Подкатегорија:
                   
45 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

kolica

Se prodava invalidska koristena kolica vo solidna sostojba , veroj...


22 €
или предлог цена
Вчера 18:58odalka - dubak

прод. одалка - дубак TOPRO TROLA донесени од Норвешка со тркалца, коч...


1 €
или предлог цена
27 мај 13:59одалка - дубак

прод. одалка - дубак TOPRO TROLA донесени од Норвешка со тркалца, коч...


1 €
или предлог цена
27 мај 13:55kolica

Se prodava invalidska koristena kolica vo solidna sostojba , veroja...


22 €
или предлог цена
26 мај 18:52ACCU - CHEK Instant Апарат за мерење шеќер во крвта

Апаратот е потполно нов и неотпакован, производител е познатата фарма...


1.000 МКД
или предлог цена
25 мај 21:02liniski cilindri elektricno upravuvani

elektricnite liniski cilindri se upravuvani od DC motorcinja so koman...


По Договор
или предлог цена
24 мај 19:50Novi aparati za merenje krven pritisok

Najtocni aparati za merenje krven pritisok.


599 МКД
или предлог цена
15 мај 10:52PlusMed ленти за мерење шеќер/ lenti za merenje seker

PlusMed ленти за мерење шеќер (pm-100). - рок на лентите до 08/2024 ...


600 МКД
или предлог цена
15 мај 05:16Boca za kislorod

Prodavam boca za kislorod


2.000 МКД
или предлог цена
10 мај 11:31Problem so srasnati nokti!

Kompleten set za spravuvanje so problemot na srasnati nokti... Efekt...


600 МКД
или предлог цена
18 апр 14:48BEZKONTAKTEN DIGITALEN TOPLOMER/TERMOMETAR

Безконтактен дигитален инфраред топломер за мерење телесна температур...


799 МКД
или предлог цена
18 апр 14:47Za vratna spondiloza-najdobro-provereno!!!

✔стрес, напнатост, тешка ментална оптовареност, ✔шилци, ревматизам...


600 МКД
или предлог цена
05 апр 07:30NOV ZIVIN APARAT ZA PRITISOK

NOV ZIVIN APARAT ZA MERENJE NA KRVEN PRITISOK Tel. 071 264 065


1.400 МКД
или предлог цена
01 апр 19:43APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK

Компактен дигитален апарат за мерење на крвен притисок и пулс на срце...


1.099 МКД
или предлог цена
24 мар 18:25NOV APARAT SO ZIVA

NOV APARAT ZA MERENJE NA KRVEN PRITISOK SO ZIVA-TOCEN I PRECIZEN. MO...


1.400 МКД
или предлог цена
18 мар 16:01Медицински кревет со медицински душек

Се продава медицински кревет комплет со медицински душек. Наменет е з...


По Договор
или предлог цена
04 мар 07:08DIGITALEN TOPLOMER / TERMOMETAR

Дигитален топломер за мерење телесна температура + батерија - едно...


350 МКД
или предлог цена
02 фев 18:21Се продава апарат за интерферентни струи.

Апарат е исправен и се користи за електротерапија. Тел.071 349-130 Не...


1.997 МКД
или предлог цена
12 јан 19:16Се продава електростимулатор за електротерапија-TENS.

Апаратот е исправен и има осум излези. Тел.071 349-130 Ненад.


2.000 МКД
или предлог цена
12 јан 19:14Се продаваат апарат за пасивна гимнастика BODYSTAR.

Апарат е во исправна состојба и се користи во студија за козметика и ...


2.000 МКД
или предлог цена
12 јан 16:41TERMOMETAR TOPLOMER ZA DECA I VOZRASNI

Termometar za merenje telesna temperatura preku chelo ili raka za dec...


100 МКД
или предлог цена
01 дек 13:27BEZKONTAKTEN DIGITALEN TOPLOMER/TERMOMETAR

Безконтактен дигитален инфраред топломер за мерење телесна температур...


799 МКД
или предлог цена
29 ное 00:09дубак - одалка

прод. одалка - дубак TOPRO TROLA донесени од Норвешка со тркалца, коч...


1 €
или предлог цена
19 ное 08:41Philips Respirator

Се продава апарат за кислородна подршка Philips Respirator EverFlo OP...


32.000 МКД
или предлог цена
13 сеп 16:35APARAT ZA SLUH

Novi aparati za osteten sluh so polnenje, cena 1200 den


1.200 МКД
или предлог цена
31 авг 19:00Sterilizator za sekakov vid na instrumenti

High Temperature sterilization 28*22*25cm 6kg Included: custom cle...


370 €
или предлог цена
22 јун 00:47BEZKONTAKTEN DIGITALEN TOPLOMER/TERMOMETAR

Безконтактен дигитален инфраред топломер за мерење телесна температур...


799 МКД
или предлог цена
03 јун 11:56NOVO APARATCE ZA OSTETEN SLUH

NOVO APARATCE ZA OSTETEN SLUH


1.000 МКД
или предлог цена
16 мај 10:48PULS OKSIMETAR OXIMETER ОКСИМЕТЕР + FUTROLA

NOV Puls Oximetar + platnena futrola + baterii -meri saturacija/za...


599 МКД
или предлог цена
14 јан 14:48Продавам апаратче за уши

Продавам ново, неупотребувано апаратче за уши.


800 МКД
или предлог цена
25 дек 13:49Ortopetsko pomagalo za kicma

Kupena vo medikus nova ne nosena cena povolna I po dogovor so anatoms...


1 €
или предлог цена
19 дек 21:07Продавам електричен медицински кревет

Електричен медицински кревет со две функции на движење на долниот дел...


40.000 МКД
или предлог цена
12 дек 15:23Prodavam invalidska kolicka INVACARE

Donesena od Holandija , Invacare invalidska kolicka 100 e.


100 €
или предлог цена
19 окт 16:38Продавам KN95 Маски екстра квалитет и цена

🛡KN95/FFP2 Maski so ekstra kvalitet🛡 💰 Parce - 15 den.💰 🚛 ...


15 МКД
или предлог цена
24 сеп 12:41NOVO APARATCE ZA OSTETEN SLUH

NOVO APARATCE ZA OSTETEN SLUH


1.500 МКД
или предлог цена
13 јун 18:36Torakalen zastitnik

Se prodava torakalen zastitnik. Sostojba kako nov, nekolku dena kori...


3.000 МКД
или предлог цена
30 јан 13:00ortoza

se prodava ortoza koristena samo dve nedeli Cena 3000 den


3.000 МКД
или предлог цена
20 јан 23:03SPINOMED-Zastita na `rbeten stolb

Namenet i za pravilen razvoj na `rbeten stolb kaj mladi lica vo rast ...


15 €
или предлог цена
05 окт 18:22Душек медицински нов некористен

Душек медицински нов некористен 075/384-515


По Договор
или предлог цена
18 авг 09:48Инвалидска количка нова некористена

Инвалидска количка нова некористена 075/384-515


4.000 МКД
или предлог цена
18 авг 09:45Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам