10 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Апарат за миење коли VERTIGO 26

Моќ на мотор: 2.6 Kw Притисок : 170 bar Проток на вода 510 l/h Нап...


19.200 МКД
или предлог цена
29 јул 10:17Распрскувач на детергент NV50

Резервоар за детергент 50 L Притисок 6 bar Производител Lavor...


15.890 МКД
или предлог цена
29 јул 10:15Правосмукалка DOZER 260

Технички карактеристики: Број на мотори: 2 Моќност: 2000 W (ma...


17.060 МКД
или предлог цена
29 јул 10:14Правосмукалка DOZER 280

Број на мотори: 2 Моќност: 2000 W (max 2400) Капацитет на сад: 80 ...


18.480 МКД
или предлог цена
29 јул 10:12Правосмукалка Аpollo - IF03

Број на мотори : 1 Moќност на мотор :1-1200 Капацитет на соб...


35.330 МКД
или предлог цена
29 јул 10:10Машина за подови SCL QUICK 36B комплет со батерија

Машна за подови SCL QUICK 36B Напон: 220 / 240V-50 / 60Hz Работ...


115.500 МКД
или предлог цена
21 јун 10:30Апарат Tucson 2017 LP со котур

Моќ:7.3 kw Максимален приисок: 200 bar Проток:1000 l/h Про...


64.275 МКД
или предлог цена
21 јун 09:28Апарат Лавор LKX LP 1515

Моќност : 5,5 kW Работен притисок :150 bar Проток : 900 L/h ...


139.800 МКД
или предлог цена
21 јун 09:24Апарат за миење коли HPW TORRENS 2015 со топла вода - Профи

Работен притисок: 3- 200 (max 210) bar Проток на вода: 900 l/h Moќн...


128.260 МКД
или предлог цена
21 јун 09:23Апарат за миење коли GALAXY HPC 140

Апарат за миење коли GALAXY HPC 140 Максимален притисок: 140 b...


6.890 МКД
или предлог цена
21 јун 09:22Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам