Скопје Центар
                           
13590 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Стан Центар 65м2 / Stan Centar 65m2

Се продава стан во центар во градски ѕид моментално се реновира всели...


1.950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

14 јан 15:32Промовирано

SE IZDRAVA LUKSUZNO OPREMEN DELOVEN PROSTOR

Lociran vo strogiot centar na gradot, DTC Paloma Bjanka na 3-ti kat. ...


850 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 07:03Промовирано

Дуќан во Кула 15 до Градска болница Центар

Се издава реновиран дуќан од 30м2 во приземје во кула од Градски зид ...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

26 јан 19:00Промовирано

Se izdava stan ubava lokacija vo Debar maalo kaj Apce

Se izdava stan 43m2 namesten vo mala zgrada nova gradba prak...


270 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 01:32SE IZDAVA MAGACIN

Se izdava deloven prostor vo vizbegovo ,na 100m od bulevar slovenacka...


1 €
или предлог цена
Денес 00:27SE IZDAVA MAGACIN

Se izdava deloven prostor vo vizbegovo ,na 100m od bulevar slovenacka...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

Денес 00:27Куќа на Водно

Се продава куќа на Водно, над државна болница, во близина на Баба Цан...


500.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 23:07Се издава стан деловен простор

Добра локација, обезбеден паркинг, тераса 10м2. Карши гимназија Jоси...


330 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
335 МКД
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 23:03Дуплекс со поглед на Водно

Фантастичен дуплекс на одлична локација во Центар. Мирна уличка во еп...


128.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:44ВО ЦЕНТАР ГРАДСКИ ЅИД-ТРОСОБЕН СТАН

Во центар ГРАДСКИ ЅИД,се продава стан со две спални,на ул,Даме Груев ...


1.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:28Kupuvam garaza vo gradski zid beko

Kupuvam garaza vo gradski zid beko karsi ramstor


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Гаражи

Вчера 22:10Nov stan vo Cair pozadi LediKom i Lirija

Se prodava novi stanovi vo mala zgrada pozadi Ledikom i Lirija na 120...


59.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:54Kratok prestoj | | Short stay/краток престој

Се издава апартман во центар Дебар маало за краток престој. Се наоѓа...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:51Prodavam renoviran deloven prostor vo T.C Biser Aerodrom

Se prodava povekjenamenski prostor od 25 kvadrati vo trgovskiot centa...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 21:35ВО Г. Т. Ц. СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 64.25 М2.

ВО ГРАТСКИ ТРГОВСКИ ЦЕНТАР КУЛА 1 СЕ ИЗДАВА ИЛИ ПРОДАВА СТАН ОД 64.25...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:10VO GRADSKI ZID SE IZNAJMUVA KOMPLET. NAMESTEN STAN OD 92 M2

VO GRADSKI ZID SE IZNAJMUVA KOMPLETNO NAMESTEN STAN. STANOT SE NAOGA...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:09Prozori petokomorni i dve vrati vlezni

Prodavam petokomorni PVC prozorci i vrati malku koristeni postaveni v...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 21:00ПРОДАЖБА НА СТАНОВИ ВО ГРАДБА НА ВОДНО

Се продаваат станови во градба на ул.Ѓорѓи Скрижевски - Водно (во бли...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Новоградба

Вчера 20:21СЕ ИЗНАЈМУВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН УГОСТИТЕЛСКИ ОБЈЕКТ

Се издава комплетно опремен климатизиран кафе бар/ресторан лоциран во...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 20:06Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 19:52Солун Се продаваат 8 станови 25m² - 33m²

Солун, населба Вардари, се продава вториот кат од зграда со вкупна по...


640.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 19:04Apartment for Sale in Nea Kalikrateia Halkidiki

Nea Kallikrateia Halkidiki Apartment for sale on the 1st floor and ex...


65.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 19:04Каљвес Халкидики се продава стан од 59м2

For sale apartment 58.53 sq.m. on the 1st floor in Kalyves, Halkidiki...


105.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 19:04Se Izdava/prodava dukan vo GTC so kvadratura 20m2

Se isdava/prodava dukan vo GTC so kvadratura od 20m2 dukanot se naog...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 18:46SE IZDAVA NAMESTEN STAN KAJ DRZAVNA

SE IZDAVA NAMESTEN STAN


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:04Стан на продажба

Се продава стан во Центар спроти пионерски дом Карпош, реновиран, со ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 17:52Se prodava dukjan vo GTC

Se prodava dukjan vo GTC do Restoran Gino kon Zena park Cena za kvadr...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 17:31Se prodava kukja vo Centar-Madzir Maalo 113m2

Se prodava kukja od 113m2 vo Centar-Madzir Maalo i parcela 92m2. Kuk...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 17:16Izdavam Dvosoben Stan 55 m2 Crnice

Odlicna lokacija! Dnevna! Kujna! Spalna! Kupatilo! Agencija! ...


235 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:49Izdavam Deloven Prostor Kancelarii 160 m2 Centar Gradski Zid

Odlicna lokacija! Edna golema kancelarija! Tri sredni kancelarii! ...


1.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 16:46Izdavam Trosoben Stan 67 m2 Strong Centar

Odlicna lokacija! Namestena kujna! Dnevna! Dve spalni! Kupatilo! ...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:45Izdavam Nov Dvosoben Stan 70 m2 so Dvor na Vodno Soravia

Odlicna lokacija! Golema dnevna! Spalna,! Kujna! Kupatilo! Teras...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:44Izdavam Trosoben Stan 85 m2 vo Crnice

Odlicna lokacija! Komplet namesten! Dnevna! Dve spalni! Kupatilo!...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:44Izdavam Dvosoben Stan 50 m2 Centar Univerzalna

Odlicna lokacija! Dnevna! Spalna! Kupatilo! Terasa! Klima! Parn...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:43Izdavam Garsonjera vo Kapistec

Odlicna lokacija! Nmaestena! Dnevna! Kujna! Kupatilo! Terasa! ...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:42SE PRODAVA ILI MENUVA DUKAN 40M2

Se prodava ili menuva dukan,dve prostorii 22m2+17m2,dvete so izlog....


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 16:34Nov trosoben stan vo Centar

Agencija Casa iznajmuva nov trosoben stan vo Centar 85m2 (kaj Univerz...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:28Se izdava stan vo Centar, Debar Maalo / Центар, Дебар Маало.

Се издава спрат од куќа во Дебар Маало. Станот е со 3 спални соби, 2...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:13STAN NA DAN/ SHORT STAY CENTAR - SKOPJE

Mодерни апартмани во строгиот Центар на самиот Кеј за краток или подо...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:08Stan od 50m2 so edna spalna vo Aerodrom

Се продава стан од 50м2 во зградите пред Мајчин дом. Станот располаг...


75.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:05  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA NOVA GARSONJERA VO KISELA VODA!

SE PRODAVA NOVA VSELIVA GARSONJERA 32 KVADRATA SO IMOTEN LIST SO PAR...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:04DVOSOBEN KAPISTEC SO GARAZA

SIFRA 19091 AGENCIJA VILA IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO KAPISTE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 15:40  НОВ ОГЛАС

Se prodava garsonjera kaj katolicka

Se prodava garsonjera kaj katolicka 32m2 komplet namestena


55.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 15:30Страна 1 од 340

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам