Кавадарци
                   
12 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdavaat Hali/Hala Magacin/Magacini vo Kavadarci

Se izdavaat 3 hali vo Avtoremont Glisic pod benzinska pumpa Gala na 5...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

Денес 15:08PLAC -ASFALT. 5000M2 VO INDUSTR. G1 ZONA DO ZELEZNICKA PRUGA

SE PRODAVA ASFALTIRAN PLAC 5300M2 + 1700M2 NASTRESNICA VO INDUSTRI...


197.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

Денес 12:11Izdavam hala vo Mepos

Izdavam hala od 89m2 vo krugot na Mepos slobodna od 01.09.2022. Pove...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

30 сеп 19:20se iznajmuva

se iznajmuva magacaiski prostor od 400 m/2 vo kombinataot DIK Straso ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

14 мар 21:28magacin

Se izdava magacinski prostor od 120m² na ul. Disanska, Kavadarci


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

14 јан 15:24se izdava magacinski prostor od 120m2 na ul. Disanska

se izdava magacinski prostor od 120m2 na ul. Disanska


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

14 јан 15:13СЕ ПРОДАВА ГАРАЖА/МАГАЦИН

Се продава гаража/магацин вкупна површина 120м2 гаража 76m2: ширина ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

09 јан 18:48Магацин

Се изнајмува магацински простор на ул. Дисанска со површина од 120m2 ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

09 дек 22:09Se izdava hala

Hala na ulica Siska Kavadarci Cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

11 авг 21:26Се продава магацински простор во Кавадарци

Се продава магацински простор од 80м2 во инд. зона Мепос во Кавадарци...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

18 апр 15:46MAGACINSKI PROSTOR

Se izdava MAGACINSKI prostor od 500m2 na ulica siska vednas do KOZUVC...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

23 фев 13:00prodavam ili izdavam objekt ( hala )vo kavadarci

prodavam Xala 700 m2 i dvorno mesto 900 m2 vo kavadarci na ul Silk...


2 €
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

22 апр 13:58Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам