Тетово
                           
1268 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stan vo centar na Tetovo

Se iznajmuva ednosoben nenamesten stan vo centarot na Tetovo na podol...


150 €
или предлог цена
Тетово

Станови

17 сеп 11:20Промовирано

Gradezno Zemjiste so 2 Markici 644m² - Tetovo

Gradezno Zemjiste 644m² Mestoto se naoga vo edna od najdobrite nasel...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:08НОВ ОГЛАС
Промовирано

DELOVEN PROSTOR TETOVO !!!! 2500eur/1m2

Atraktiven stan za prenamena vo deloven prostor na top lokacija vo Te...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 18:06НОВ ОГЛАС
Промовирано

SE PRODAVA KUKA VO CENTAR NA TETOVO

Se prodava kukja na ulica J.N.A strog centar , prizemje i sprat,objek...


200.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 18:52DELOVEN PROSTOR TETOVO !!!! 2500eur/1m2

Atraktiven stan za prenamena vo deloven prostor na top lokacija vo Te...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 18:06  НОВ ОГЛАС

Се продава Деловен простор од 107m2 и подрум од 7m2

Просторот е на приземје со површина од 107m2 и подрум од 7m2 Со мож...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 17:32Plac od 880m2 vo Tetovo Shitet vendi

Se prodava plac od 880m2,Vo naselbata Drenovec 3,nad gradski stadion ...


50.000 €
или предлог цена
Вчера 16:43Куќа/Kukja

LOKACIjA: Dolno Sedlarce! -So kompletna dokumentacija, imoten list, ...


100.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 15:02Renoviran stan so 2 spalni vo strog centar

☑SUPER ponuda vo agencija CHANAK☑ Prodažba na RENOVIRAN stan, na top...


58.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:00Odlična kuća na mirna lokacija idealna za semejno živeenje

Prodažba na prekrasna,nova kuća na dobra i mirna lokacija idealna za ...


239.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 13:00atraktiven stan vo Centar za prenamena vo deloven prostor

TOP PONUDA vo CHANAK agencija,atraktiven stan za prenamena vo deloven...


2.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:00Gradezno Zemjiste so 2 Markici 644m² - Tetovo

Gradezno Zemjiste 644m² Mestoto se naoga vo edna od najdobrite nasel...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:08  НОВ ОГЛАС

Se prodava kuka vo Tetovo

Се продава индивидуална куќа во центарот на Тетово (во близина на Пун...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 09:50PRODAVAM KUCA VO NASELBA DEREBOJ 500m od Centar

Se prodava kuka vo naselba Dereboj kaj Novata Džamija (pozadi EVN) - ...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 02:21Se prodava podrum od 5m2

Se prodava podrum od 5m2 vo centar na Tetovo vo zgradata na NB-Komapn...


2.500 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.111.111 €
Тетово

Гаражи

24 сеп 21:02Renoviran stan na 2 kat so 2 spalni sproti zelen pazar

📣FENOMENALNA ponuda samo vo agencija CHANAK📣 Prodažba na super kom...


81.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 сеп 20:19Prodažba na stan NOVOGRADBA na prizemje

Prodažba na stan NOVOGRADBA na prizemje 📏POVRŠINA: 105 m2 ⛳️ L...


109.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 сеп 20:10Niva vo blizina na palma mall tetovo

Nivata se naogja pozadi avtocem i sitkom i e so povrsina od 5400kvadr...


100 €
или предлог цена
24 сеп 10:41Plac vo selo otunje tetovsko

Placot se naogja na samiot pat


16 €
или предлог цена
24 сеп 10:40Shitet Parcela 800 m² lagja Van Vardarska Tetovë

Shitet Parcela 800m² në lagjen Van Vardarska Tetovë Parcela është e p...


1 €
или предлог цена
24 сеп 07:18Stan duplex

Se prodava Novoizgraden Stan duplex, po najsovremeni standardi, izgra...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

23 сеп 22:29Luksuzna Kuca

Se prodava plac od 187m2 vo naselba Potok so dve kuki, dvor i pomosni...


89.500 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

23 сеп 22:14Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Tetovo - Ilindenska. __...


800 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 сеп 21:49Se prodava stan duplex vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan duplex vo strog Centar vo T...


850 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 сеп 21:03Se prodava plac na Treboshki pat, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na Treboshki pat, vo Tetovo...


По Договор
или предлог цена
23 сеп 20:32Се продава куќа во Чапчаково сокаче

Се продава куќа во Тетово во Чапчаково сокаче. Куќата има 240 м2 ста...


105.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

23 сеп 14:36Се продава реновиран стан во Центар

Се ПРОДАВА реновиран стан во Центар. Станот има 87 м2, на 3-ти кат и...


80.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 сеп 13:25Се продава плац

Се продава плац со површина од 1314 m2 на кој постои покриен магацин...


350 €
или предлог цена
23 сеп 13:05Се продава плац со куќа во станбена

Се продава плац 638 м2, со куќа 150 м2 во станбена. Плацот излегува ...


190.000 €
или предлог цена
23 сеп 13:03Се продава куќа на Јане Сандански

Се ПРОДАВА куќа на 2 ката + високо поткровје, подрум и гаража и дворн...


140.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

23 сеп 13:03Se iznajmuva deloven prostor od 120m2 vo Tetovo

Se iznajmuva deloven prostor od 120m2 vo Tetovo. Izgraden e so vrv...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Дуќани

23 сеп 13:03Се продава куќа и дуќан на ул.„Иво Рибар Лола„

1. Индивидуална стамбена зграда – куќа составена од подрум, приземје,...


310.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

23 сеп 13:02Се издава деловен простор на ул. Јане Сандански во Тетово

Се издава деловен простор во Тетово на ул. Јане Сандански. Деловниот...


300 €
или предлог цена
23 сеп 13:01Shitet Banes 78 m Kati i 1.Rr ilindenit

Banesa eshte renovuar koplet:Ka 2 dhoma gjumi,2 Ballkona,kuzhine me s...


67 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 сеп 11:33Shitet Vend

Shitet vendi me siperfaqe 550m2 me dokumentacion te kompletuar, plus ...


185.000 €
или предлог цена
23 сеп 00:04Se prodava stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


59.999 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
62.000 €
Тетово

Станови

22 сеп 20:35Se prodava stan na prizemje vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


110.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

22 сеп 20:27Ovoshtarnik (niva) vo industriska zona

Se prodava niva (ovoshtarnik) od 3004 metri kvadratni, mesto vikano K...


1 €
или предлог цена
22 сеп 20:03Se prodava kukja vo naselba Potok

Se prodava edinecna kukja so zaseben deloven prostor - dukjan. Kukjat...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

22 сеп 15:41Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


92.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
99.000 €
Тетово

Станови

22 сеп 14:18Kukja na Potok vo gorniot del

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja na Potok (vo gorniot del)....


89.500 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

22 сеп 14:18Se prodava stan na 3ti kat vo naselba Potok vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo naselba Potok vo Tetovo....


53.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

22 сеп 14:17Se Prodava Renovirana kuka

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Mihajlo Rajcevi...


110.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

22 сеп 14:17Страна 1 од 32

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам