4008 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OPEL ASTRA

Se prodava opel astra j 1.4 turbo 140ks vo odlicna sostojba so pomina...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:34Промовирано

BMW 320i 2.2 e46 Compact 2002 ,170ks M54B22

Се продава BMW 323 Compact 2002 година Опрема - DSC (dynamic stabil...


2.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.800 €
Денес 09:51Промовирано

Fiat Ducato multihet 100

Prodavam Fiat Ducato 2.2 motor vo odlicna sostojba so Termo king LAM...


8.500 МКД
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 09:23Промовирано

SEAT IBIZA 1.4 TDI FACELIFT ! NOV UVOZ OD FULL ! TOP !

NA PRODAZBA : SEAT IBIZA FACELIFT MODEL 1.4 TDI MOTOR RABOTI PE...


3.450 €
или предлог цена
Денес 11:20staklenca za retrovizori za site modeli avtomobi kombina

se prodava retrovizori i staklenca zmigavci kapacki za site modeli na...


3 МКД
или предлог цена
Денес 11:11PLIMONT PETROV STIP PLINSKI UREDI MONTAZA

Profesionalna montaza na plinski uredi, konvergiranje na vasite vozil...


Денес 11:11PLIMONT PETROV STIP MONTAZA NA PLINSKI UREDI LOVATO, EG

Licencirana firma za vgraduvanje, odrzuvanje i atestiranje na plinsk...


Денес 11:11Bombina nova (Toyota aygo, Pezo 107, Citroen c1)

Prodavam nova bombina, odgovara za toyota aygo , citroen c1, pezo 107...


2.000 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

Денес 10:22Univerzalna lambda sonda

Sondata e cisto nova ne upotrebena, univerzalna so cetiri zici inf. N...


2.000 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

Денес 10:22Zmigavec trepkac za Bmw E46

Prodavam nov zmigavec za desna strana za Bmw e46 tel.078 383 241


700 МКД
или предлог цена
Денес 10:21Бандажи со зимски гуми / Bandazi so z. gumi

Продавам 4 бандажи со зимски гуми 4 х 108 за Citroen Saxo. Гумите се ...


Денес 10:14  НОВ ОГЛАС

Saxo 1.5d

Продавам Citroen Saxo 1.5 дизел произведено крај на 1999 год. Колата ...


750 €
или предлог цена
Денес 10:14  НОВ ОГЛАС

Prodavam FAP KIPER SO GRAJFER/DIZALICA

Ispraven pali vozi Poveke informacii na 071 706 264 Ljupco


5.200 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 09:55Prodavam kombe/Kamion FIAT DUCATO/DUKATO

Voziloto e ispravno


4.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.500 €
Штип

Комбиња

Денес 09:55Prodavam Kamion/Kamijon FIAT DUCATO/DUKATO

Kamionceto e pali-vozi


4.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.500 €
Штип

Камиони

Денес 09:55Prodavam KAMION IVECO/IVEKO DAILY

Kamionot e registriran pred 20 dena, 6,20 dolzina 2,30 sirina 2,8...


6.990 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 09:55BMW 320i 2.2 e46 Compact 2002 ,170ks M54B22

Се продава BMW 323 Compact 2002 година Опрема - DSC (dynamic stabil...


2.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.800 €
Денес 09:51VW GOLF 6 2.0 TDI 110 KS PRV GAZDA !!!

-kolata e kupena nova od PORSCHE MAKEDONIJA - smenet kumplug seti k...


7.800 €
или предлог цена
Денес 09:36VW GOLF 1.9 TDI 2005god

Возилото е сервисирано Опрема : -ESP -ABS -темпомат -борд компјутер ...


4.799 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Денес 09:29Fiat Ducato multihet 100

Prodavam Fiat Ducato 2.2 motor vo odlicna sostojba so Termo king LAM...


8.500 МКД
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 09:23Софтвер за транспортери и транспортни компании

Софтвер наменета за транспортни компании, со едно или повеќе возила, ...


30 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 09:20Suzuki burgman 650cc

Mk dokumenti,prevod odma Vo odlicna sostojba skoro servisiran ,so no...


3.700 €
или предлог цена
Денес 09:18Mercedes A 170 CDI #_Avangard / Klima _ Avtomatik ###

Prodavam Mercedes a 170 cdi avtomatik * * ** _4 # _Novi gumi _# za po...


1.800 €
или предлог цена
Денес 09:16Daewoo nexia 1.5 plin ATS_klima aktivna

Socuvano domakinsko vozilo komplet servisirano _/4 # Novi gumi /reg. ...


1.100 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 €
Денес 09:16Daewoo matiz 2007 god. */-reg. Cela God.

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


1.300 €
или предлог цена
Денес 09:15Daewoo nexia ***plin ATS/DIZNA SISTEM _klima aktivna

Nexijata e socuvano domakinsko vozilo perfekten motor i menuvac Klima...


1.100 €
или предлог цена
Денес 09:15  НОВ ОГЛАС

gumi 205 55 15

vo odlicna sostojba nemat lepenki 2017 god


1 €
или предлог цена
Денес 09:11Bandazi

OS Bandazi vo odlicna sostojba,kako novi 7J,16,dijametar dupka 57,1,5...


Денес 09:11OTKUP NA KOLI VOZILA NA MK TABLICI

INFO SAMO na ovoj broj 078305130 078305130 OVA E OGLASOT PREKU ...


Денес 09:02Ford galaxy

Se prodava ford galaxy 2009 god registriran do 07/23 god so zelen kar...


6.200 €
или предлог цена
Денес 08:49Seat ibiza

Se prodava seat ibiza 1.4 benzin registrirana do 11/2023 god Klima ...


2.800 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
3.000 €
Денес 08:49Slep sluzba

Transport na vozila na teritorijata na cela Makedonija Transport n...


1 €
или предлог цена
Денес 08:49DAIHATSU TERIOS 4x4 PLIN

Terios 1.3.2005 god.4x4 na BG tabli Klima .servo. aibag .ABS. el.pro...


3.550 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.600 €
Денес 08:47FORD FIESTA 1.4 tdci NEW FACE FULL - FABRIKA -12

FORD FIESTA " TITANIUM " 1.4 Hdi 51kw PONOVIOT MOTOR EURO 5 --...


5.100 €
или предлог цена
Денес 08:47Bmw x5 xdrive 25d led 95000 kilometri

Ful oprema 95 000km proverka za kilometri po vasa zelba.


35.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
37.500 €
Денес 08:207 5x120 celicni bandazi za bmw original ratkapni e36 e46

7 celicni bandazi so originalni ratkapni i zimski gumi, 4ri bandazi k...


5.800 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
6.500 МКД
Денес 08:10VW TOURAN 1.9 TDI 77KW 2005/04 GOD SO 7 SEDISTA

Voziloto e servisirano registrirano cela godina so full oprema so 7 s...


4.299 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.500 €
Денес 07:46VOLVO V50 1.6 DIESEL 2008 GOD

Voziloto e servisirano registrirano cela godina so full oprema novi z...


4.199 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.350 €
Денес 07:46PEUGEOT 307 1.6 HDI 2007 GOD

Voziloto e servisirano registrirano cela godina so full oprema novi g...


2.799 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.900 €
Денес 07:46Bmw X5 3.0 dizel ful #2003g ///

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


5.300 €
или предлог цена
Денес 07:10Skoda Felicia 1.3 plin_ATS _reg. Cela God. #

Za podetalni inf javete 078_408_486


600 €
или предлог цена
Денес 07:09Bmw 525 tds Klima ** zamena ///

Prodavam bmw 525 tds Klima * reg. Do 2mesec 2023g////_ zamena za pode...


1.300 €
или предлог цена
Денес 06:41Daewoo matiz 2007 god. */-reg. Cela God.

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


1.300 €
или предлог цена
Денес 06:41Страна 1 од 101

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам