Куманово
                   
739 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gaming kompjuter

Se prodava gaming kompjuter kako nov, mnogu malku koristen moze da se...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
Денес 12:23Samsung Tab S6 4g LTE 6gb 128gb

Prodavam skoro nov so kutija tastatura i penkalce SAMSUNG GALAXY TAB...


20.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
22.000 МКД
Куманово

Таблети

Денес 09:58Dell PowerEdge 1950

Prodavam Dell PowerEdge 1950 Server so 2x SAS HDD 8GB ECC RAM CPU(...


18.000 МКД
или предлог цена
Денес 03:06Cooler Master Storm Quick Fire TK mechanical keyboard

Механичка тастатура со Cherry MX Blue switch-еви. Како нова, без ник...


Вчера 22:04Leopold FC980M [Mechanical keyboard] [Механичка тастатура]

Високо квалитетна механичка тастатура. Фабрички модифицирана за перфе...


Вчера 22:04Se prodava memorija

Se prodava samsung 1 TB Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:54  НОВ ОГЛАС

PC Desktop Kompjuter

Kompjuterot e vo odlicna sostojba. -Graficka: GT-630 -Procesor: int...


120 €
или предлог цена
Вчера 21:41Convertor HDMI to VGA

Convertor HDMI to VGA


300 МКД
или предлог цена
Вчера 17:00Монитор AOC 22" E2270SWHN, 1080p, garancija

како нов малку користен со гаранција AOC FullHD LED Backlit Монитор ...


2.800 МКД
или предлог цена
- 30 % Попуст
4.000 МКД
Вчера 07:45HP EliteBook Folio 9470m

-Fingerprint -Backlit Keyboard -Windows 10 Activated -Microsoft O...


210 €
или предлог цена
Вчера 02:46Hdd 10 tb i 6tb novi

Se prodavat hard diskovi hdd 3.5 novi Segate i toshiba 10tb 13000 d...


13.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
15.000 МКД
15 авг 23:05Fanovi - kuleri 85mm za XfX RX 560, 570, 580

Novi fanovi - kuleri 85mm za XFX RX 560D RX 570 RX 580 RX Vega Graph...


15 авг 20:00Gaming PC i7 10700F 2.9GHz

MB - GIGABYTE MB B460M DS3H LGA1200 - garancija do 05.2023 CPU - I...


900 €
или предлог цена
15 авг 19:51Fujitsu ESPRIMO Q910 i5-3470 SFF

Fujitsu ESPRIMO Q910 i5-3470 SFF Intel® Core™ i5 8 GB DDR3-SDRAM 500 ...


5.000 МКД
или предлог цена
15 авг 19:45Lenovo Essential H515s DDR3-SDRAM E1-2500 AMD E 4 GB 500 GB

Lenovo Essential H515s DDR3-SDRAM E1-2500 AMD E 4 GB 500 GB HDD Windo...


3.000 МКД
или предлог цена
15 авг 19:44Matrix kukjiste odlicno zacuvano

Kukjisteto e prazno Odlicno zacuvano Novo e 2300 ja go davam za 1000d...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
15 авг 19:15Prodavam DDR3 4 GB

Prodavam DDR3 za laptopi Cena 4GB od 700 denari nagore zavisi kakva...


700 МКД
или предлог цена
15 авг 16:34Hp Omen 17 Gaming

Lap Top-ot e kako nov. Mn malku koristen. I 7 7700 Gtx 1070 120 hz d...


900 €
или предлог цена
15 авг 14:15Nmve XPG 1TB

Se prodava SSD NVME XPG 1TB Read/write 3500/3000 Moze zamena za gra...


100 €
или предлог цена
15 авг 13:36HP EliteDisplay E241i 24-inch IPS

Hp Business E241i 24 Led Lcd Monitor - 16:10 - 8 Ms - Adjustable Disp...


100 €
или предлог цена
14 авг 23:16HP Pavilion 20 All-in-One Desktop

Се продава Hp Pavilion 20 All in One Desktop. Уредот е во супер хардв...


150 €
или предлог цена
14 авг 23:13Apple Macbook Pro 13" Retina, Intel Core i5, Ram 8GB DDR3

Се продава MacBook Pro A1502 Early 2015, како нов, екстра сочуван. До...


390 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
450 €
14 авг 23:12Prodavam ispraven pentium 4 kompjuter

Kompjuterot e odlicno zacuvan i ispraven Ima 160gb hard disk Mislam ...


800 МКД
или предлог цена
14 авг 21:01RTX 2060 GIGABYTE 6GB OC ver.2.0

stara godina ipol koristena za igri


14 авг 20:55Odlicni ruteri nekoristeni,tenda,tp-link

Odlicni ruteri nekoristeni Tp-link 499 Tenda-899 prodadeno Fritz b...


14 авг 17:59ODLICEN KOMPJUTER HP COMPAQ QUAD 500GB RAM 4GB proveri

SUPER SOCUVAN HP COMPAQ 8000, CORE 2 QUAD RAM 4 GB HARD DISC 500 G...


80 €
или предлог цена
14 авг 17:43AMC Pro Vista KOMPJUTERI -SUPER SOSTOJBA0EXTRA CENA

Se prodava DESKTOP KOMPJUTER- (...


2.000 МКД
или предлог цена
14 авг 17:41Philips 243V7Q Full HD 24" IPS 75Hz

Се продава 24 инчен Full HD (1920x1080) монитор Philips 243V7Q со IPS...


6.000 МКД
или предлог цена
14 авг 17:40Intel Core i5-11400F, Nvidia RTX 3050 8GB, 1TB SSD - Нов

Се продава следната конфигурација: 1. MB: Asus PRIME H510M-A 2. C...


49.000 МКД
или предлог цена
14 авг 11:23ASRock A320M-HDV AM4

ASRock A320M-HDV AM4


2.000 МКД
или предлог цена
14 авг 09:10Instalacija na MAC OS X na Apple i PC

Najprofesionalna instalacija i update na site operativni sistemi: Win...


1 €
или предлог цена
14 авг 03:11Gigabyte 1660s 6GB GDDR6

1660s 6gb koristena za gaming Preostanata garancija uste 7 meseci


14.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
16.000 МКД
13 авг 18:11DELL Inspiron 15 Core i3/4GB/1TB

Koristen 1-2 nedeli, vo super sostojba.


10.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
12.000 МКД
13 авг 18:11NVIDIA GT710 DDR3 1GB

Se prodava nvidia gt710 ddr3 1gb graficka Kako nova mnogu malko kori...


13 авг 15:45Kingston Ram DDR4

Ddr4 ram memorija na 2933mhz Skroz nova


2.500 МКД
или предлог цена
13 авг 15:45Maticna ploca procesor i ram

Maticna ploca asus Dual core e5400 2.70 Ram 2x2gb ddr2 I kuler ide ...


1.400 МКД
или предлог цена
13 авг 15:45SAMSUNG syncmaster 943SN

Samsung monitor odlichna sostojba 18.5 inch 1360x768 rezolucija LCD ...


2.700 МКД
или предлог цена
13 авг 15:45ASUS Gaming Monitor 144hz 24Inch 1ms

Ultra smooth action with 144Hz rapid refresh rate and 1ms (GTG) respo...


100 €
или предлог цена
13 авг 15:37Intel Core i5-6500 3.2 GHz Quad-Core Processor

Intel Core i5-6500 Processor 6M Cache, up to 3.60 GHz. Quad-Core Proc...


4.000 МКД
или предлог цена
13 авг 07:29RAM za Laptop i Desktop

Testirani so garancija RAM memorii Kingston, Elpida, Samsung, Hynix ...


1 МКД
или предлог цена
12 авг 16:13Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам