Битола
                           
804 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava stan vo strog centar na Bitola

Se izdava stan vo strogiot centar na Bitola odma nakarsi Waikiki javo...


170 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
200 €
Битола

Станови

31 јан 13:48Промовирано

SE IZDAVA NOV STAN VO CENTAROT NA BITOLA

(НАЈСТРОГО ЗАБРАНЕТО ПУШЕЊЕ И ГЛАСНА МУЗИКА)!! Kompletno renoviran s...


500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 20:30Издавам реновира спрат од куќа нас.Ушици

Се изнајмува комплетно опремен спрат од куќа на ул. 7-ми јули бр. 18 ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 15:06Stan vo Paralija - Grcija - 5 min od plaza

Se prodava stan vo Paralija Grcija. Stanot se naoga na 5 minuti ode...


53.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:46PREUBAV STAN 91M2 NA MLADINSKI BRIGADI - BEZ KOSINI !

Prodavam PREUBAV SONCEV stan mansarda na Mladinski brigadi broj 1 , k...


59.990 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:30KUPUVAM HITNO TAN OKOLU JAVOR , PRILEPSKA , IVAN MILUTINOVIC

KUPUVAM STAN OKOLU DOLNIOT DEL NA GRADOT JAVOR PRILEPSKA IVAN MILUTIN...


29.999 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:30Нов ЈУЖЕН Стан во Центар / АРИА

Се продава нов и невселен ЈУЖЕН стан во комплекс Ариа. Трет кат / ...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:18Naumovski Stan

SE IZNAJMUVA


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:00Купувам стан во Битола околу 60 квадрати

Барам стан за купување околу 60 квадрати во околината на Симпо, облас...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:00Se prodava stan vo klanica

Se prodava potkrovje vo klanica so dnevna , trpezarija, kujna I 2 spa...


43.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:00Се издава стан кај новиот пазар

##### Слободен од 25 Јануари 2023 ##### Се издaва неодамна реновир...


220 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 12:04Moderen stan za izdavanje Apartment for rent

### Слободен за изнајмување од 25.01.2023 ### Се издава неодамна р...


250 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 12:04Se izdava stan vo centarot na gradot

Se izdava stan vo strogiot centar na gradot, kompletno opremen, 2 kli...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 10:233/1030 СТАН Н.БИТОЛА,67+12, 2 КУПАТ.ПОДР+ПВЦ ДОГРАМА

НОВА БИТОЛА, СТАН НА 3-ТИ КАТ, ПОВРШИНА 67М2 + БАЛКОН + 12 М2 ПОДРУМ ...


59.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 10:23СТРЧИН, ПОНОВА ЗГРАДА, ЕДНОСОБЕН ОПРЕМЕН СТАН

СТРЧИН, ВО ПОНОВА ЗГРАДА , СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 33М2 +3М2 БАЛКОН + ПОД...


28.500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 10:16farbajne stanovi kuki knauf abrib plocki izolacija ob vlaga

Renovirame stanovi kuki nadvoresno i vnatresno redejne na gips karton...


100 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 10:11Se izdava stan nakarsi Gimnazijata

Se izdava stan kompletno opremen nakarsi Gornata Gimnazija TELEFON...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 10:07NOVI LUKSUZNI STANOVI VO GRADBA VO CENTAROT NA BITOLA

NOVI LUKSUZNI STANOVI SO NAJ KVALITET VO CENTAROT NA BITOLA NA vseliv...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 09:48Se izdava stan

Се издава наместен стан од 56 м2 во центарот на Битола, наспроти паза...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 09:32ИЗНАЈМУВАМ СТАН

Се изнајмува стан за странци комплетно наместен во куќа со посебен вл...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 09:02Se izdava stan[sobi] vo centar na Bitola

Se izdav stan VO PRIZEMJE so 3 dvokrevetni sobi vo kuka ...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 05:58Се Бара Гарсониера за Долгорочен Престој

Се бара мала наместена гарсониера за долгорочен престој на една особа.


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 01:14Se iznajmuva

Potpolno nov i moderen vo strog centar na ul. Tomaki Dimitrovski kaj ...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

02 фев 20:05КАЈ ВЕРО, НОВ , ЛУКСУЗНО ОПРЕМЕН СТАН, ПАРНО, ЛИФТ, ПАРКИНГ

KAJ ВЕРО, СЕ ИЗДАВА НОВ, НЕВСЕЛЕН, ЛУКСУЗНО ОПРЕМЕН СТАН СО СОПСТВЕНО...


1.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 фев 19:00Центар, се издава трособен опремен стан до 15.06.2023

ЦЕНТАР, ЗА 260 ЕВРА МЕСЕЧНА ЗАКУПНИНА, СЕ ИЗДАВА НОВ ТРОСОБЕН ОПРЕМЕН...


260 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 фев 17:19КАЈ ВЕРО, ОПРЕМЕН СТАН, ПАРНО, 86+6+3М2, ПАРКИНГ

3-1025, КАЈ ВЕРО, СЕ ПРОДАВА РЕНОВИРАН СТАН, ВО КОЈ Е ЖИВЕЕНО НЕКОЛК...


125.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 фев 17:14Se iznajmuva kompletno nov stan vo centarot na bitola

(НАЈСТРОГО ЗАБРАНЕТО ПУШЕЊЕ И ГЛАСНА МУЗИКА)!! Kompletno renoviran ...


500 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 фев 16:43СЕ ПРОДАВА СТАН ПОГОДЕН ЗА ИЗДАВАЊЕ НА 30М ДО КОРЗО ЦЕНТАР

Повеќе информации на 070360520 - Агенција "Centar Mark". Купувајте и ...


49.900 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 фев 16:16СТАН 46М2 *ВЕРО *ЈУЖЕН *3СПРАТ *СО 1 СПАЛНА

Се продава стан кај ВЕРО - пред кружниот на Партизанска, пред Веро, ...


32.500 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 фев 16:16СТАН 60М2 2ТЕРАСИ ВИЗБА РЕНОВИРАН НАМЕСТЕН ЕВТИН

Се продава комплетно наместен и реновиран стан 60м2 тераса 4м2 виз...


47.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 фев 16:16SE PRODAVA STAN - DUPLEX - VO FAZA NA RENOVIRANJE - EVTINO!

Se prodava stan, vo sostojba kako shto e na slikite i na videoto. Za ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

02 фев 16:10НОВИ СТАНОВИ ВО ГРАДБА ВО ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ

Останати 2 стана - 52 и 68м2 високо приземје и 1 спрат 070360520


999 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 фев 16:08Izdavam opremen stan

Stanot se naoga pod Keops, opremen e ful Za poveke invo na mob


14.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

02 фев 15:59SE IZDAVA NOV LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR

***SAMO ZA SERIOZNA KLIENTELA**** APARTMANOT NE SE IZDAVA NA SEMEJ...


123 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 фев 14:41Se izdava nov luksuzen stan pod kirija

(НАЈСТРОГО ЗАБРАНЕТО ПУШЕЊЕ И ГЛАСНА МУЗИКА)!! Kompletno renoviran s...


500 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 фев 13:34BARAM(GARSONJERA, EDNOSOBEN, ILI DVOSOBEN) - ponudete

Baram da kupam garsonjera, ednosoben ili dvosoben stan , po moznost z...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 фев 13:31SE IZDAVA STAN CENATAR

Se izdava stan za stranci vo cenatarot na gradot


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 фев 11:58Kupuvam / Ponudete stan 40m2 ( reon BOLNICA )

Kupuvam/Ponudete stan od ~40m2 vo reonot okolu Gradska Bolnica......1...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

02 фев 11:21SE IZDAVA SPRAT OD KUKJA ZA STRANCI

Poveke informacii na 070360520 - javete se i zakazete denes


800 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 фев 10:47Se izdava ekskluziven nov stan strog centar/New exclusive

Viber (00 389 75 234 388) ////////////////////////// SLOBODEN OD...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 фев 09:48Se izdava stan vo centarot na gradot

Stanot se naoga vednas kaj saat kulata do siroksokak.Ima dve spalni,d...


9 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 фев 09:43Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам