Карпош
                           
8282 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam plac vo nerezi

Prodavam plac vo nerezi 1600 kvadrata za povekje informacii javete se...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

28 мар 17:08Промовирано

Се издава Ресторан со Игротека Астера

Се издава комплетно опремен Ресторан со Игротека Астера во Тафталиџе....


3 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 13:00Промовирано

EXTRA STANCE NA TOP LOKACIJA - MIDA!!!!

Izdavam stan od 40m2 celosno opremen, posebna mala spalna i terasa....


230 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

29 мар 14:02Промовирано

Prodavam kuka vo naselba Kozle

Prodavam kuka vo kozle na mirna lokacija kukata e vo dobra kondicija ...


370.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 17:18ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Ново Лисиче !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Ново Лисиче кај...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:13Se izdava del od kuka vo Karpos 1, zoo

Del od kuka na prizemje 1 spalna so kupatilo i dnevna so kujna, reno...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 16:16Дарма Дома издава нов 3_собен стан во Карпош !

Дарма Дома издава нов стан во Карпош 4 , кај City Mall, поседува 75 ...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:14NEVSELUVAM DVOSOBEN STAN VO TAFATALIDZE 1, MLECHEN

ШИФРА- 1331 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува нов, досега ...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:04Se izdava trosoben prazen 80m2 stan na mlecen

Se izdava stan 80m2 na 1 kat na mlecen vo blizina na restoran sidro. ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:18  НОВ ОГЛАС

Стан во Карпош 2

Се продава стан во Карпош 2 Станбена површина 71 м2 + подрум 6м2 ...


98.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
99.000 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:10ДАРМА ДОМА издава нов 4_собен стан во Центар !

Дарма Дома издава нов стан во Центар кај Влада, поседува 185 м2, 4 со...


700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:51ДАРМА ДОМА издава луксузен 3_собен стан на Водно !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов луксузен стан на Водно ...


1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:45ДАРМА ДОМА издава нов 4_собен стан во Центар !

Дарма Дома издава нов стан во Центар во Буњаковец, поседува 115 м , 4...


800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:41ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Аеродром кај То...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:35ДАРМА ДОМА издава нов стан во Ново Лисиче !

ДАРМА ДОМА издава НОВ стан во Ново Лисиче кај Последна 5 ка , станот ...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:33Дарма Дома издава нов стан во Карпош !

Дарма Дома издава нов стан во Карпош 4 во Антико, поседува 60 м2, 2 с...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:23ДАРМА ДОМА издава стан во Карпош !

Дарма Дома издава нова ГАРСОЊЕРА во Карпош 3 kaj ОКТА, поседува 35 м...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:15Cetvorosoben vo Taftalidje Complex Makedonija

Agencija Casa iznajmuva nov stan vo Taftalidje 1, 130m2 (Complex Make...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:09Cetvorosoben stan vo Kozle

Agencija Casa prodava cetvorosoben stan vo Kozle 142m2 (sproti Studen...


150.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:09Trosoben namesten stan vo Karpos 2 MiDa Complex

Agencija Casa iznajmuva stan vo Karpos 2 60m2 ( Mi-Da Complex) komple...


380 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:09Garsonjera vo Taftalidje (Complex Makedonija)

Agencija Casa iznajmuva garsonjera vo Taftalidje 1, 40m2 (Complex Mak...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:09Nov dvosoben opremen stan na Mlecen

Agencija Casa iznajmuva nov dvosoben stan Taftalidje 1, 45m2, (kaj Ml...


420 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:08Nov dvosoben moderno opremen stan na Mlecen

Agencija Casa iznajmuva nov dvosoben stan Taftalidje 1, 45m2, (kaj Ml...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:07Karpos 1 trosoben stan

Karpos 1 pozadi Simpo 3 soben stan od 72m2 ,tarasa od 6-7m2(ne upisan...


120.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:40  НОВ ОГЛАС

Se prodava prekrasen stan vo blokovite zgradi sproti City ma

Se prodava prekrase komplet renoviran stan od 104m2 vo blokovite zgra...


140.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:39  НОВ ОГЛАС

IZDAVAM namesten stan K2 kaj Masinski f

IZDAVAM kulturno namesten dvosoben stan vo Karpos² kaj elektro masin...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:37  НОВ ОГЛАС

Karpos 4 stan od 88m2

Karpos 4 kaj Tinex,3soben stan so dobar raspored komotni sobi so otvo...


130.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:33  НОВ ОГЛАС

Se prodava nov stan od 82m2 vo Vlae

Агенција Home Art продава одличен нов стан во Влае, комплекс Александ...


106.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
110.000 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:26Урбан Ливинг издава деловен простор

Урбан Ливинг издава деловен простор во Тафталиџе 2. Станот е 130м2, в...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:15  НОВ ОГЛАС

KOZLE kaj Bosanska ambasada 120m2 luksuzen kat

KOZLE 120m2 kaj Bosanska ambasada luksuzen prvi kat od kuka120m2 so 3...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:11VLAE 53m2 nov stan so 30m2 terasa i 20m2 galerija

VLAE se prodava nov stan 53m2 na vtor kat so 30m2 terasa, 20m2 galeri...


89.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:11ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Капиштец !

Дарма Дома издава нов стан во Капиштец кај Цветен Пазар, станот посед...


370 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:08ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош !

Дарма Дома издава нов луксузен стан во Карпош 4 , во City Garden, пос...


380 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:08ДАРМА ДОМА издава стан во Карпош !

Дарма Дома издава нов стан во Карпош 4 , поседува 50 м2, 2 соби, днев...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:08ДАРМА ДОМА издава нов стан во Дебар Маало !

Дарма Дома издава нов стан во Дебар Маало, кај Кино Карпош , поседува...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:08ДАРМА ДОМА издава луксузен 4_собен стан во Центар !

Дарма Дома издава луксузен стан во Центар-ТАФТАЛИЏЕ КАЈ МЛЕЧЕН НА РУЗ...


380 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:08Taftalidje- se prodava stan od 70 m2

Taftalidje se prodavaat stan od 70 m2 so dve spalni, terasa, kupatil...


1.850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:08Дарма Дома издава 3_собен стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Аеродром кај 3 ...


330 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
400 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:08Дарма Дома издава нов ПРАЗЕН стан во Ново Лисиче !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Ново Лисиче кај...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:07D.Malo garsonjera od 26m2

D.Malo kaj SJO garsonjera od 26 m2 ila tarasa,podrum od 6m2,parno,sve...


44.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:04  НОВ ОГЛАС

DELOVEN PROSTOR 175m2 KARPOS

Se izdava deloven prostor za kancelarii od 175m2 vo Tavtalidze (Karpo...


1.800 €
или предлог цена
Денес 13:04DELOVEN PROSTOR (ZA KANCELARIJA)

Се продава деловен простор од 49 метри квадратни во Центарот на Скопј...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:04Se prodava stan 54m2 vo Kozle sproti Goce Delcev studenskiot

s 854 Se prodava stan 54m2, so 1 spalna soba. Na 2 kat od 2. Green...


1.350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:03Страна 1 од 208

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам