Скопје Центар
                   
2663 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Паркетари Parket Don

Монтажа на секаков вид дрвен под паркет,таркет,ламинат. Стругање лак...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

Денес 13:00Промовирано

Tefal 9 vo 1 multigotvach

Prodavam nekoristen multigotvach Tefal versalio 9 in 1. 075 800 001


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:01Фрижидер

Се продава фрижидер, цена по договор


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 13:45Гарнитура за седење/Garnitura za dnevna soba

Половна гарнитура за седење од дрво составена од двосед, две клацкалк...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 13:26  НОВ ОГЛАС

Drveni Gajbi Сталажи Дрвени Гајби Сталажи

Дрвени Гајби Сталажи полици во разни димезии и бои Цените зависат од...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Останато

Денес 13:23Skali, Gazista, Rakohvati / Скали, Газишта, Ракохвати

Изработка на Скали, Конструкции, Дрвени Газишта, Ракохвати, Огради...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 13:23Drveni Posluzavnici i Kutii / Дрвени Послужавници и Кутии

Рачно Изработени Дрвени Послужавници, Кутии и други предмети...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Предмети од дрво

Денес 13:23Се продава печка на пелети

Се продава печка на пелети. Цена по договор. Повеќе информации слобо...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Паркетари Parket Don

Монтажа на секаков вид дрвен под паркет,таркет,ламинат. Стругање лак...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

Денес 13:00Нова кујна

Итно продавам неискористена кујна 2 м должина со пулт, висечки елемен...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Денес 13:00Kancelariski mebel

Se prodavaat tri skafcinja i fiokar, pogodni za koristenje i vo kance...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 13:00ZIMZELENI SADNICI

ZIMZELENI SADNICI AKCIJA !!! . . . TUJA SMARAGD THUJA SMARAGD GOL...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 12:33Illy kafemat

Se prodava illy kafemat mnogu malku koristen i poradi toa i se prodav...


5.300 МКД
или предлог цена
Денес 12:06ZASTITA OD GULABI I DRUGI PTICI

ZASTITA OD GOLUBI I DRUGI PTICI.KARGO DOSTAVA VO CELA MAKEDONIJA.


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 11:57360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA 3MP FULL HD VNATRESNA

V380 Pro Indoor Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *Нов м...


1.400 МКД
или предлог цена
Денес 11:47KAMERA KAMERI WIFI SMART 360° ROTIRACKI 3MP FullHD

V380 Pro Indoor Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *Нов м...


1.400 МКД
или предлог цена
Денес 11:47360° ROTIRACKA PTZ SOLAR 4G SMART KAMERA 4MP

UBox Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA SOLAREN MODEL S...


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:46360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA 3MP FULL HD

V380 Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *Нов модел 20...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:46360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA 3MP FULL HD FASONKA

V380 Pro Indoor Outdoor Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA ...


1.700 МКД
или предлог цена
Денес 11:46V380Pro 1080P 3MP WiFi IP Wide-Angle Outdoor/Indoor Camera

V380 Pro Security Auto Tracking AI Smart CAMERA * Нови модели 2022...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:46360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA 3MP FULL HD VNATRESNA

V380 Pro Indoor Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *Нов м...


1.400 МКД
или предлог цена
Денес 11:45LED SOLARNI LAMPI - 100% ZASTEDA NA STRUJA 100W 200W 300W

ULICNI SOLARNI LED LAMPI - BESPLATNA SVETLINA MNOGU KVALITETEN I P...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

Денес 11:43SOLAR LED LIGHT 100% ZASTEDA NA STRUJA 200w 300w 400w

ULICNI SOLARNI LED LAMPI - BESPLATNA SVETLINA MNOGU KVALITETEN I P...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

Денес 11:43Se izdavat!!!

Se izdavat masi i stolici!!! Japim tavolina me qira!!! Tel: 07824...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:13Продавам комода со место за повивање

Се продава комода со место за дусеце за повивање бебе со фиоки и пла...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

Денес 11:08Staza 2 50x60

Stazata e meka I ubava si dolzina 2 50 sirina 60 tel 070733773


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Денес 10:40Pegla na parea Rovus

Kvalitetna pegla na parea za peglanje na vasata obleka i za dezinfekc...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

Денес 10:39Led Lamba za komarci

Nova led lamba za prativ komarci za doma i za vaseto rabotno mesto te...


1.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 10:39Jorgance

Se prodava novo ne upotrebuvano jorgance za dete golemina 160 200m 07...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Јоргани

Денес 10:38ПРОДАВАМ ТЕГЛИ СО КАПАЦИ

Продавам тегли со капаци од 1кг , еднаш искористени, од мед, слатко о...


15 МКД
или предлог цена
Денес 10:32simpo dupli dusek

mnogu malku koristen dusek dupli simpo kako nov dim 220x180x25 i ed...


90 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
100 €
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Душеци

Денес 10:22Vestacka treva od 3,5cm dlabocina

🚨📢А К Ц И С К А ЦЕНА 🚨📢 ВЕШТАЧКА ТРЕВА!!! “Cayenne 35mm” за Д...


1.090 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 10:01Кафемат за турско кафе BEKO BKK2300W, 670W, бел

Продавам кафемат за турско кафе купен од Нептун пред 6 месеци. Гаран...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:39Aparat za espreso Krups XP320830 1.5l 15Bar

Се продава Апарат за еспресо KRUPS, купен пред 1 година од Нептун. Ма...


4.400 МКД
или предлог цена
Денес 09:38Relax fotelja Релакс фотеља

Prodavam mnogu ubava relax fotelja so podesuvachki potpirach za glava...


9.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 09:32Ogledalo za vo banja

Prodavam odlicno socuvano ogledalo so skafce za vo banja


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Огледало

Денес 09:11  НОВ ОГЛАС

THUJA SMARAGD GOLD

ZIMZELENI SADNICI AKCIJA !!! . . . THUJA SMARAGD GOLD PREKRASNA THUJA...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 09:06ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

ФИРМА ФЕНИКО2000-БОГДАНЦИ ОД АВГУСТ 2019г ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ МОДЕ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 08:54КРЕВЕТИ НА СПРАТ-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ КУПУВАТЕ ДИРЕКТНО ОД ПРОИЗВОДИТЕЛО ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 08:54Prodavam dispenzer za voda

Prodavam dispenzer za topla/ladna voda


3.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 08:36ZEBRA VENECIJANER ROLETNI ROLO KOMARNICI VARIOLAJT

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Денес 08:02Страна 1 од 67

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам