Гостивар
                   
2068 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vw Touran 2.0

Touran 2.0 170 ps Full oprema Highline Bi xenon Klimatronik Koza...


5.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

15 ное 18:39Промовирано

PEUGEOT 308, 1.6 HDI, 110 KS, 2008 GOD.PERFEKTNO!

Prodavam Peugeot 308, HDI 1.6 Disel, 110 KS, 2008 godina, kupen vo sa...


4.950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

16 ное 16:22Промовирано

Mercedes 814 kiper so kran

Mercedes 814 kipper so kran Info na tel 077806403


11.000 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Вчера 13:00Промовирано

Farovi

Farovi za passat 5.5 od 2004 god i stopovi. site komplet 3000 den.Nov...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:34Вршиме ископ со 4тонски багер

Вршиме ископи со мал и голем багер за канализација, темели, канали, ...


Денес 07:40Mercedes E-63 AMG OPTIC -Dizel 170ps. 2014god

Se Prodava Mercedes Benz e63 AMG Optik. 2.0 dizel 125kw / 170ps. 201...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:00Audi A3 Sportback 2.0 TDI Automatic/S-tronic

Audi A3 2.0tdi 2013ta godina 110kw. *Led dnevni svetla *Led stopovi...


14.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:46SE PRODAVA AUDI A4 2.0 TDI

Se prodava audi a4 b8 2.0 tdi 125 kw (170 ks) servisirano pred 5000 k...


8.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:29MERCEDES VITO 108D

MERCEDES VITO 108D PROIZVEDENA: 02.12.1998 N1-TOVARNO BB-FERGUSON...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

Вчера 20:07FORD FIESTA

FORD FIRSTA 1.4 benzin Koza Klima Full oprema Registracija do 2...


3.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:58Ford C-Max 2.0 TDCI GHIA

Ford Focus C-Max 2006/7 2.0 TDCI 136KS Kolata ima pominato 230.000km ...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:45Mercedes-Benz B200

Mercedes-Benz B200 
Uvezena od CH. 
Servisirana komplet. Registrir...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:41ORGINALNA VODNA PUMPA JEEP 2.2CRD

Nova orginalna vodna pumpa MOPAR JEEP 2.2CRD


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:54Menuvac Menjac za FIAT PANDA 4x4

Menuvac za fiat panda 4x4 Menuvac za fiat 500 1.2 1.4 1.3mjet Men...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:54Bmw f30

BMW 316 D PROIZVEDENA 2012 12MESEC - START STOP SISTEM - XENON ...


9.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:50  НОВ ОГЛАС

FIAT BRAVO T-JET 120 KS,2008 GOD NEUVEZUVAN!!!

FIAT BRAVO 2008 godina,Dinamic oprema,neuvezuvan odlicna sostojba so ...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:30Ssangyong REXTON - 118.000 km - Full oprema

Se prodava Ssangyong REXTON, 2.7 HDI, so realni 118.000 km i so najvi...


8.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:08Man 8.210 tgl 2007g slep.....zamena

Man 8.210 tgl 2007g Specijalno vozilo slep...vlecna sluzba Oprema fu...


19.900 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Вчера 15:57BMW 730D redizajn

Bmw 730d 170kw Redizajn 2007g Komplet servisiran Poseduva najvisok...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 15:57Transport na vozila i mashini

Transport na vozila Mashini do 7000kg Niz makedonija i stranstvo


21.000 €
или предлог цена
Гостивар

Шлеп служба

Вчера 15:57Mercedes sprinter slep,shlep,vlecna sluzba 515 cdi

Mercedes sprinter 515 cdi Full oprema Klima Elektrika na prozori ...


12.000 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

Вчера 15:57Audi A4 3.0 TDi QUATRO 4x4 ,TOP

Audi A4 3.0 TDİ AVTOMATİK DSG Quatro(4x4) 2005/4 GODİNA , REGİSTRİRAN...


4.950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:56  НОВ ОГЛАС

Citroen C3 1.1 Benzin Plin Atest, Fabrika

CİTROEN C3 1.1 BENZİN PLİN ATESTİRAN, SEGA DONESEN OD STRANSTVO , 20...


3.650 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:50205 55 r16 5x112 passat

Komplet se prodava 400euro fiks 2gumi nokian 2021 2gumi good year 20...


Вчера 14:28195 65 r15 zimski

195 65 r15 zimski Proizvotvo 2014 Site isti se Solidno komplet 4 koma...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:28Keskin KT5 Felni 16ki Bandasi

Redok Primer Cena 800€U Fiksna Bezz Nikakov Dogovor !!! -Sport Kom...


800 €
или предлог цена
Вчера 14:28Vw eos 2.0tfsi cist benzin turbo

Vw eos 2.0 tfsi turbo cist benzin 147 kw (200ks) Registriran do 08.20...


7.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:28DACIA SANDERO 1.4 BENZIN/PLIN FABRIKA FULL SERVIS KAKO NOVA

Se Prodava Dacia Sandero 1.4✅ Vo Fabricka Sostojba KAKO NOVA✅ Komplet...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:50  НОВ ОГЛАС

••2 LETNI GUMI LASSA GREENWAYS 195/65/15 NOVI••

--Se prodavaat dve skoro novi letni gumi LASSA GREENWAYS 195/65/15. G...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:44•3 CELICNI BANDAZI I LETNI GUMI 185/55/14 ZA RENAULT MODELI•

--Se prodavaat 3 celicni bandazi za Renault Twingo 4x100 so centar 60...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:44••RAKETKI ZA SVETLA/ZMIGAVCI/BRISACI ZA FIAT STILO••

--Se prodavaat raketki za svetla, zmigavci i brisaci za Fiat Stilo. R...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:44Mercedes 814 kiper so kran

Mercedes 814 kipper so kran Info na tel 077806403


11.000 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Вчера 13:00Hyundai Getz 1.5 77kw 110ks

Se prodava Hyundai Getz 1.5 77kw 110ks Kollata e vo perfektna sostoj...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Opel zafira 1.9 cdti 2008

Opel zafira 1.9cdti,2008 god,avtomatik,kompletno servisirana 4novi zi...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Mercedes A160 cdi

Mercedes benz A classa 160 cdi Klima 4 novi gumi m/s SAVA Kozen salon...


3.390 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:52DELOVI ZA JEEP GRAND CHEROKEE 2012-

Motor 3.0crd Karoseriski kako nov ! Bandazi 20ki


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:18VW TIGUAN 2.0 140KS AVTOMATIK SERVISIRANA REG.

VW TIGUAN 2.0 140 KS AVTOMATIK DSG KUPEN VO MK 175000 KM od oprema ...


15.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:01HERKULES PR5S 50C 2T PERFEKTNA SOSTOJBA PALI VOZI

Se Prodava Herkules PR5S✅ Kompletno Servisiran✅ Bezz Nikakov Problem✅...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 11:58  НОВ ОГЛАС

SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2010/2011

🚗 SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2011 godina ✅ KLIMA - LADI ODLICNO ✅ SE...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:15SEDISTA ZA GOLF 6 NOVI, BEZ NITU EDNA TOCKA

Se prodavaat dve sedista za GOLF 6, skoro novi, bez nitu edna tochka,...


100 €
или предлог цена
Вчера 11:15225 40 18/ 4 letni gumi

Se prodavaat 4 letni gumi so dimenzija 225/40/18 Gumite se samo edn...


190 €
или предлог цена
Вчера 11:15BMW X6 3.5 X-DRIVE FULL OPREMA *MOZE ZAMENA*-2011/10

Se prodava BMW X6 3.5d 2011/10 godina 286hp servisirano i registriran...


21.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
23.000 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:14Bmw123d bi turbo

Bmw 123d 204ps Bi turbo M paket 2008/7 god So full oprema Uvoz od 🇨...


8.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:08  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 52

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам