Битола
                           
2819 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Objekt,magacin,zemjishte,plac pred vlezot na Bitola

Se prodava golem objekt pred vlezot na Bitola Blisku do trafostanicat...


160.000 €
или предлог цена
Вчера 09:52Промовирано

Se izdava stan vo strog centar na Bitola

Se izdava stan vo strogiot centar na Bitola odma nakarsi Waikiki javo...


200 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:48НОВ ОГЛАС
Промовирано

Хотел Ресторан

Разработен Хотел Ресторан, 350 m2 , 3 ката,двор -приземје 150 m2 ( р...


220.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 јан 14:04Промовирано

ЦЕНТАР, СЕ ИЗДАВА ОДЛИЧНО ОПРЕМЕН СТАН ВО КУЌА

СТРОГ ЦЕНТАР, СЕ ИЗДАВА ЗА 350 ЕВРА МЕСЕЧНА ЗАКУПНИНА, ОДЛИЧЕН ОПРЕМЕ...


350 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:44Stara Kasarna, nov opremen stan, prv kat, 2 kupatila

СТАРА КАСАРНА, НОВ СТАН НА ПРВ КАТ, ЈУГОИСТОК, КОМПЛЕТНО МОДЕРНО ОП...


80.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:43К2237, БУКОВСКА, СТАРА КУЌА, ЦЕЛА ПАРЦЕЛА 220М2

К2237, БУКОВСКА, СТАРА КУЌА, ЦЕЛА ПАРЦЕЛА 223М2. ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦ...


30.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:43ДУПЛЕКС КАЈ ТЕХНИЧКО, 85М2 +8М2 БАЛКОНИ

3-1025, КАЈ ТЕХНИЧКО УЧИЛИШТЕ, ДУПЛЕКС 5 И 6 КАТ, ДОЛУ 47М2 +8 М2 БА...


60.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:43К2178, ОУ ТОДОР АНГЕЛЕВСКИ, КУЌА 166М2 И ДВОР 450 М2

К2178, ОУ ТОДОР АНГЕЛЕВСКИ, БЕЗ ПЛОЧИ, КУЌА КОЈА СЕ СОСТОИ ОД ПРИЗЕМ...


37.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:42СТРЧИН, ПОНОВА ЗГРАДА, ЕДНОСОБЕН ОПРЕМЕН СТАН

СТРЧИН, ВО ПОНОВА ЗГРАДА , СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 33М2 +3М2 БАЛКОН + ПОД...


28.500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:36LUKSUZNA VILLA ZA IZNAJMUVANJE NA DIPLOMATI

SE IZNAJMUVA LUKSUZNA VILA SO 4 SPALNI I 3 KUPATILA ZA IZNAJMUVANJE N...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:26Куќа

Се продава куќа во с.Ѓавато погодна за викендица со големо дворно мес...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:19Se prodava mesto vo s.Strugovo

Se prodava mesto od povrsina 5000m2 vo s.Strugovo Demir Hisar Mozi i ...


10.000 €
или предлог цена
Денес 12:16POVOLNA NIVA SO TRI BUNARI

Niva povolna so 25000 m2 obrabotliva zemja ,tri bunari busena voda za...


2 €
или предлог цена
Денес 12:12Se izdava stan za kancelarija

Se izdava stan vo kasarna vo zgradata juri opremen so cajna kujna, dv...


14.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:01Плац во Магарево со приклучок за струја и вода

Се продава плац во Магарево веднаш до црквата. На плацот има остатоци...


1 €
или предлог цена
Денес 11:59Се продава прекрасен фамилијарен стан кај Ат Пазар

Се продава комплетно реновиран фамилијарен стан во близина на Ат Паза...


1 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
10 €
Битола

Станови

Денес 11:59Se izdava dukan na solunska

Dve prostoti nova pvc dograma Nova fasada Nov krov


100 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 11:59КУЌА НА 2 СПРАТА, 72 М2 ОД СПРАТ

ПРОДАВАМ КУЌА НА 200 М ОД ШКОЛОТО СТИВ НАУМОВ, НА 2 СПРАТА, ПО 72 М2 ...


48.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:56  НОВ ОГЛАС

Izdavam trosoben namesten stan za 3 nedeli vo juni

СТАНОТ Е СЛОБОДЕН: од 10 до 30 јуни 2023 Се издава нов стан во нај...


500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:45Kuka

Se prodaba sprat od kuka na ul.ilindenska 270 nasproti skuberni. Cel...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:42Kukja vo Bitola

Се продава куќа во близина на ОУ. Тодор Ангелевски - Битола, населба ...


27.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:38Se izdava

Se izdava stan vo nas.Karpos Bitola Info na tel.070/275-607


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:37Se prodava Niva vo Gorno Orizari

Se prodava Niva 9150m2 vo Gorno Orizari, nivata e vo ramki na GUP Bi...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:27Se iznajmuva sprat od Kujka 100 kv.

Se izdava prazen Sprat od kujka so poseben vlez na 1 vi sprat vo cent...


230 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:03Plac

Se prodava Plac vo kravari so dva patoj do placo Mozi da se gradi 2...


10 €
или предлог цена
Денес 11:00ПАРЦЕЛА ЗА ГРАДБА

Се продава градежна парцела со маркица за градба на улица Даме Гру...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:40SE PRODAVA KANCELARIJA PELAGONKA 2

Se prodava kancelarija so povrsina od 50m2,kompletno opremeni: Klima ...


1 €
или предлог цена
Денес 10:38SE PRODAVA KANCELARIJA PELAGONKA 2

Se prodava kancelarija so povrsina od 50m2,kompletno opremeni: Klima ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:38SE PRODAVA OBJEKT 48 m2 VO STAR PROGRES

VO STAR PROGRES ,Se prodava deloven objekt 48 m2 plus 200 m2 drzavno ...


100.000 €
или предлог цена
Денес 10:35KUPUVAM HITNO TAN OKOLU JAVOR , PRILEPSKA , IVAN MILUTINOVIC

KUPUVAM STAN OKOLU DOLNIOT DEL NA GRADOT JAVOR PRILEPSKA IVAN MILUTIN...


29.999 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:33KUPUVAC MESTO ILI STARA KUJKA ZA TURKANJE

KUPUVAM MESTO PLAC ILI STARA KUJKA ZA TURKANJE, SAMO KOI NE SE OGLASE...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:33PREUBAV STAN 91M2 NA MLADINSKI BRIGADI - BEZ KOSINI !

Prodavam PREUBAV SONCEV stan mansarda na Mladinski brigadi broj 1 , k...


59.990 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
59.999 €
Битола

Станови

Денес 10:33Se prodava

Se prodava stanben prostor vo novo izgradena samostojna kukja na dva ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:29Zemjodelsko zemjishte

4 hektari Vo blizina na regionalniot pat Bitola Logovardi Rek Bitola ...


2 €
или предлог цена
Денес 10:29Se izdava stan стан kaj BP Wings Bitoil

Се наоѓа во подрумски простории, целосно опремена дневна,кујна,wc. Б...


4.900 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:20Livada vo s. Ribarci

Broj na parcela - 92/1 Telefon za kontakt 075 744 251 Aleksandar


4 €
или предлог цена
Денес 10:07Niva na patot za dihovo nad Grand Premier

Se prodava itno parcela nad znakot Bitola nad Grand Premier,do patot....


1 €
или предлог цена
Денес 10:06Plac na vlezot na Dihovo

Se prodava plac na vlezot na s.Dihovo pokraj patot ima voda i struja ...


1 €
или предлог цена
Денес 10:06Se prodava renovirana kukja

Se prodava renovirana kukja na ul. Jorgo Kostovski br.16 na dva sprat...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:04SE IZDAVA STAN CENATAR

Se izdava stan za stranci vo cenatarot na gradot


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:45SE IZDAVA DUKJAN STROG CENTAR SIROK SOKAK

Se izdava dukjan SIROK SOKAK 50m2


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 09:45Dukan vo pazarot

Dukanot e na dva sprata po 22 kvadrati Kompletno e renoviran Dolu...


2 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 09:43HOTEL RIS za kazino ili starski dom

🇲🇰👌 TOP💥 TOP LOKACIJA SE PRODAVA HOTEL RIS Vreden Kapital za ...


1 €
или предлог цена
Денес 09:39Страна 1 од 71

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам