Подкатегорија:
                   
425 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mestenje Laminat

Prodazba I Profesionalna montaza na sekakov vid na laminat,majstori s...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

30 јан 09:45Промовирано

Metalni Konstrukcii, Izrabotka i Montaza

Izrabotuvame metalni konstrukcii za hali.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Денес 13:00Промовирано

Masinsko malterisuvanje-malter-Машинско малтерисување-малтер

Izrabotuvame masinsko malterisuvanje na vnatresni i nadvoresni pozici...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 13:00Промовирано

Roletni Komarnici Zebra Den-Nok zavesi

Монтажа и сервис на: 📍Алуминиумски и пластични ролетни 📍Венецијан...


1 €
или предлог цена
Денес 16:48krecenje, gips,moleraj

vrsime sekakov vid na moleraj,gips karton, opsivki, gletuvanje i sve ...


1 €
или предлог цена
Денес 15:38VODOVOD, ODVOD INSTALACII, SERVIS I ODRZUVANJE

IZRABOTKA NA SEKAKOV VID NA INSTALACII NA VODOVODNI I ODVODNI MREZI; ...


888 €
или предлог цена
Денес 14:13KERAMICAR - PLOCKAR - SANITARIJA

Majstor so 30 god. iskustvo vrsi lepenje na plocki vo kupatila, kujn...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Денес 14:07NUDIME USLUGI RENOVIRANJE

Nudime uslugi po najniski ceni vo Sk.Vadenje stari plocki,vadenje par...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 13:11  НОВ ОГЛАС

Masinsko malterisuvanje-malter-Машинско малтерисување-малтер

Izrabotuvame masinsko malterisuvanje na vnatresni i nadvoresni pozici...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 13:00Metalni Konstrukcii, Izrabotka i Montaza

Izrabotuvame metalni konstrukcii za hali.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Денес 13:00Hali, Magacini, so metalna konstrukcija i paneli

Izrabotuvame metalni konstrukcii za hali. -Betonski postament (ploca)...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Денес 13:00Mолерисување (само со Боја) 30ден/м2

Mолерисување (само со Боја) 30ден/м2 со ваша набавена боја .


30 МКД
или предлог цена
Денес 12:26VODOINSTALATER

Vodoinstalter vi nudi sekoj vid na montaza na vodovodna mreza vnatres...


1 €
или предлог цена
Денес 11:24gips knauf gipsar izrabotka na gips moleraj

Izrabotka na gips spusteni plafoni, sankovi,pregradni dzidovi,TVkomo...


1 €
или предлог цена
Денес 11:19POPRAVKA I RESTAVRACIJA NA MEBEL

Popravka / Osvezuvanje / Restavracija na mebel masi stolici polici ...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:19Renoviranje, Moler, Krecenje, Moleraj, Gips Karton

Profesionalni moleri so dolgo iskustvo, vrsime sekakov vid na molero-...


1 €
или предлог цена
Денес 10:08Молерај, глетување, Гипс картон.

Професионална изведба на сите молерофарбарски услуги. - Молерисув...


50 МКД
или предлог цена
Денес 08:31IZVEDUVAME GRADEZNI RABOTI GIPS MOLERAJ STRUJA VODA

Izveduvame sekakov vid na gradezni raboti, gips, moleraj, betoniranje...


10 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 08:29Izrabotka Amstrong plafoni

Izrabotka Amstrong plafoni so nas i vas matrial


17 €
или предлог цена
Денес 07:17Izrabotka Gips Karton KNAUF

Izrabotka Gips Karton KNAUF so nas i vas matrial


17 €
или предлог цена
Денес 07:17Izeabotka Termo Fasada

Izrabotka termo fasada so nas i vas matrial


17 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

Денес 07:17Renoviranje Stanovi i Kuķi

Renoviranje Stanovi i Kuķi so nas i vas matral


17 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

Денес 07:17SECENJE RUSENJE KRSENJE BETON 070483719

rusenje krsenje so hilti sekakov armiran i nearmiran beton. secen...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 17:37KRSENJE SECENJE RUSENJE BETON 070483719

secenje so pila sekakov tip na beton. krsenje rusenje so hilti ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 17:37moleraj gips karton fasadi knauf

gletuvanje , abrib, stiropol, gips karton, spusteni plafoni, pregradn...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 16:43Moleraj moler gips gipsar renoviranje na vasiot dom

Izrabotka na spusteni plafoni Pregradni dzidovi Skrieni svetla TV...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:43Moleraj i krecenje so dekorativen Japonski zid

Продаваме и вградуваме декоративен Јапонски малтер со исклучителна ес...


9 €
или предлог цена
Вчера 13:41Roletni,Venecijanki

Roletar montira samo venecijan, variolajt,komarnici i zebra zavesa so...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

Вчера 13:00NADVORESNI OGRADI ( Panelni Ogradi)

Izrabotka i montaza na metalni ogradi Nesto novo na nasiot pazar.. ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Вчера 11:52Kompletno renoviranje na stanovi,kuki i objekti

🏗ХАУС ИНВЕСТ ГРАДБА 🏗 🏠Чистење и тековно одржување на згради �...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:57KRSENJE RUSENJE VADENJE PLOCKI FRLANJE SUT

RUSENJE ZIDOVI * VADENJE PLOCKI * VADENJE KOSULICA * VADENJE VRATI PR...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 09:57Elektricar

Postavuvanje na nova el.instalacija,popravka na stara,menuvanje sprat...


10 €
или предлог цена
Вчера 08:40ROLETNI VENECIJANER VARIOLAJT ROLO ZEBRAKOMARNICI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

03 фев 16:57KOMARNICI ROLO VENECIJANER ZEBRA ROLETNI VARIOLAJT

Izrabotka i montaza na venecijaner, variolajt, rolo i zebra zavesi , ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

03 фев 16:57moler moleraj gips knauf sahara

izrabotka na molerajski uslugi abrib,gletuvanje,krecenje,lepak mrez...


100.000 €
или предлог цена
03 фев 16:26GRADEZNI USLUGI

☎️071399973 Vi nudime idejno resenie ●- Izrabotka na stiropor demit...


55 €
или предлог цена
03 фев 15:51Usluzno secenje, bicenje trupci

rsime bicenje na trupci do 90sm obem i obrabotka ramnenje/maznenje na...


1 €
или предлог цена
03 фев 14:43SECENJE RUSENJE DEMOLIRANJE SEAKOV BETON

rusime so hilti sekakov tip na beton. secenje so p...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

03 фев 14:14SECENJE RUSENJE BETON: 070483719

rusenje krsenje secenje demoliranje sekakov tip na beton. so pili...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

03 фев 14:14iskop so mini bager

iskop so bager i mini bager transport so kamion kopanje na site ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

03 фев 13:06продажба и монтажа на бекатон плочки

комплетна изведба и монтажа на бекатон плочки павер елементи кога се...


16 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

03 фев 13:04Plockar,Gipsar,Moleraj Moler,Молер,Молерај,farbanje,krecenje

Kомплетна изведба, реновирање и уредување на вашиот дом, канцеларија,...


1 МКД
или предлог цена
03 фев 11:33Prodavam sklopka C1

Prodavam sklopka K40 500V


900 МКД
или предлог цена
03 фев 09:32Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам