нива од 7 декари под вода во близина на винарија Мовино па...


6.150 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 09:58Prodavam lozje vo oblasta na selo Kurija Negotinsko

3 dekara smederevka 1dekar traminec(na edna niva) 4dekara krtosij...


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 09:46Urbanizirani gradezni placevi vo Kavadarci

Se prodavaat urbanizirani gradezni placevi na odlicna lokacija nad st...


37 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 08:54OVCKA REKA

se naoga na ovcka reka 9600m2 MOZE I ZAMENA ZA AVTOMOBIL


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 06:48Prodavam Stan

Се продава стан 71м2 во 8-катницата позади рамазоти. Станот располага...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
61.000 €
Кавадарци

Станови

11 авг 17:35Dve parceli na vlezot vo s.Sopot, Kavadarci

Se prodavat dve parceli na samiot vlez vo s.Sopot. Ednata e so povrsi...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

11 авг 13:18SE PRODAVA !!!

Se prodava niva pod noviot objekt na Sloga Telefon za kontakt 078380...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

11 авг 12:32SE IZDAVA DUKAN VO STROGIOT CENTAR VEDNAS POD PLOSTADOT

Dukanot e so vlez na GLAVNATA ULICA vo KAVADARCI i so vlez sprema GRA...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

11 авг 10:57Se prodava Plac

Se prodava Plac so Asfaltirana ulica, Voda i Struja do Placot i so Od...


38 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
40 €
Кавадарци

Плацеви и Ниви

11 авг 09:32Се издава дуќан

Се издава дуќан од 12m2 со тоалет на ул.Мито Хаџи Василев бр.35 во ...


4.500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

11 авг 06:28Placevi vo Mokliste pokraj cesmata

Se prodavaat placevi vo centar na Mokliste pokraj cesmata. Site place...


20 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

11 авг 00:32Se izdava namesten stan

Stan 66 m2 Namesten stan spremen za vseluvanje. Tel za kontakt 075 ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

10 авг 18:16Kupuvam kukja na tikvesko ili selo krnjevo

Kupuvam kukja na tikvesko ili selo krnjevo.Da e so struja i voda i pa...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

10 авг 16:51Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам