Подкатегорија:
                   
271 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tefal 9 vo 1 multigotvach

Prodavam nekoristen multigotvach Tefal versalio 9 in 1. 075 800 001


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:01Illy kafemat

Se prodava illy kafemat mnogu malku koristen i poradi toa i se prodav...


5.300 МКД
или предлог цена
Денес 12:06Pegla na parea Rovus

Kvalitetna pegla na parea za peglanje na vasata obleka i za dezinfekc...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

Денес 10:39Кафемат за турско кафе BEKO BKK2300W, 670W, бел

Продавам кафемат за турско кафе купен од Нептун пред 6 месеци. Гаран...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:39Aparat za espreso Krups XP320830 1.5l 15Bar

Се продава Апарат за еспресо KRUPS, купен пред 1 година од Нептун. Ма...


4.400 МКД
или предлог цена
Денес 09:38Sloboda

Ispraven


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

Вчера 21:43  НОВ ОГЛАС

Noz za nutribulet

Extractor Blade for Nutribullet


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 20:35Se prodava frizider Fuego

Se prodava malku koristen frizider fuego. Friziderot e vo ispravna so...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вчера 09:11Se Prodava Roborock S502-00 Xiaomi Nov Hitnoo

Se ProdavAa Pravosmukalka Roborck S502-00 Xiaomi Kupena nova potpulno...


По Договор
или предлог цена
26 сеп 12:40Prodavam frizider lg no frost

Prodavam frizider Lg no frost vo esktra sostojba cena po dogovor Kont...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

26 сеп 01:34Се продава диспензер за вода

Се продава нов диспензер за вода, со вградено фрижидерче.


5.500 МКД
или предлог цена
25 сеп 10:30Ariston 7kg

Prodavam Ariston 7 kg sushara mnogu malku koristena so fioka za sklad...


250 €
или предлог цена
25 сеп 09:40Lg 7 kg 10 godini garancija inverter

Prodavam lg mashina za perenje 7 kg so directdrive motor inverter ima...


300 €
или предлог цена
25 сеп 09:36SOKOVNIK NA PAREA

SOKOVNIK NA PAREA METALEC


По Договор
или предлог цена
24 сеп 12:54Masini za sienje Bagat

Masini za sienje bagat mnogu socuvani,malku upotrebuvani. 6000 den. ...


100 €
или предлог цена
23 сеп 12:37PRODAVAM 5 APARATI VO ODLICNA SOSTOJBA

PRODAVAM 4 APARATI VO ODLICNA SOSTOJBA - MASINA ZA PERENJE SADOVI BO...


15.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 11:31BOJLER 100L INOX za solar i parno so 2 spirali

BOJLERI 100L INOX so 2 toploizmenuvaci (Bakarni cevki) za solar I p...


13.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

23 сеп 08:04Pegla Tefal

Ispravna, se prodava poradi obnova.


650 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

21 сеп 08:11Aparat za kafe Simens

Prodavam aparat za espreso i kafe so vgradena melnica


5.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 12:42Masini za melenje meso

Рачни машини за мелење месо и зеленчук Големина бр.8 Цена 𝟖𝟎𝟎 ден...


800 МКД
или предлог цена
19 сеп 08:49Motor komresor za vitrini

Komresorot e odlicna italijanska marka profesionalen i e mnogu malku ...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

18 сеп 16:31Балконска сушара за алишта Balkonska susara za alista

👉Балконска сушара за алишта која не зафаќа простор, се монтира на по...


7 €
или предлог цена
16 сеп 21:32Продавам блендер

Блендер Холандски, малку употребуван, со сите функции, прави супи, ше...


1 €
или предлог цена
16 сеп 14:30Prodavam frizider, kafemat, pecka za pici, friteza

Prodavam Frizider Gorenje 370lit. 20000den. (koristen 6 meseci) Fri...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

16 сеп 13:16Frizideri

Prodavam Frizideri Horizontalen frizder inox so rabotna masa 260cmx6...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

16 сеп 13:16Dispanzer za voda

Dispanzerot e vo odlicna sostojba so komresor.tel za kontakt 075 272-...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

13 сеп 12:56Pravosmulalka Daewoo 1800w

Pravosmukalka Daewoo 1800W so torbicka vo odlicna sostojba, malku kor...


2.000 МКД
или предлог цена
12 сеп 19:28SHAKE & TAKE

NOV SHAKE & TAKE BLENDER


800 МКД
или предлог цена
12 сеп 09:58Продавам кафемат Krups со капсули

Продавам кафемат со Dolce Gusto капсули од брендот Krups. Кафематот р...


4.000 МКД
или предлог цена
11 сеп 23:23Ariston bojler

Prodavam bojler Ariston 100L, malku koristen. Boljerot e montiran (vo...


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

11 сеп 17:40Miktobranova neupotrebuvana

Se prodava mikrobranova . Podiganje od mestoto na prodavacot Skopje-...


2.800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
3.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Микробранови

10 сеп 17:31MASINA ZA SECKANJE

Se prodava malku upotrebuvana masina za seckanje suvomesnato,kaskaval...


1.690 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.990 МКД
10 сеп 17:31Zamrznuvac za dlaboko

Se prodava Obodin zamrznuvac horizontalen vo ispravna sostojba 310l ...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

10 сеп 08:50PROTOCNA CESMA - BOJLER

NOVI PROTOCNI CESMI - BOJLER SO JACINA OD 3KW SO DIGITALEN DISPLEJ ZA...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

10 сеп 00:23Visokomontazno 2 boljera Leov

Prodavam visokomontazno boljerce Leov so sve creva 1100 denara. Pr...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

07 сеп 21:08Menuvam mokrovalna za mini sporet

Menuvam dobro ocuvana mikrovalna samsung za mini sporet ( so rerna)


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Микробранови

07 сеп 13:49Elektricen sporet Gorenje

Sporetot e dobar samo treba da se iscisti Raboti na trofazna struja ...


900 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
1.200 МКД
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

06 сеп 17:41PLIN. BOCA 3kg.-SKARA-LAMBA-RESHO - ПЛИН. БОЦА 3кг.-СКАРА-РЕ

ПОЛОВНИ ПЛИНСКИ УРЕДИ: 👉  ПЛИНСКА БОЦА 3кг. /се ЗАМЕНУВА во МАКПЕ...


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

05 сеп 11:45Masina za perenje SHARP

Se prodava Masina za perenje SHARP vo odlicna sostojba so vazecka gar...


5.000 МКД
или предлог цена
04 сеп 21:34Masina so defekt pumpa

Prodavam masina za sadovi ili kupuvam cirkulaciona pumpa za nea. Povr...


1 €
или предлог цена
04 сеп 10:50Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам