Кавадарци
                   
9 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se podaruva pecka 074/240/169

074/240/169 074/240/169


10 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

23 сеп 13:16Се изнајмува деловен простор

Се издава кат од куќа 100м2 на одлична локација само 5мин од центарот...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

19 сеп 09:58SE PRODAVAAT DVA PLACA OD 460m2

SE PRODAVAAT DVA PLACA OD 445m2 VO MESTOSTA KONJSKI DUPKI NA ULICA CR...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Останато

18 мај 09:27КОНСТРУКЦИЈА ЗА ХАЛА

Конструкцијата е сосема нова, неискористена. 400m2 Цена: 55еур м2


55 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

01 апр 15:30Pecatnica

Pecatnica Eko Kolor vi nudi : -Kartonska fina ambalaza kako kutii z...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

03 дек 10:47АНТЕНСКИ СТОЛБ

Антенски столб, поцинкуван со висина од 35м.


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

29 ное 13:17Kukja,plac,kuzuf,Bosava,kupuvam!

Kupuvam stara kukja so plac vo selata vo mesnosta na kozuv,BOHULA,BOS...


10.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

23 ное 18:36Suv drven gradezen materijal

Se prodava suva gragja za kuca i ploca Gragjata e susena tri godini ...


1.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

18 ное 13:27Два прозора и една врата

Продавам 2 прозора и една врата балконска со термопан стакло Balkons...


2.500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

01 мај 21:36Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам