Подкатегорија:
                   
29 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tomos 4 Penta perfektna garancija edna godina

Dolgo ne ja upotrebuvam sekogas servisirana i proveruvana ja prodavam...


300 €
или предлог цена
Вчера 07:33Pumpi za navodnuvanje f50 i f70

Prodavam novi pumpi za navodnuvanje ektra kvalitet so 2 godini garanc...


По Договор
или предлог цена
15 авг 13:15NOV YILDIZ MARIN STAR 500 TOHATSU MOTOR 60HP

Se prodava nov gliser 🚤 YILDIZ MARIN STAR 500 2022 godina kompletno...


По Договор
или предлог цена
14 авг 19:37Mercury 40 hp FORCE dvotakten

Prodavam Force 40 hp 2tak Vo ispravna sostojba servisiran So komand...


1.650 €
или предлог цена
14 авг 09:42Glisr

Camecot e naj izdrzliv materijal Heptalon 430m.so sopstveni skali ves...


2.850 €
или предлог цена
14 авг 09:42Gliser Sea Ray 176

Gliser Sea Ray 176 -Brotski motor mercury 3.0, -Registriran vo Oh...


16.500 €
или предлог цена
13 авг 18:37Gliser Lund Fisherman 1750

Gliserot e na MK dokumenti registriran vo ohridska kapetanija,mnogu m...


25.000 €
или предлог цена
09 авг 22:41DELOVI ZA JET SKI 717

DELOVI ZA MOTORI JET SKI 717


По Договор
или предлог цена
05 авг 11:32Kolibri 250 TS

Camecot e 3 pati pusten vo voda Ima faktura moze da se registrira P...


250 €
или предлог цена
- 64 % Попуст
700 €
05 авг 10:34Mercury 2.5 hp 2T

Se prodava Mercury 2.5 hp 2t Kompletno servisiran Nova kajla Ulj...


450 €
или предлог цена
05 авг 10:20jet ski kawasaki zxi 900

jet ski vo ispravna sostojba pali vozi posledna serija na ovoj model ...


1.500 €
или предлог цена
03 авг 22:04Sea Ray 210 SPX 2022 на лагер!

🚤Последниот чамец Sea Ray 210SPX со цена од 2022.⚓️ 63.700 еур со...


63.700 €
или предлог цена
09 јул 12:54QUICKSILVER 675 Open

2011 so mnogu oprema Prv Sopstvenik !!! Cena 34.990 eur


34.990 €
или предлог цена
04 јул 16:33Sea Ray 210 SPX All-White 2022 на Лагер

Sea Ray 210 SPX All-White 2022 изложен во салон, спремен за испорака ...


68.956 €
или предлог цена
24 јун 16:34prodavam gliser HILLE IBIS 350

gliser HILLE ibis 350 so motor 35ks mercury i prikolka, registriran v...


2.000 €
или предлог цена
19 јун 20:31MARINER 60HP

Mariner 60HP dolga osovina so trim,komandi,registriran vo odlicna sos...


2.200 €
или предлог цена
24 мај 15:24Johnson 50HP

Motor vo odlicna sostojba so dolga osovina,so trim,orginalni komandi.


1 €
или предлог цена
24 мај 15:24Poliplast 280

Se prodava camec Poliplast 280.Registriran so dokumenti


500 €
или предлог цена
09 мај 08:04Volvo 25

Volvo Penta 25


200 €
или предлог цена
04 мај 07:58Motor za camec 52 cc 2.5 hp NOV

Motorot e nov ne zapalen so 2 god garancija 52 cc 2.5 hp 2 takten m...


200 €
или предлог цена
16 јан 23:59Mercury 6hp M nov 2021

Нов мотор СПРЕМЕН ЗА ИСПОРАКА ВЕДНАШ!!! HP / kW 6 / 4.4 Engine ...


1.390 €
или предлог цена
26 јун 12:43Glava za volan za sajla za camec

Nova glava ,mehanizam za volan za camec Imam i volan i salji..kupeni ...


150 €
или предлог цена
18 мај 09:03Perka za motor za Tohatsu 25-30 suzuki yamaha

Kupeni perki od brendot solas za nissan 25hp a mislam odgovaraat na y...


150 €
или предлог цена
05 јан 15:14Evinrude 9.9 motor za camec

76ta godina, Kupen na vremeto mozebi vozen nekolku pati na maestral 1...


500 €
или предлог цена
05 јан 15:14Yamaha digitalni meraci

Novi..kupeni od amerika za yamaha no nikogas ne instalirani Profi..me...


30.000 МКД
или предлог цена
05 дек 12:18Елан Т-401,Приколка регистрирана,Томос 4

Чамецот е купен од прв газда,има фабричка фактура и може да се регист...


1.600 €
или предлог цена
10 ное 10:25PRIKOLKI ZA SITE VIDOVI NA CAMCI!

PRIKOLKI ZA SITE VIDOVI NA CAMCI!


1 €
или предлог цена
17 јул 08:21PENTA ZA CAMEC 4

Vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
15 авг 14:21GLASTRON 185 MX

Се продава глисер марка GLASTRON 185 MX, година на производство 2013....


1 €
или предлог цена
03 авг 17:34Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам