611 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GRAFICKA, GIGABYTE Radeon RX-5600 XT 6GB

GIGABYTE-Radeon-RX-5600-XT-Windforce-OC-6G-2.0 130 euro www.ae.mk


130 €
или предлог цена
17 мар 16:10Промовирано

Ram Memory 8GB DDR3 1600MHz Low Voltage

SODIMM Notebook Memory ELPIDA 8GB DDR3 1600MHz Low Voltage


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:07RAM 8 GB DDR4 za Laptop

RAM 8 GB DDR4 za Laptop Рам Меморија


1.400 МКД
или предлог цена
Вчера 15:07SODIMM Ram Memeory DDR4 16 GB 3200 HMz

SODIMM Ram Memeory DDR4 16 GB


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:07RAM 8 GB DDR3 1600MHz

RAM 8 GB DDR3 PC3L 1600 MHz RAM 8 GB DDR3 PC3 1600 MHz RAM 8 GB...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:07Ram Memory 4GB DDR3 za Laptop

SODIMM Ram Memory 4GB DDR3 1600MHz i 1333 Рам Меморија


600 МКД
или предлог цена
Вчера 15:07Ram Memory 4GB DDR3

Ram Memory 4GB DDR3 1600MHz Ram Memory 4GB DDR3 1333MHz Рам Мемор...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 15:07Processor intel core i7-2600K

2th Generation Intel® Core™ i7 Processors # of Cores 4 # of Threads...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:07Intel Core i7-3770 Procesor

Sockets Supported FCLGA1155 Total Cores 4 Total Threads 8 Max Turb...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:07Intel Core i7-4770K Procesor

Sockets Supported FCLGA1150 Total Cores 4 Total Threads 8 Max T...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:06Procesor intel core i5-4590

Procesor intel core i5-4590


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:06СОФТВЕРИ, ВИНДОВСИ, ПРОГРАМИ, АНТИВИРУСИ НА ПОВИК

МИКИ КОМПЈУТЕРИ ТЕЛ 078202985 ДОАЃАМ НА ПОВИК. БРЗА,ТОЧНА И ПРОФ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:52prodavam procesor ram i maticna ploca

procesor e5-2667 v2 cores 8 / 16 threads base frequency 3.30 GHz ...


16.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
16.500 МКД
27 мар 21:55HP toner

Продавам нови тонери оригинал HP 06A и 15X 06А 30 евра 15А 30 евра ...


27 мар 18:27Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6

Се продава горенаведениот лаптоп во 10/10 состојба, користен неколку ...


43.000 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
44.000 МКД
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

27 мар 12:20Keyboard Logitech Gaming G413 TKL Mechanical Backlight

Користена една година, во одлична состојба. Единствена фалинка е што...


26 мар 15:28MX Keys

Користена отприлика 2 години. Копчињата за конекција не стојат стаби...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
26 мар 14:56Monitor 27" Gigabyte G27F 2 SS IPS LED Gaming

Monitor 27" Gigabyte G27F 2 SS IPS LED Gaming


9.000 МКД
или предлог цена
25 мар 14:49Lenovo -Think Centre Edge +Monitor 17-wireles

Prodavam mnogu malku upotreben kompjuter so slednive dodatoci i karak...


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

25 мар 14:44Arena Computer сервис за компјутери

💡Arena Computer прави услуги и поправки на секоја марка и модел на д...


1 МКД
или предлог цена
25 мар 13:16Monitor 22" LG Flatron W2242PK

Monitor 22" LG Flatron W2242PK www.ae.mk


2.000 МКД
или предлог цена
25 мар 13:16KOMPJUTER LENOVO M93P i5

LENOVO M93P CPU - i5-4590T RAM - 4GB SSD - 120GB 100 €


100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

25 мар 13:15Grafikcki 1070 GigaByte 8GB

Se prodava graficka 1070 GAMING 075477087


8.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

25 мар 13:15ИТНО Macbook Pro 2020 M1 256GB SSD/8GB Ram

Итно се продава Macbook Pro 2020 M1. Купен од ISTYLE во 2021, користе...


1.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

23 мар 13:18Prodavam monitor 19 inc

Prodavam monitor 19 inc


1.800 МКД
или предлог цена
22 мар 23:42Prodavam monitor mag led 19 inc

Prodavam monitor mag 19 inc led


2.000 МКД
или предлог цена
22 мар 23:40Logitech C925e 1080p Business Webcam

Logitech C925e 1080p Business Webcam for Video Streaming Enhanced 10...


3.000 МКД
или предлог цена
20 мар 15:58Logitech G502

Prodavam glusec, maus, marka Logitech G502, mnogu socuvan. Bez kutija...


20 мар 11:34Prodavam ASUS GEFORCE RTX 3060 12GB

prodavam NEkoristena ASUS RTX 3060 12gb


19 мар 15:55Golem asortiman na ekrani za laptop

🔹🔷НЕ ЛУТАЈ, НИЕ ИМАМЕ РЕШЕНИЕ🔷🔹 🟥Голем асортиман на екрани за...


3.000 МКД
или предлог цена
18 мар 11:40Сервис за персонални компјутери и лаптопи

🔷Ви се расипа лаптопот? 🔷Не се вклучува Вашиот компјутер? 🔷Не мо...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

18 мар 11:39Лаптоп ТАСТАТУРИ

💻⌨️ Лаптоп ТАСТАТУРИ ⌨️💻 ✅Голем избор на лаптоп тастатури. ✅Про...


1 МКД
или предлог цена
18 мар 11:39Serviz za Kompjuteri

▪️▪️▪️ НЕ ЛУТАЈ, НИЕ ИМАМЕ РЕШЕНИЕ ▪️▪️▪️ ✅Професионален и брз сер...


300 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

18 мар 11:38SEAGATE FireCuda 520 SSD 2TB PCIE

🔵SEAGATE FireCuda 520 SSD 2TB PCIE ✅Read Speed: 5GB/s ✅Write Sp...


21.599 МКД
или предлог цена
18 мар 11:38Лаптоп ТАСТАТУРИ

💻⌨️ Лаптоп ТАСТАТУРИ ⌨️💻 ✅Голем избор на лаптоп тастатури. ✅Прода...


1 МКД
или предлог цена
18 мар 11:38ASUS TUF GEFORCE 3080 10GB (graficka)

ASUS TUF GEFORCE 3080 10GB (graficka) 690 euro garancijа 1 godina ...


550 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

18 мар 11:38AOC FullHD Curved Gaming LED Backlit Монитор

🔴AOC FullHD Curved Gaming LED Backlit Монитор ✅Големина на панел:...


10.700 МКД
или предлог цена
18 мар 11:38XBOX SERIJA 2

X BOX SERIES S 2 JOYSTICKS PULSE RED EDITION JOYSTICK EDNA NEDELA KOR...


17.500 МКД
или предлог цена
17 мар 20:21GRAFICKA, GIGABYTE Radeon RX-5600 XT 6GB

GIGABYTE-Radeon-RX-5600-XT-Windforce-OC-6G-2.0 130 euro www.ae.mk


130 €
или предлог цена
17 мар 16:10PC so SSD vo odlicna sostojba

Prodavam PC so SSD vo mnogu dobra sostojba, brz


4.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

16 мар 00:46MENUVAM GeForce RTX 3060

Menuvam Ge Force RTX 3060 za ASUS ili Sapphire RX6700xt


13 мар 18:59Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам