Тетово
                   
1059 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Golf 7 1.6 BMT NEUVEZAN OD PORSCHE *TOP*

Se prodava Golf 7 BLUEMOTION proizveden dekemvri 2014 Kupuvan od Po...


15.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.900 €
Тетово

Автомобили

14 јун 10:57Промовирано

FIAT DOBLO MAXI PIKAP

FIAT DOBLO MAXI 1.3 GODINA 2012 KLIMA KM 374000 PS 90 Novi gumi ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:18Bmw 530 Gt Sport Panorama Swiss

BMW 530 GT FULL OPREM PANORAMA GOD/2011 KAMERI AUTOPILOT DISTANT...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
21.500 €
Тетово

Автомобили

Денес 08:52Turan 2.0 Tdi Dsg 7 Sedishte Higline

Nosen od Swiis Registriran 1 god So site Servisi, Dsg Menjac,Kozhen ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 08:51Fiat Panda 1.2 Benzin 4x4

Nosen od Swiss Plateno Do Registracia God:2009 Novi Gumi, Kolata e To...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.400 €
Тетово

Автомобили

Денес 08:51Polo Fox So Metan Swiss

Nosen od Swiss So site servisi,novi Gumi,Kolata e So Metan, Gradsko A...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.700 €
Тетово

Автомобили

Денес 08:51BMW e39 530d 5 1999 socuvan

Se prodava bmw e39 530d socuvan, so napraveni site servisi. Ima realn...


3.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 08:49Opel corsa 1.2 twinport benzin/plin

Kolata e vo odlicna moze da se proba.Za podetalni informaci javetese


1.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 08:42Opel Astra 1.9CDTI

Odlicno za cuvana redovno servisirana registrirana cela god full opre...


3.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 08:18Golf

Golf VI Se porodava Golf VI,2.0 TDI 81 KW,110 KS, proizveden 2009 g. ...


7.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.100 €
Тетово

Автомобили

Денес 07:53Audi A3 1.9 77kw 2009/8

MOZE ZAMENA ZA E46 2002-2004 150KS AUDITO e vo odlicna sostojba so s...


6.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 00:47VW VOLKSWAGEN TOURAN 7 SEDISTA 1.9 TDI

VW TOURAN SO 7 SEDISTA REGISTRIRAN DO 05.2023 2003-2004 1.9 TDI DI...


4.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 23:57HUNDAI TERACAN 2.9 CRDI,SAMO ZA MERAKLII

Se prodava Hundai Teracan 2.9 crdi,2002 godina,so 220000km,mesteno za...


6.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 21:00Se prodava Pezo 508 1.6hdi,top sostojba

Se prodava Pezo 508 SW 1.6hdi,potrosuvacka otvoreno 4.4,grad do 6.0 l...


8.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.500 €
Тетово

Автомобили

Вчера 20:59BMW 118

BMW 118d , proizveden 2008 god. Registracija do April 2023 i zelen k...


6.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 20:22Chevrolet Kalos 1.4 Zamena so moja doplata

Chevrolet Kalos 1.4 Benzin/plin 2006god Servo Klima Kontakt: 078...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 20:20  НОВ ОГЛАС

TOURAN 20 TDI 140 Ps DSG

Touran 20 tdi 140 ps


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:09Seat Leon CUPRA 250HP

Kolata e za meraklia Perfektna sostojba Full Oprema Original Cu...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:26  НОВ ОГЛАС

OPEL ASTRA G

Opel astra g 1.6 8v 55kw Klima, benzin/plin, registrirana. Solidna ...


1.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 17:55LAND ROVER FREELANDER 20TD4 BMW MOTOR KAKO NOV 4X4

Rovrot e kako nov bilo karoseriski interier motor podvozje i dr.Ima n...


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:52FORD FOCUS 1.6 TCI 80KW HDI MOTOR FUL PERFEKTEN

Focusot e vo perfektna sostojba bilo karoseriski interier motor podvo...


2.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:52AUDI A3 1.9 TDI FUL TOP SOSTOJBA

Audito e vo odlicna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor podvozj...


1.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:52VW.PASSAT 1.9 TDI 81KW FUL

Passatot e vo top sostojba za vozenje.Ima odlicen motor.odlicen inter...


1.550 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:51BMW 320D COMPACT REDIZAJN FUL MOZE ZAMENA

Bmweto e vi dibra sistojba kako nadvoresno taka i vnatresno.ima ful o...


2.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:51PEUGEOT 107 1.0 BENZIN FUL KAKO NOVO

Peugeotot e vo perfektna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor pod...


2.999 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:51VW.POLO 1.2 BENZIN A-TEST PLIN KAKO NOVI

Poloto e vo odlicna sistojba kako nadvoresno vnatresno motor podvozje...


2.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:51OPEL CORSA 1.0BENZIN 44KW = KLIMA

OPEL CORSA C 1.0 BENZIN 44KW servisirana, registrirana do 20.06.202...


2.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:20Golf 5 1.9 Tdi 105 Ps Confortline2006/7

Se Prodava Vw Golf 5 1.9 Tdi 105 Ps 2006 u Kniska Praen Servis Ulje F...


4.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 15:00Mercedes Benz C200 Cdi Elegance 2007/8

Se Prodava Mercedes Benz C200 Cdi 136 Ps Elegance Krem Koza Krem Inte...


8.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 15:00Opel zafira -08

Se prodava opel zafira 1.9cdti Proizvedena 12/2007 Avtomatik menuv...


3.939 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 14:09Suzuki Grande Vitara 2.0 4x4

full oprema uvezena od danska so realna Kilometrazha vredi da se vidi...


7.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:56Fiat Grande Punto (Stranska)

Fiat Grande Punto na delovi


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:50Golf 4 (Na Delovi) Stranska

Golf 3 1.6 16 v Benzin Samo na Delovi


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:50Opel Corsa (Stranska) Na Delovi

Opel corsa 1.7 CDTI Na Delovi


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:50Hybdai terrecan so full oprema

Regularno servisirana,klima,kozni sedista so kompletna oprema, i cetr...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00VW TOURAN CUP 2.0 TDI DSG 103KW/140KS 2014GOD 7 SEDISTA FULL

Модел:VW TOURAN 2.0TDI CUP NAVI DSG AUTOMATIC 7 СЕДИШТА FULL Произв...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:22Opel Meriva 1.4 benzin 90ps moze Zamena,Registriran servisir

Opel Meriva 1.4 Benzin Eko Tec 66kw (90ps) 235 135 km Servisiran ...


2.150 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:15Audi A8 3.0 tdi quattro automatik

Audi A8 3.0 tdi Quattro Automatik 4 novi gumi Atestirani foli


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:14Opel Corsa korsa 1.3

Opel corsa vo odlicna sostojba 2004/5 1.3 cdti, napraveno Mal servis ...


2.200 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.260 €
Тетово

Автомобили

Вчера 10:16bmw e70

top sostojba napraven golem i mal servis kozen enterier 4x4 f...


8.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 09:55VW Volkswagen - Fox 1.2

Увезена од Германија 2019 земена од прв сопственик во Германија Конт...


2.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.600 €
Тетово

Автомобили

Вчера 00:32Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам