91 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava niva 2148 m2

Se prodava niva 2148m2 kontakt samo na ovaj broj 078/457-302 Zoran


1 €
или предлог цена
02 окт 20:52se prodava 2000 m2

vo selo Lazorovci Kicevo prodavam nivi.suma so drvja.pasista,kuka so ...


15 €
или предлог цена
28 сеп 11:06Se prodava imot vo selo Krusica vo Kicevo

Се продава куќа на два ката со поткровје и подрум, дворно место, како...


По Договор
или предлог цена
30 авг 15:57Gradezen Plac vo Vikend naselba Knezino

Prodavam plac vo vikend naselba Knezino Istiot e vo gradezen reon P...


1 €
или предлог цена
17 јул 17:01Se prodava plac od 428 m2 vo Kicevo

Se prodava plac vo centator na gradot na mirna lokacija so povrsina o...


1 €
или предлог цена
17 јул 15:46Се продаваат ниви во Кичево

1.Се продава нива во село Речани (куќно место) достапни струја и вода...


По Договор
или предлог цена
16 јул 18:41Se prodava plac na magistralen pat

Placot se naoga na izlez od Kicevo za Ohrid Placot ima izlez na magi...


1 €
или предлог цена
16 јул 13:14SE PRODAVA PLAC VO BLIZINA NA LAMELI

Se prodava plac vo blizina na lamelite so povrshina od 400m2. Vo plac...


250 €
или предлог цена
28 јун 22:26Placovi vo Osoj - Kicevo

Placovite se najduvaat vo Kosharani selo Osoj KP 5050 - 3035m2 KP ...


1 €
или предлог цена
31 мај 17:17Имот во село Премка

Се продаваат ниви,шума,пасишта,ливади и овоштарник Имотот не се дели...


1 €
или предлог цена
16 мај 08:24PRODAVAM PLACOVI

prodavam 1119 metri kvadratni gradezno zemjiste vednas do asfalten pa...


По Договор
или предлог цена
13 мај 18:05ПРОДАВАМ ПЛАЦ / НИВАНА ВЛЕОТ ВО ДРУГОВО

Продавам нива на влез од Кицево према Другово одма до магистралниот п...


16 €
или предлог цена
20 апр 14:20Gradezen plac na magistrala na izlez od Kicevo za Sk

Se prodava gradezen plac so povrsina od 12000 m2 na izlez od kicevo k...


1 €
или предлог цена
16 мар 07:53plac za kuka 430m2 vo nova naselba pod socijalnata zgrada

placot se naoga vo gorica vo novata naselba pod socijalnata zgrada im...


22.000 €
или предлог цена
15 мар 14:06Se prodavaat placevi ,nas.22 Dekemvri

Se prodavaat dva placa 4993/5=1158m2 i 4993/4=849 m2 so vcrtani marki...


По Договор
или предлог цена
25 фев 00:14Prodavam plac vo Ivandol Kicevo

Prodavam plac od 626 m2 na mnogu dobra lokacija vo naselbata Ivandol ...


50 €
или предлог цена
19 јан 10:23СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ОПШТИНА ДРУГОВО!!!!

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ОПШТИНА ДРУГОВО КАЈ СОЦИЈАЛНАТА ЗГРАДА.ИМА ПОВРШИН...


1 €
или предлог цена
19 дек 23:08SE PRODAVAAT NIVI VO LAG VO CELOPECI

Se prodavaat nivi od 8000m2 vo lag vo s. Celopeci. Cena 80 mkd po m2....


80 МКД
или предлог цена
17 сеп 21:54SE PRODAVA PLAC NAD SOCIJALNA ZGRADA GORICA

Se prodava plac so povrsina od 2000m2 nad socijalnata zgrada Gorica-D...


15 €
или предлог цена
21 авг 12:18Niva vo s.Srbjani

Se prodava niva vo s.Srbjani kaj industriskata zona cena po dogovor ...


1 €
или предлог цена
08 авг 14:04Gradezno zemjiste vo Kicevo

Se prodava gradezno zamjiste vo koe se predvideni 2 gradezni parceli ...


По Договор
или предлог цена
22 јул 01:22Plac na pat za Osoj

Se prodava plac so povrsina od 579 m2 na pat za s. Osoj so markica za...


1 €
или предлог цена
20 јул 13:12SE PRODAVA PLAC NA MAGISTRALEN PAT

Se prodava plac na mesto Gorica do magistralniot pat Kicevo Ohrid, ...


50 €
или предлог цена
18 јул 20:50PRODAVAM PLACEVI VO G. DOBRENOEC KICEVO 4KM OD KICEVO

PRODAVAM PLACEVI, NIVI I KORIJA, VO SELO GORNO DOBRENOEC KICEVSKO, NA...


3 €
или предлог цена
18 јул 20:30Se prodava niva vo Dolno Strogomiste

Se prodava niva vo atarot na Dolno Strogomiste so vkupna povrsina od ...


8 €
или предлог цена
01 јун 13:43Продажба на градежен плац.

Плацот се наоѓа во Кичево на аголот на раскрсницата помеѓу улиците "4...


1 €
или предлог цена
02 мај 19:01Se prodava plac so dve markici vo s. Celopeci

Se prodava urbaniziran plac vo s. Celopeci so pristapen pat sproveden...


10 €
или предлог цена
12 апр 22:26NIVA PLAC

SE PRODAVA NIVA NA STARIOT PAT ZA KARBUNICA 8000M2


1 €
или предлог цена
22 мар 22:00NIVA VPOLE

SE PRODAVA NIVA VPOLE 2000M2


1 €
или предлог цена
22 мар 22:00Se prodava niva vo selo Popovjani

Se prodava niva po selo Popovjani od 3000m2 neposredno do asfaltniot ...


15 €
или предлог цена
09 мар 21:18SE PRODAVA PLAC ZA ZGRADA

Se prodava plac od 1500 m2 so dve markici za zgrada p+4, visocina H=...


1 €
или предлог цена
06 мар 23:31Prodavam niva 6700m2

Niva prva klasa vo atarot na selo Drugovo 6700m2 do rekata Treska Te...


7 €
или предлог цена
04 јан 14:22KUPUVAM MESTO VO BLIZINA NA S. STAROEC

KUPUVAM MESTO VO BLIZINA NA S. STAROEC


1 МКД
или предлог цена
04 јан 13:50Se prodava plac top plac

Se prodava top plac na izlez prema SK, gradezno zemjiste na imoten li...


40 €
или предлог цена
31 дек 13:00Vo Kicevo se prodava markica

Se prodava markica za gradba prizemje+2kata+potkrovje vo centar na Ki...


13.000.000 €
или предлог цена
28 дек 16:06Niva vo Drugovo

Se prodava niva vo drugovo pokraj pat 1.400 m2 Informacii na tel. 07...


1 €
или предлог цена
21 дек 11:25Плацови во Кичево

Продавам плацови (минимум1500м2 од овоштарник опфатен со ГУП) во мест...


35 €
или предлог цена
17 дек 18:42градежно земјиште во с.Осој, Кичево

Се продава градежно земјиште во градежен реон во село Осој - Кичево в...


По Договор
или предлог цена
23 ное 22:01Niva-Drugovo, 2460 m2

Nivata se naoga vo Drugovo vo blizina na rekata Treska, pat nema, sam...


3.400 €
или предлог цена
03 ное 00:41SE PRODAVA NIVA VO S. TUIN

Se prodava niva od 3000 m2 vo s. Tuin, mesto vikano Janidol.po cena o...


2 €
или предлог цена
19 јул 10:06Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам