Градско
                   
16 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GOLF 5 1.9 tdi 90KS Golf V

Super sostojba... Servisiran,registriran so zelen karton.. Uvezena ...


4.800 €
или предлог цена
Градско / Велес

Автомобили

26 ное 16:21Fiat 126 p peglicka

Vredi da se vidi,nema tocka skapano nema kit..


3.000 €
или предлог цена
Градско / Велес

Автомобили

21 ное 18:31SKODA SUPERB 2.0 TDI 170KS 2014 AMBITION PLUS

SKODA SUPERB 2.0 TDI 170KS 2014 Kupena vo Makedonija. Realni 260000k...


12.500 €
или предлог цена
Градско / Велес

Автомобили

20 ное 17:10Bmw 320D

Se prodava bmw 320d 163ks vo extra sostojba Maksimalno zacuvan, uve...


6.500 €
или предлог цена
Градско / Велес

Автомобили

25 авг 09:27Mercedes B 200 2.0 140ks

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana do 11 mesc 2022 godina napr...


5.600 €
или предлог цена
Градско / Велес

Автомобили

26 јул 10:47LADA SPECIJAL 1500

LADA SPECIJAL 2103 1.5 55KW LADATA E VO ODLICNA SOSTOJBA OD PRV SOP...


1.500 €
или предлог цена
Градско / Велес

Автомобили

17 мар 19:47Ford Focus

.


2.650 €
или предлог цена
Градско / Велес

Автомобили

21 дек 00:34Opel Astra 1.7 Disel !!

Kolata e vo super sostojba, najdobrata oprema Cosmo, vredi da se vidi...


По Договор
или предлог цена
Градско / Велес

Автомобили

16 окт 08:21Se Prodava Opel Astra H

1,7 Disel 59 kw 80 ps so zelen karton do 06.06. 2022.Site servisi re...


3.600 €
или предлог цена
Градско / Велес

Автомобили

05 сеп 10:24Se prodava ford fokus

Se prpfava ford focus tip top Poveke info 076 831 370


1.500 €
или предлог цена
Градско / Велес

Автомобили

31 јул 10:20Honda Prelude 1994 2.2 136kw vtec 4ws

Se prodava ili zamenuva Honda Prelude 2.2 136kw ( 185 ks) vtec 4 ws. ...


1 €
или предлог цена
Градско / Велес

Автомобили

28 мар 08:59продавам џип ауди q5

audito e dobro socuvano i odrzavano


1 €
или предлог цена
Градско / Велес

Автомобили

06 окт 14:00VW Touran 1.9 TDI

Se prodava vw touran 2005god 1.9tdi 105 hp na bg tabli na kolata e na...


1 €
или предлог цена
Градско / Велес

Автомобили

29 ное 21:41BMW 520D

Se prodava bmw 520D 2001 godina koska! Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Градско / Велес

Автомобили

21 ное 19:08RENO CLIO 2009 , 47.000KM POMINATI NOVO, PRV GAZDA !

47,000km, prv gazda mkd tablicki, ponatamu se vi e jasno.


4.500 €
или предлог цена
Градско / Велес

Автомобили

13 окт 00:33Se prodava WV wolksvagen passat

Se prodava WV wolksvagen passat Zacuvan, komplet servis napraven Ko...


2.200 МКД
или предлог цена
Градско / Велес

Автомобили

26 јул 13:00Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам