236 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PARKSIDE BATERII I POLNACI

Novi 20V 2ah za x team programata Prakam po kargo Extra cena


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:05Rezervni delovi za motorni pili Husqvarna

Prodavam rezervni delovi za motorni pili Husqvarna 340, 345, 346, 350...


10 МКД
или предлог цена
Вчера 21:14Kompresor Компресор Parkside

Компресор за пумпање на гуми, нов не отпакован. 8 бари притисок има ...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:05Baterija 20v-8Ah Parkside

Baterijata e nova,najnoviot model od Parkside odgovara na site alati ...


75 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
80 €
Вчера 09:12BATERISKA HILTA PARKSIDE BRUSHLESS NOVA

Hiltata e nova vo kufer,brushless model bez cetkici.So baterija 4ah i...


100 €
или предлог цена
Вчера 09:12Udarna strafilica Parkside BRUSHLESS NOVA

Strafilicata e nova vo kufer,brushless model bez cetkici.So polnac i ...


80 €
или предлог цена
Вчера 09:12Motorna pila na benzin Parkside

Pilata e nova,so Oregon Pro mac 45 i lanec Oregon Pro.Jacina 2.72 kon...


150 €
или предлог цена
Вчера 09:12Aparat za zavaruvanje Master(elwe)

Aparat za zavaruvanje Master (elwe) 180 amperi , donesen od Svedska n...


230 €
или предлог цена
25 јун 23:48PILA 038 STIHL

UPOTREBUVANA ZA DOMASNA UPOTREBA


36 €
или предлог цена
25 јун 13:08Parkside Strafilica 12v

Se prodava parkside germanska strafilica 12v ,koristena no si funkcio...


1.800 МКД
или предлог цена
25 јун 12:09Mashina za pravenje na crnobeli fotografii

Mashina za crnobeli fotografii


130 €
или предлог цена
25 јун 10:41PARKSIDE ALATI

Alatite se novi Germansko proizvodstvo Extra ceni Prakam po kargo


По Договор
или предлог цена
25 јун 10:37Strafilica 4v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 4v - ...


3.000 МКД
или предлог цена
24 јун 12:25Lemilica 48w PARKSIDE

Lemilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 48 wati...


2.800 МКД
или предлог цена
24 јун 12:25Elektro Strafcigeri PARKSIDE

Strafcigerite se novi od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Nameneti z...


1.500 МКД
или предлог цена
24 јун 12:25Baterija Parkside 4AH NOVA

Baterijata e nova,odgovara za site alati od Parkside koi koristat 20v.


45 €
или предлог цена
24 јун 08:52Prodavam CEKANI

Cekani razni golemini.spakli ,mistrii,klesti,pistol za silikon,za nit...


1 МКД
или предлог цена
23 јун 22:51Pistol za sajki

Vozdusen pistol za kovajne sajki, mnogu lesen za rabota vo gradeznata...


150 €
или предлог цена
22 јун 13:18PARKSIDE BATERIJA 20V I POLNAC

NOVI Komplet baterija i polnac 20v 2 ah za site PARKSIDE x team alati...


2.000 МКД
или предлог цена
22 јун 10:34Motorna pila na benzin Parkside

Pilata e nova germansko proizvodstvo,Oregon mac i lanec so jacina 2.7...


150 €
или предлог цена
22 јун 08:42Baterija 20v-8Ah Parkside

Bateriite se novi,odgovaraat na site alati od Parkiside koi koristat ...


75 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
80 €
22 јун 08:42BATERISKA HILTA PARKSIDE BRUSHLESS NOVA

Hiltata e nova vo kufer,brushless model bez cetkici.


100 €
или предлог цена
22 јун 08:41Hilta Parkside 1050w NOVA

Hiltata e nova vo kufer,so gleta i burgii.


4.600 МКД
или предлог цена
22 јун 08:41Hilta Parkside 1050w NOVA

Hiltata e nova vo kufer so gleta i burgii.


4.600 МКД
или предлог цена
20 јун 23:44PARKSIDE KLUCEVI -INBUSI

Novi Komplet 16 klucevi Prakam po kargo


1.500 МКД
или предлог цена
20 јун 20:11DUPLI POLNAC PARKSIDE X TEAM

NOV Polnacot e za 2 baterii Mozi za 2ah i 4ah 20V baterii Vreme na po...


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
20 јун 19:46Pila--vertikalna

Nova, kupena pred 2-3 meseci, ne e koristena kupena po greshka--nova ...


6.500 МКД
или предлог цена
20 јун 17:57CNC ROUTER EXTREME PRO 900x600

Profesionalen CNC ruter so visoki performansi. Spindle 2kw vozdu...


1 €
или предлог цена
20 јун 13:19Strafilica udarna 20v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Strafilicata...


8.000 МКД
или предлог цена
20 јун 11:50Bater. Pila-Sabjarka 20v PARKSIDE

Bateriskata pila e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 2...


5.500 МКД
или предлог цена
20 јун 11:50Elek. Pila 2200w PARKSIDE

Elektricnata pila e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina ...


5.000 МКД
или предлог цена
20 јун 11:50Hilta Parkside 1050w NOVA

Hiltata e nova vo kufer,komplet so gleta i burgii.


4.600 МКД
или предлог цена
19 јун 22:57Polnac dupli 20v Parkside

Polnacot e nov,odgovara na site baterii od 20v na Parkside.


2.000 МКД
или предлог цена
19 јун 22:53Freza Parkside 1200w NOVA

Frezata e nova,germansko proizvodstvo.Vo pakovanjeto odi komplet so n...


60 €
или предлог цена
19 јун 22:50Baterija Parkside 4AH NOVA

Baterijata e nova,odgovara na site alati od parkside koi koristat 20v.


45 €
или предлог цена
19 јун 22:50Udarna strafilica Parkside BRUSHLESS NOVA

Strafilicata e nova vo kufer,brushless model bez cetkici.Mozi i so po...


80 €
или предлог цена
19 јун 22:50Hilta 1050w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1050 wati ...


6.000 МКД
или предлог цена
19 јун 12:11Baterija - Polnac 20v PARKSIDE

Baterijata i polnacot se novi od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Ja...


3.000 МКД
или предлог цена
18 јун 12:52Slajferica PARKSIDE

Slajfericata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 200 w...


3.000 МКД
или предлог цена
18 јун 12:52Bater. Gravirka-Grinder 12v PARKSIDE

Bateriskata gravirka-grinder e nova od germansko proizvodstvo PARKSID...


3.000 МКД
или предлог цена
18 јун 12:51Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам