1068 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Cistilica za pvc prozori

Машината е компјутеризирана, ги чисти сите делови на агол, внатре над...


1 €
или предлог цена
28 сеп 22:53Промовирано

Elektro motor elektromotor elektromotori elektro motori елек

Голем избор на електро мотори и редуктори


5 €
или предлог цена
15 сеп 10:01Промовирано

Reduktor reduktori редуктори редуктор

Голем избор


5 €
или предлог цена
02 окт 19:46Промовирано

Merni instrumenti komparatori мерни инструменти компаратори

Квалитетни JOHANSEN компаратори комплет со постољина


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:26Set za lemenje gorilnici горилници сет за лемење

Нов квалитетен сет за лемење со комплет горилници на плин


50 €
или предлог цена
Вчера 23:26Breneri i racki za oksigen oxigen i manometri

Novi i polovni


1 €
или предлог цена
Вчера 23:26Barometri i drugi meraci za tvrdina i KN

Novi i polovni


1 €
или предлог цена
Вчера 23:26Siber ventili ventil шибер вентили вентил

Нови со електричен и со пневматски активатори


1 МКД
или предлог цена
Вчера 23:26Reduktor reduktori редуктор редуктори

Голем избор


1 €
или предлог цена
Вчера 23:25Vakum pumpi pumpa вакум пумпи

Вакумски пимпи 2 2 кв мотор


300 €
или предлог цена
Вчера 23:25Пумпа пумпи pumpa pumpi

Запчеста иноксна пумпа за густи течности во прехрана зо 3 кв редуктор


600 €
или предлог цена
Вчера 23:25prohrom prohromska inox inoks инокс прохромска пумпа pumpa

Прохромска пумпа за во прехрана со 11 кв мотор Imam i pala so 7.5 kw...


5 МКД
или предлог цена
Вчера 23:25Servo brushless motori komplet so drajveri

Vo top sostojba


5 €
или предлог цена
Вчера 23:25Hidroulicni hidraulicni hidriolicen hidraulicen klip klipovi

Pogolem izbor na hidraulicni klipovi so razni golemini i izvedbi Ima...


5 €
или предлог цена
Вчера 23:25Elektromotor elektromotori elektro motor motori мотор

Повеќе јачини и брзини електро мотори на фланша


5 €
или предлог цена
Вчера 23:25Редуктори редуктор reduktor reduktori

Аголни редуктори 1/1 пренос на 90степени со машка и женска осовина ф...


200 €
или предлог цена
Вчера 23:25Smisajbna ostrilka brusilka

Ispravna sever subotica


100 €
или предлог цена
Вчера 23:25Voltmetri i ampermetri

Ispravni


500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:25Rele реле

Нови


50 МКД
или предлог цена
Вчера 23:25Prekinuvaci tasteri прекинувачи тастери signalni sijalici

Ново и половни


50 МКД
или предлог цена
Вчера 23:25Turbina turbini ventilator турбина

5.5 кв мотор со турбина за воздух


300 €
или предлог цена
Вчера 23:25Pumpa za emulzija емулзија

Исправна


50 €
или предлог цена
Вчера 23:25Sklopki ormarcina ormari sandacina склопки

Се продаваат ормари со склопки и друга електрика во нив


50 €
или предлог цена
Вчера 23:25Bakarni nitni нитни

Бакарни


5 МКД
или предлог цена
Прилеп

Суровини

Вчера 23:24Pumpa so lizgacki plocki za prenos na fluidi

Pumpata nosi 4 kw motor u e nameneta za prenos na fluidi


300 €
или предлог цена
Вчера 23:24Visoko naponski ispituvac високо напонски испитувач

Исправен


1 €
или предлог цена
Вчера 23:24Kabli KABEL кабел кабли

Со утикач. Нови . За бормашини и брусалици


50 МКД
или предлог цена
Вчера 23:24Filtri филтри

Нови за воздух и хидраулика Може и топтан 200 ден кг


200 МКД
или предлог цена
Вчера 23:24USLUGI LASERSKO SECHENJE NA LIMOVI I VITKANJET NA ABKAN

Lasersko sechenje na limovi Chelik do 12mm Inox, Alum do 6mm Me...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:11Se prodava racna masina za nizenje tutun

Racna masina za nizenje tutun i 10 kasetki tel:075 317319 07...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 19:28mlin sreder

proizvodstvo i prodazba na mlinovi sreder cekicar chiper i mlin za sl...


5 €
или предлог цена
Вчера 16:58briketi od slama

prodazba na masini za briketi od slama.najnov proizvod na nasiot paza...


165 €
или предлог цена
Вчера 16:58Ekcentar Presi za prodavanje

Se prodavaat dve ekcentar presi 25t 1500 eu 40t 2500 eu Vo ispr...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:41SE PRODAVA ABKAN PRESA 3000X120T

Abkanot e so NC kontrola na X i Y oska. Vo odlichna sostojba pod na...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:41MASINA ZA BLOKOVI I TRAKTOR SO PRIKOLICA

Se prodava masina za betonski blokoj zaedno so kalapi. Isto taka se p...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:04LINIJA ZA BONBONI SO MASINA ZA VITKANJE

Komplet linija za bonboni i masina za vikanje


1 МКД
или предлог цена
Вчера 15:57СЕ ПРОДАВААТ МАШИНИ ОД ЛИМАРСКА ДЕЈНОСТ

Се продава : електричен рунд и обичен. сит машина. цена по договор.


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Kosacka Sip, prikolka

Kosackata e slovenska i e vo odlichna soatojba cena 600 € Prikolka za...


600 €
или предлог цена
Вчера 13:00METALNI KOSNICI ZA DRVA

Izrabotka na metalni kosnici za drva dimenzijata e L-50 cm, isfarbani...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:51Izrabotka i reparacija na zapcanici

Izrabotka na razni delovi!


1 €
или предлог цена
Вчера 10:39ОТКУПУВАМ ЕВРО ПАЛЕТИ со жиг (EPAL,WIC,EUR) 070/202-001

ОТКУПУВАМ ЕВРО ПАЛЕТИ со жиг (EPAL, WIC, EUR) плаќам кеш и ги земаме...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:58PRODAŽBA NA EURO PALETI / ПРОДАЖБА НА ЕВРО ПАЛЕТИ! 070202001

Се продаваат евро палети 1200Х800 цм 1,2 и 3 класа (плави палети). На...


660 МКД
или предлог цена
Вчера 09:57BUKA OTPADCI / ОТПАДНО ДРВО БУКА

Се продава отпадно дрво во сандаци завиткано во фолија самдаци по 1.5...


5.200 МКД
или предлог цена
Вчера 09:57Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам