39 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Индустриска преса за пеглање

Се продава индустриска преса за пеглање на тешка конфекција (палто, с...


По Договор
или предлог цена
06 дек 18:11Се продава НОВА машина за нашивање вреќи

Се продава НОВА машина за нашивање вреќи KingStar GK26-1A, исто така ...


10.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
12.000 МКД
06 дек 18:11Uv printer

Uv printer Starjet 9060 so dve glavi CMYK plus belo Ciler ,Vakum ...


7.080 €
или предлог цена
05 дек 08:34Cnc laser za graviranje 60 40

Се продават Ласер за гравирање 6040 60 W Ласер за сечење и гравира...


2.750 €
или предлог цена
03 дек 22:52Se prodavat masini za sienje koza

Se prodavat masini za sienje na koza poveke info na telefon


1 €
или предлог цена
02 дек 10:43VENTILATOR

Se prodava ventilato SEVER 1.1 kw 920 vrtezi so dijametar od 80 cm ce...


300 €
или предлог цена
02 дек 10:42Печатарски нож со две резервни сечила

Печатарски нож Polar, 82 cm 2 резервни сечила Цена по договор


По Договор
или предлог цена
29 ное 09:09Masina za toletna hartija

Se prodava masina za proizvotstvo na tolet hartija. Malku koristena ...


7 €
или предлог цена
25 ное 10:29БЕНЗИНСКИ И ДИЗЕЛ МОТОРИ

ВРШИМЕ ПРОДАЖБА НА БЕНЗИНСКИ И ДИЗЕЛ МОТОРИ ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН 0...


1 €
или предлог цена
18 ное 07:08SE PRODAVA MASINA ZA SIENJE JUKI IGLEN TRANSPORT

MASINI ZA SIENJE JUKI IGLEN TRANSPORT DLN5410N VO ODLICNA SOSTOJBA ...


300 €
или предлог цена
11 ное 14:17INDUSTRISKI MASINI ZA SIENJE JUKI

Se prodavaat industriski masini za sienje juki 100 parcinja i golem i...


1 €
или предлог цена
11 ное 14:16OBREZIVACKA JUKI

SE PRODAVA OBREZIVACKA JUKI DLM 5200 N (SECE I SIE ) VO ODLICNA SOSTO...


300 €
или предлог цена
11 ное 14:16Proizvodstvo na chetki za industriski mashini

Gi proizveduvame i reparirame site vidovi na chetki za industriski ma...


1 €
или предлог цена
03 ное 23:39PVC masini

reparirani vo odlicna sostojba moze da se proverat na lice mesto


1 €
или предлог цена
25 сеп 12:09Grajfer, kran,hiab,palfinger

Palfinger,malku koristen . Osteten! Poveke info na tel. 070210220


2.000 €
или предлог цена
11 авг 23:42Masina za betonski blokovi metalika

masina za blokovi metalika mnogu malku koristena kakk nova super cena...


3.200 €
или предлог цена
05 авг 18:13Baram firma za iskop na bunar vo dvor

Baram firma za iskop na bunar vo dvor


По Договор
или предлог цена
24 јул 08:42Potopni pumpi, Hidrofori, Raketni pumpi,Vodni pumpi

Agrotehnika istok stip 071 367 690 Vrsime prodazba na Poveke modeli ...


1 €
или предлог цена
17 јун 07:17Kuglarka

Oolovna kuglarka kugla do 180 gr inf 075/202-049 .


250 €
или предлог цена
09 мај 23:46Masina za betonski blokovi..zamena moze

Se prodava profesionalna masina za betonski blokovi kompletno aftomat...


69 МКД
или предлог цена
03 мај 19:26Masina za toletna hartija

Se prodava masina za proizvotstvo na tolet hartija. Malku koristena ...


1.100 €
или предлог цена
05 апр 16:09Motori za komora so kompresor

Motorite se uvezeni od komori za sladoled, 3 broja. Cena za 1 broj-3...


По Договор
или предлог цена
15 дек 14:35Masina za lepenje kesinja i kesinja

Prodavam masina za lepenje kesinja skoro nova koristena za lepenje na...


1 МКД
или предлог цена
29 ное 21:26Mašina za proizvodstvo na prehrambeni praškasti produkti

Organizirame nabavka na mašina za proizvodstvo na prehrambeni praškas...


1 €
или предлог цена
09 ное 16:10Prodavam masina za kesi

Prodavam masina za pravenje kesi za leb i sendvic.Masinata e ispravna...


950 €
или предлог цена
30 сеп 23:54masina za toalet hartija i kunski brisaci

masinata e vo dobra kondicija vadi top kvalitet so moderna sara (zaja...


По Договор
или предлог цена
06 сеп 15:54Тунелски сушари за овошје, зеленчук, печурки

Нудиме набавка на тунелска сушара за различна намена (сушење на овошј...


1 €
или предлог цена
08 авг 15:16Masina za perenje na tepisi

Monofazna vo dva smera. Sekakvi cetki susari (centrifugi) susi do 95%...


650 €
или предлог цена
06 авг 10:25Masini za perenje tepisi

Masini za perenje na tepisi novi 1100w monofazni sekakvi susari centr...


2 €
или предлог цена
06 авг 10:24Машина универзален миксер за суровини

Организираме набавка на нови машини миксери за суровини, од реномиран...


1 €
или предлог цена
25 јул 11:54Susara centrifuga za tepisi

Susi da95% nudime masini za petenje na tepisi sekakvi cetki posreduva...


1 €
или предлог цена
04 мај 08:10Susari za tepisi centrifugi 310 m

Susi do 95% vrsime posreduvanje preku programata na UNDP za samovra...


1 €
или предлог цена
04 мај 08:10Флексо машина за печатење Flexo Flekso

Флексо за печатење во шест бои со централен бубањ. Ширина на печатење...


1 €
или предлог цена
11 јан 05:42Машини за изработка и поправки на обувки

Се продаваат машини за изработка и поправки на обувки. Цена по догово...


1 €
или предлог цена
16 јул 13:20Машини за изработка и поправки на обувки

Се продаваат машини за изработка и поправки на обувки. Цена по догово...


1 €
или предлог цена
16 јул 13:20se prodavaat masini

-rupicarka -kopcarka -4koncena brother cena po dogovor -5koncena ...


По Договор
или предлог цена
07 мај 11:07ДРОБИЛИЦИ,ДРОБИЛКИ,DROBILICI,DROBILKI

ВРШИМЕ ПРОДАЖБА НА ДРОБИЛИЦИ ЗА ПОВЕЌЕ НАМЕНИ ЗА БРИКЕТИ,ПЕЛЕТИ,ПЕЛЕВ...


50.000 МКД
или предлог цена
30 јан 16:17Машини за пeлети и дробилци

Агротехника исток врши продажба на нови машини за пелети,дробилици за...


1 €
или предлог цена
27 сеп 08:00МАШИНИ ЗА ПЕЛЕТИ ,MASINI ZA PELETI

АГРОТЕХНИКА ИСТОК ШТИП Вршиме продажба на пелет преси за производств...


1 €
или предлог цена
18 сеп 14:36Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам