Кавадарци
                           
6 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apartmani Kavadarci

Izdavam apartmani za kratok i podolg prestoj vo centarot na Kavadarci


1.400 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Соби

27 сеп 18:25Iznajmuvam apartman

Iznajmuvam apartman, 20m2 (soba,kujna, toalet) Poseben vlez Cena p...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Соби

23 мај 13:00SE IZDAVAAT SOBI/APARTMANI ZA RABOTNICI

ЦЕНИ НАЈПОЛОВНИ ЗА ВАС СПОРЕД ВАШЕТО БАРАЊЕ ЗА КРАТОК ИЛИ ПОДОЛГ ПР...


200 €
или предлог цена
Кавадарци

Соби

07 јун 12:54* НАМЕСТЕНА СОБА *

Се издава наместена соба/гарсоњера во куќа кај кружниот тек,за долг и...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Соби

11 сеп 19:31Се ИЗДАВА наместен стан 75м2 над Кафе бар Рома

Се издава наместен стан на ул.Илинденска над Кафе Бар Рома со површин...


180 €
или предлог цена
Кавадарци

Соби

08 ное 20:10Гарсоњера на приземје

Се издава гарсоњера 26 м2 во стариот центар на градот Кавадарци. Гарс...


100 €
или предлог цена
Кавадарци

Соби

07 ное 23:33Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам