859 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Механички плински топови за растерување птици и дивеч.

Механички плински топови за растерување птици и дивеч ул.Борис Тра...


7.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 13:25Промовирано

Izveduvanje Hali so Metalna konstrukcija

Profesionalna izrabotka na hali so metalna konstrukcija, moze i kompl...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

svetlosna reklama

se prodava svetlosna reklama , dimenzii 0.45 x 3.0 m


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дукани и опрема

Денес 16:28se prodava fiskalna kasa perfect

Se prodava fiskalna kasa "Perfect" kupena od "David Kompjuteri"


100 €
или предлог цена
Денес 16:28Aparat za varenje IGBT MIG250 MMA CO2 I ELEKTRICEN KAKO NOV

Se prodava INVERTER aparat za varenje profesionalen IGBT MIG 250A MMA...


550 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

Денес 15:04Izveduvanje Hali so Metalna konstrukcija

Profesionalna izrabotka na hali so metalna konstrukcija, moze i kompl...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Zabici kvalitetni 160 den

Prodavam 5 zabici kvalitetni po cena od 160 den parce ,ne gi dvojam 8...


160 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Опрема за градежништво

Денес 12:36Пиљара-Маркет

Се продава-отстапува разработена пиљара 115м2 во Кисела вода Цена по...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:58prodavam turbina na veter, veternica za struja

prodavam turbina na veter, veternica, za proizvodstvo na struja, 80...


480 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Соларните апарати енергија

Денес 10:31  НОВ ОГЛАС

pistol za farbanje sata jet 5000

pistol za farbanje sata jet 5000 hvlp so 1,3 dizna nov nekoristen 450...


450 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Денес 10:22CNC PLAZMA PANELNI MODERNI OGRADI

Kvalitetna izrabotka na moderni ogradi nastresnici, kapii, balkoni, r...


10 €
или предлог цена
Денес 09:42Masina za sienje Bagat Slavica

Masina za sienje Bagat Slavica vo super sostojba, komplet so kuferce....


4.900 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Текстилна индустрија

Денес 09:17Leica GS08 plus / CS10 RTK GPS Rover

Се продава користен Leica GS08 plus / CS10 RTK GPS Rover Комплетот с...


5.900 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Опрема за градежништво

Денес 09:07Digitalen nivelir Leica Sprinter 250M

- Дигитален нивелир Leica Sprinter 250M Технички карактеристики: *...


1.650 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Опрема за градежништво

Денес 09:07Komplet Nivelir GFN 1 geo-Fennel Germany

Комплетот содржи: - Нивелир geo-FENNEL GFN 1 - алуминиумски ногари ...


310 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Опрема за градежништво

Денес 09:06GPS SOUTH Galaxy G1C

Нов GNSS приемник SOUTH Galaxy G1C, Новата генерација на GNSS прие...


3.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Опрема за градежништво

Денес 09:06Тотална станица Geo-Max ZOOM 50 2”

Се продава нова Тотална станица Geo-Max ZOOM 50 2” *Zoom50 вклучува ...


6.550 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Опрема за градежништво

Денес 09:06Сите видови на електрични пумпи, боци, автоматики

Електропромет ВИН - Скопје е генерален и овластен дистрибутер на цело...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:26Izrabotka na kujni,komodi po vasa zelba

Izrabotuvame kujni,komodi,trpezariski masi,klub masi po vasa zelba. K...


1 €
или предлог цена
Денес 00:57Prodavam noz UNIOR

Prodavam noz za armatura UNIOR 750 za 2300den I UNIOR 900 za 3300den


2.300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Опрема за градежништво

Денес 00:57Освежувачи за во автомобил со Ваше лого,Osvezuvaci,mirizlivi

💥💥💥Одличен начин за рекламирање на Вашата фирма!!💥💥💥 ➡️Достапн...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 16:40МАШИНИ ЗА ПРОИЗВОДСТВО НА ПВЦ И АЛУМИНИУМСКА СТОЛАРИЈА

ПРОДАВАМ НОВИ МАШИНИ ЗА ПРОИЗВОДСТВО НА ПВЦ И АЛУМИНИУМСКА СТОЛАРИЈА,...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Индустриски машини

Вчера 15:46Се продаваат поголема количина на закачалки

Се продаваат голема количина на повеќе видови германски закачалки. Ц...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Вчера 15:39Механички плински топови за растерување птици и дивеч.

Механички плински топови за растерување птици и дивеч ул.Борис Тра...


7.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 13:25светлечки реклами

Изработуваме светлечки реклами, тотеми, рекламни табли, 3Д букви, во...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 12:33svetlecka reklama

Nova svetlecka reklama od alu. profili so LED osvetluvanje 125x50cm, ...


5.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 12:32Kupuvam Magacinski Raftovi

Kupuvam Magacinski Raftovi Koristeni Montazni Ponuda Moze So Sliki i ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 09:54Iskra Ero Racen cirkular 3500den

Prodavam Iskra ero profesionalen cirkular za secenje na drvo so pove...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

Вчера 09:18Plinska boca 30kg

Prodavam plinska boca od makpetrol golema


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 00:20Masina za kosulica

Se prodava Masina za KOŠULICA so creva Cena po dogovor Tel br. 070 73...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Опрема за градежништво

08 авг 22:58Опрема за дуќан

Продавам комплетна опрема за дуќан сталажите се по 6500


6.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дукани и опрема

08 авг 22:18Plasticni crevo

SE prodavaat gumei creva za aspiracija fi 70mm vnatresno fi 80 nadvor...


1.299 МКД
или предлог цена
08 авг 21:23Digitalen nivelir Leica Sprinter 150M koristen

- Дигитален нивелир Leica Sprinter 150M користен Технички карактерис...


750 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Опрема за градежништво

08 авг 15:11Komplet Nivelir SOUTH ATLAS 32

Комплетот содржи: - Нивелир SOUTH NL-G 32 - алуминиумски ногари -...


320 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Опрема за градежништво

08 авг 15:11Totalna stanica SOUTH N4

Тотална станица N40 * 2 секундна агловна точност , можност за мерење...


4.100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Опрема за градежништво

08 авг 15:11Otkupuvam EPAL EUR WIC paleti

Otkupuvam EPAL EUR WIC paleti i plakam na lice mesto - beli paleti ...


360 МКД
или предлог цена
08 авг 14:35Masivno drvo i Izrabotka na mebel po merka i

https://www.facebook.com/pacem88/ Vrsime izrabotka i montaza na se...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Занаетчиска дејност

08 авг 09:06Ogradi masi klupi ukrasi sve od bravarija

KVALITETNA IZGRABOTKA NA: MASI, OGRADI, KLUPI,SKALI, KLUPI ZA VO DVO...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Занаетчиска дејност

08 авг 07:19220 na 110v 4kw

Se prodava konverter anglisko proizvodstvo, ispraven so proba 4000w


3.500 €
или предлог цена
07 авг 17:38Pecka za burek MIVE

Prodavam menuvam socuvana pecka za burek marka MIVE


999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.000 €
Кисела Вода / Скопје

Храна, Готвење, Гастрономија

07 авг 16:01Prodavam profi mašinka za šišanje

Prodavam mašinka za šišanje profesionalna donesena od amerika.Koriste...


80 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

07 авг 14:28Avtomatska masina za perenje na tepisi

3m traka


6.800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Текстилна индустрија

06 авг 16:05Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам